Jump to content

RAM

משתמשים רשומים
    27
  • Last visited

1. 3 כרטיסים ל-8. . . 268892241אי סי- 0526699363פלא-
  2. יש לי 3 מקומות יוצא מראשון מי שצריך שידבר איתי באי סי- 268892241
  3. שבי אתה טועההההה 1. תביעה כזאת אפשר להגיש עד שנתיים אחרי המיקרה 2. לא יודע מה עם אחרים אבל לי יש קבלה של המונית של המלון ועם אתה רוצה אז גם מהקופישופ.
  4. אחי שאתה נואש למנוי אתה תשלם כפולל ותקנה מספסר למה על הזין כמה עולה רק להשיג מנוי ל11 ועדין. . עם למישהו יש אז שידבר איתי בקשה גם עם הוא ספסר!!!
  5. לא יודע איך זה קרה אבל ניתקעתי בלי מנוי מי שיכול איכשהו קומבינה החפלה עם שער 8 משהו בבקשה שיכול לארגן לי מנוי לשער 11 אני ישלם לו כפול. . רק בקשה עם מישהו יכול שידבר איתי באי סי-268892241 פלא-0528-521773 תודה ענקית למי שיעזור-רם
  6. עם מישהו מוכר ל11 למשחק נגד איאקס שיודיע. . .
  7. 120 הוא בא ישר מתופרת לא הכנסתי אותו למגרש בכלל!!! ועם תרצו יש גם חקה בנפרד 7 מטר
  8. מי שרוצה לקנות דגל 3*3 משבצות שיודיע לי פה בפורום דגל חדש דנדש לא נגעתי בו כמעט מי שרוצה שילח לי פה הודעה!!! ====================== עריכה: תשלחו לו בבקשה הודעות פרטיות בלבד. כל תגובה שכונתית שתירשם בנושא הזה - תימחק.
  9. הורידו במתמטיקה של היחידה אחת מתוך שלוש את הסדרות ואת ההסתברות וכל מיני שטויות . . . . . אבל הורידו דיי הרבה !!! ומי שרוצה להוריד שיכנס לתפוז לפורום תלמידים יש שמה את כל המיקודים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.