Jump to content

hezi

משתמשים רשומים
    16
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. טלי גוטליב זה משהו באמת מיוחד אני לא אתפלא אם מדובר בכלל על רובוט עם סוללה לקראת סיום
  2. יש לי מן תחושה כזאת שהוא יעדיף להמשיך להתחבק עם מסי מאשר לחלוק את האגף עם מייסון
  3. כל אחת זויינה על ילד דוש תל אביבי שחסם אותה יום אחרי הסקס
  4. או הנה רארש איליה סוף סוף נשבע שלדקה קיבלתי בלאקאאוט בנוגע למי זה
  5. יונתן כהן ניראה כמו הכדורסלנים בספייס ג'אם אחרי שהחייזרים גנבו להם את הכוחות
  6. ארסנל מחרבנת את זה בצורה הכי יפה שאפשר
  7. איבדנו תקווה כי מכבי מכרה את השחקן הכי טוב שלה, לא הביאה תחליף ראוי או בכלל רכש שידחוף תסגל קדימה ומאז אנחנו נראים כמו חרא בערך
  8. העונה הזאת כל כך מזכירה לי את 2017/8
  9. ברור אבל הוא היה יכול לבחור בערך 1000 התנסחויות יותר מדויקות לסיטואציה. לבחור דווקא במילה "בית" לשחקן שמאוד יתכן שלכל אורך תקופת השהות שלו כאן יגור במלון זה מגוחך.
  10. ברק יצחקי הוסיף: "שמחים שהצלחנו להביא את רארש אילייה למכבי תל אביב למרות תחרות קשה והצעות אטרקטיביות מקבוצות נוספות באירופה. לאחר שאיליה וסוכניו למדו על מכבי תל אביב, הסטנדרטים הגבוהים של המועדון והמחויבות שלנו להצלחה, הם הגיעו למסקנה שמכבי זה הבית הנכון לשחקן כשרוני ומבטיח בדמותו. בית???? הוא מגיע לשלושה חודשים. זה או שהוא בינוני/טוב ואז חוזר לניס או מושאל לקבוצה אחרת, או שהוא רע ואז הוא חוזר לניס וכניראה מושאל לקבוצה אחרת.
  11. בואטנג מאוד מזכיר לי באיכויות המשחק שלו את דולי ג'ונסון, כמובן אחרי שנדבק במלריה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.