Jump to content

שנים רבות...

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. קודם כל הייתה אווירה מטורפת בשער 11 אשכרה הייתה הרגשה שהבאנו את הגול השני עם הטירוף כמו שאמרו לפני סאן סירו. בהחלט! העלייה הייתה מטאורית ולכן ההתרסקות כל כך קשה. אני חושב שהטעות היא שלא הבאנו חיזוק להתקפה בינואר ופה הגיע היתרון של חיפה לפלייאוף. בלי אצילי אין להם אליפות בחיים. השופט היה מגעיל שאין דברים כאלה. מכבי נלחמו היום וגם הקהל נתן הכל ולצערי זה לא הספיק. נקווה מאוד שיגיעו מוכנים לגביע שיכול להשפיע גם על סיום העונה בליגה.
  2. פשוט כניסה מזעזעת, מזכיר את הפגיעה בברומר בזמנו...
  3. תודה לך סוזה! תודה לך ג'ורדי! תודה לך מיץ! תודה לך מכבי!
  4. bergkamp כתב: 19505 כתב: כל שער 7 + שער 8 עם הידיים למעלה , עושים רעש , חושבים שמתחיל 'הפועל אני תמיד אוהב אותך' , והמפגרים על הגדר מתחילים לשיר שיר שבדיוק 100 אוהדים מכירים. לא צוחק , בגלל זה קיבלנו גול . מדויק, רק שלא בגלל זה קיבלנו גול כמובן, גם אם ממש תרצה לשכנע את עצמך. בחירת השירים חייבת להשתפר, יש שני חבר'ה חדשים, חילופי משמרות קוראים לזה, תנו להם זמן. הם באים מאהבה ומרצון להצליח. הערות בונות יעזרו הרבה יותר מאשר להאשים אותם בגול. גם יגאל משחק בהפועל ורוצה להצליח מה לעשות שהוא לא יכול. כל האחריות היא על האולטראס העיקר יודעים לעשות ציורים,תמשיכו לצחוק על הקהל של מכבי אבל כבר שנים הוא מזיין אותנו בעידוד(אגב גם חיפה). _________________ הפועל עדות המזרח ג׳ף אלן לב לב ארז אשכנזי ז׳׳ל -אדום שלא נשכח
  5. bergkamp כתב: 19505 כתב: כל שער 7 + שער 8 עם הידיים למעלה , עושים רעש , חושבים שמתחיל 'הפועל אני תמיד אוהב אותך' , והמפגרים על הגדר מתחילים לשיר שיר שבדיוק 100 אוהדים מכירים. לא צוחק , בגלל זה קיבלנו גול . מדויק, רק שלא בגלל זה קיבלנו גול כמובן, גם אם ממש תרצה לשכנע את עצמך. בחירת השירים חייבת להשתפר, יש שני חבר'ה חדשים, חילופי משמרות קוראים לזה, תנו להם זמן. הם באים מאהבה ומרצון להצליח. הערות בונות יעזרו הרבה יותר מאשר להאשים אותם בגול. גם יגאל משחק בהפועל ורוצה להצליח מה לעשות שהוא לא יכול. כל האחריות היא על האולטראס העיקר יודעים לעשות ציורים,תמשיכו לצחוק על הקהל של מכבי אבל כבר שנים הוא מזיין אותנו בעידוד(אגב גם חיפה). _________________ הפועל עדות המזרח ג׳ף אלן לב לב ארז אשכנזי ז׳׳ל -אדום שלא נשכח
  6. מישהו יודע על משהו על צפייה משותפת איפה שהוא שמתארגנת אולי??
  7. אני זוכר שפורסם שהוא לא יכול לשחק במשחק הראשון בגלל הרחקה, טוב... אני מקווה שטעיתי?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.