Jump to content

Sabres

משתמשים רשומים
    3
Everything posted by Sabres

1. יש משחקים של חיפה ששומעים גם את הקהל ולא רק את הקוף במיקרופון?
  2. להגיע לינואר בלי שיגלו לי **** בעיניים וזאת עונה טובה בשבילי? ייני את פרץ זה הקישור הפותח שלנו עד להודעה חדשה. פשרות ללא איכות.
  3. בטח השאירו מנה אחרונה לקחת לפני המשחק מולנו. ולגבי המשפט הדבילי של צנציפר - אתה העיתונאי, למי אתה מפנה את הדברים האלה יא אידיוט?! שיתחיל לפרסם כתבות במקום לשמור על שתיקה כאילו הוא זה שהזריק לצדק בתחת.
  4. המשחק הזה כבר אבוד. העליתי טענה (שאני בטוח שמפריעה לרובו המוחלט של הקהל) כדי שאולי פעם אחת לשם שינוי נעשה משהו למען המשחקים הבאים, כדי להקדים תרופה למכה. אבל תמשיך למחוא כפיים בזמן שמזיינים אותך בתחת, זאת בטח הדרך.
  5. איזה גישה של כבשים יש לאנשים בקהל הזה, זה פשוט עצוב. לא, לא חבל על העצבים של בנאדם שעומד כמו זין כל משחק בית שעתיים בפקק לכיוון וזוחל על 6 קמש כל הדרך לאצטדיון עד שבא לו לעקור לעצמו את המוח ולזרוק אותו מהחלון. אין פלא שכל אחד שוחה בחרא שלו ומרים תראש רק כדי לקחת אויר פעם בכמה זמן, במקום אשכרה להרים את היד ולנסות לשנות משהו לטובתנו. אחכ מתפלאים פה שמזיינים אותנו ושמים לנו מקלות בגלגלים. בחיי שאני שונא פה הכל.
  6. מחדל שהמשחק הזה לא משוחק היום. אין לי טענות כבר לאף גורם חיצוני אנטי מכבי מסריח אבל נשבר הזין שההנהלה זורקת אותנו ככה לכלבים במקום להלחם בשבילנו ועל מה שמגיע לנו. אין שום סיבה מוצדקת שנשחק מחר, אפס היגיון, מוות. הטראומה מהנסיעות לסרטניה פעם אחר פעם גומרת אותי לאט לאט.
  7. אשכרה עולם תחתון. צריך להכניס שתול למועדון המטונף הזה שיחשוף את כל הרפש מבפנים.
  8. 33. אומרים שהקומץ 34. ברע בטוב 35. ראי ראי 36. לספר אני הגעתי 37. מכבי זה אצלי בלב
  9. קבוצה של נרקומנים רמאים והתאחדות רקובה ומושחתת מתחילים להעיף חרא על הפנים אחד של השני. כיף גדול.
  10. כמו עצם בגרון. מתבאס כל פעם מחדש שמשתפים פעולה עם המפעל פח הזה וששחקני הרכב צריכים אשכרה להזיע בשבילו.
  11. שטויות, ראינו כבר יפה מאוד שכשרוצים לזיין אותנו נוצרים תקדימים שתקפים רק לגבינו (ע"ע הרחקה על סמך מצלמות, העמדה לדין בבוקר של משחק עונה וכו').
  12. אולי לפני משחקים באירופה, אבל למה שיפסיקו עם זה באימונים, משחקי ליגה וכו? מי יבדוק אותם פה? ויותר מזה, מי יעניש אותם פה באם יתגלו שהם מלוכלכים? דווקא אחרי שרואים את ההתנהלות התקשורתית הבזויה סביב הפרשה והחיבוקי נישוקי שהם מקבלים מכל הגורמים שאמורים לאנוס אותם, דווקא בגלל זה לא רואה סיבה שהם לא ימשיכו עם החרא הזה. אחרי תקופה לא ידועה וככל הנראה משמעותית שהם על החומר הזה, אם כל הקבוצה מפסיקה לקבל את זה בבום הם לא מגיעים לפלייאוף.
  13. חביבי באופא אין חוכמות, זה לא העסקונה של עיני וברקת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.