Jump to content

Liran

משתמשים רשומים
    1,747
  • Last visited

Everything posted by Liran

1. אולה אולה אולה אולה אולה אלכסיי קוסולאפוב קוסולאפוב אלכסיי......
  2. אז מה אתה מבקש ממנו בכלל
  3. אחי אם זה גרוס ברצועות אז חבל על המאמץ
  4. חח עכשיו מעוז לא ירגיש לבד....
  5. זה של חבר של אבא שלי והוא רוצה למכור את זה למי שיציע הכי הרבה מקסימום אני יילך לאיזה מתהפך אחד שמסתובב שם באזור ויימכור לו מעניין כמה הכרטיס הזה שווה בכלל
  6. יש לי כרטיס למחר לשער 1 ליציע העליון ויש לי את הניקוב לשער 11 של המנוי שלי לאיזה שער כדאי ללכת? ============================ כוסאמק זה היה בצחוק שכחתי להוסיף סמיילים מישהו רוצה תכרטיס לשער 1 אם כן תציעו מחירים
  7. אה אתם מדברים על זה? http://www.jokeworld.biz/index.html ) LOL קיבלתי את זה בערך 30 פעם בשבוע האחרון
  8. זה לא וירוס זה אתר שהצליח לעבוד על כמה אנשים בטח ילדים קטנים או סתם מטומטמים שלא מבינים מהחיים שלהם במחשבים זה האתר http://www.icq.ip.tc אל תתנו את הסיסמא.....
  9. לא חושב שזה נכון כי היו מודיעים על זה בערך שבוע לפני לא יומיים
  10. מעדיף שחיפה יקחו מאשר הפו*ל. מה זה אכפת לי מי לוקח אם זה לא אנחנו.......... שהפועל ייקחו שחיפה ייקחו שאחי נצרת ייקחו כל עוד זה לא אנחנו זה לא מעניינת
  11. מחזור אחרון בעונה שעברה נגד הםפועל פתח תקווה
  12. פה לדעתי יש טעות זה לא מובן להרבה אוהדים....זאת הסיבה שלוני אומר את זה
  13. הכי טוב לא להגיע למשחק להוציא על זה הודעה בתקשורת כמה ימים לפני ואז יהיה קללות אם הקבוצה תשחק רע והשחקנים ייבכו וכל התהליך יחזור על עצמו אבל אז יידעו שזה לא השחקן ה12 כי הוא בחוץ.. אבל כמובן יש בעיה.... אם השחקנים משחקים טוב ומנצחים אנחנו נדפקים אחו שרמוטה
  14. פחחח דרור קשטן המאמן הכי עלוב בארץ יותר מקלינגר אפילו (כן , יש כזה דבר)
  15. רק תזכרו לפני שאתם מדברים שכבוד התקשורת נוטה לנפח כל מיני דברים ופה ושם לשנות מילים.....
  16. זה בערך מה שרציתי להגיד בעצם בדיוק מזל טוב איש יקר אוהב אותך
  17. אין אף אחד ששוה אפילו 5 שקל מזל שיש מנוי השנה....
  18. ורק אני הייתי בנאפיס במקום ללכת למשחק
  19. יהי זכרה ברוך ת.נ.צ.ב.ה ותהיי חזקה
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.