Jump to content

MTH19

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. אה באמת? טוב אז אני יעבוד על זה יותר טוב לפעם הבאה...
  2. ושעושים את זה אצלנו זה לא מביך נכון ?
  3. יום שבת: מכבי פתח תקווה - בני סכנין - 2 הפועל עכו - בני יהודה - x הפועל רעננה - מ.ס אשדוד - 1 בית"ר ירושלים - עירוני קרית שמונה - 1 יום ראשון : הפועל תל אביב - מכבי חיפה - 2 שאלת בונוס 1 4. מה זה הסעיפים ההזויים האלו? אף אחד מהם לא יתקיים. שאלת בונוס 2 1. במשחק יובקעו יותר שערים מאשר במשחק המרכזי
  4. רמת השרון - הפועל עכו - x מ.ס אשדוד - הפועל חיפה - 1 בני סכנין - הפועל באר שבע - x עירוני קרית שמונה - הפועל רעננה - 1 בני יהודה - הפועל תל אביב - x יום שני : מכבי חיפה - בית"ר ירושלים - 1 שאלת בונוס 1 א.ממוצע השערים יהיה מעל 2.5 למשחק שאלת בונוס 2 ג. יכבשו לפחות 3 שערים
  5. יום שבת הפועל רעננה - מכבי חיפה - 2 הפועל חיפה - עירוני קרית שמונה - 2 מכבי פתח תקווה - מ.ס אשדוד - x בני סכנין - עירוני רמת השרון - 1 בית"ר ירושלים - בני יהודה - 1 יום ראשון הפועל תל אביב - הפועל עכו - 1 שאלת אחת ג. ממוצע השערים במשחקים של בית"ר עומד על שני שערים למשחק - במשחק ביום שבת יכבשו שני שערים. שאלה שנייה ד. לפחות שני שחקנים יכבשו צמד או יותר
  6. עכשיו אני מבין למה הקהל של מכבי חיפה מתנהג כמו שהוא מתנהג אחרי 7 אליפויות ב10 שנים תראו תקהל שלנו אחרי אליפות אחת ועוד אחת בדרך
  7. ברור שהפועל ינצחו כמו שהם ניצחו שנה שעברה בטדי
  8. הם הביאו 500 איש בגלל הצ'יצנים אבל מה זה משנה עד שיש פה משחק של 30 אלף אם משטרות בלאגנים אז כולם מדברים ומתלוננים לפחות יש משהו קצת מענין בליגה הזאת
  9. איזה קנאות יש פה תגידו שמפריע לכם שיש משחק שיש בוא 30 אלף איש והוא לא של מכבי ת''א מה קשה להודות?
  10. קודם כול אני לא אוהד חיפה אני אוהד כורסא ולא משנה כמה הדרבי שלהם אומלל לא ניראלי שזה פתאטי לשיר שיר על הקבוצה מהעיר שלך שיש שבוע אחרי זה דרבי וגם אם זה הדרבי הכי מביך בעולם אבל בסדר זו הדעה שלך לא נתווכח על זה
  11. חחחחחחחחחחחח אתה הפתאטי פה יש להם דרבי שבוע הבא אז על מה אתה מצפה שהם ישירו על הפועל מרמורק?
  12. יום שבת: הפועל חיפה - בני יהודה - x הפועל באר שבע - עירוני קרית שמונה - 1 בני סכנין - מ.ס אשדוד - 1 הפועל רעננה- הפועל עכו - 1 מכבי פתח תקווה - מכבי חיפה - 2 יום שני : בית"ר ירושלים - הפועל תל אביב - x שאלת בונוס א א. לא ישרק אף פנדל במהלך המחזור שאלת בונוס ב ג. יובקעו לכל היותר 3 שערים
  13. יום שבת: בני סכנין - מכבי חיפה - 2 מ.ס אשדוד - הפועל רמת השרון - 1 מכבי פתח תקווה - הפועל עכו - 1 הפועל חיפה - הפועל תל אביב - 2 יום ראשון : הפועל רעננה - בית"ר ירושלים - 2 יום שני: הפועל באר שבע - בני יהודה - 1 ז.במשחק בין רעננה לבית"ר נראה יותר כרטיסים מאשר במשחק בין אשדוד לרמת השרון
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.