Jump to content

Liran

משתמשים רשומים
    1,747
  • Last visited

Everything posted by Liran

1. אתה צריך למות\להסיע אותי לקרית שמונה זה לא אנייייייי הטייפ שלי הלך לאיבוד נראה לי הכלבה אכלה אותו
  2. פעם חשבתי שאין כזה דבר מישו שהוא יותר ילדון ממני היום אני רואה שטעיתי
  3. יו לירן שטראובר בצ'אט ברגע זה אני עוזב הכל ורץ לאתר הרשמי (או וואן) למה מי הוא בכלל הפלצן הזה הוא הורס את השם לירן
  4. אוף היה שקט בלעדיך בפורום
  5. צריך להוסיף אותו לתחרות של החיוך של אורביט או שיילך לתחרות של הגברים בריקי לייק הכל מתאים לכוסוני הזה
  6. סעאמק זה הכי מאוס בארץ כל פעם שהוא בא למשחק תמיד נצמדים אליו מלא אנשים כדי שיצלמו אותם לתחיית המתים\חוליגנס\אולטראס וכו' וכו'..... כל פעם תראו מסביבו חבורה של ילדים שעוד לא עלו לתורה\ ערסים חסרי צומי...... סתם הומו שמן
  7. מנדלוני תמונות יפות אבל מדי פעם תנקה את העדשה
  8. מי אמר שיש משו רע אבל לפחות שבאים אליך תישאר ואל תברח
  9. מזל טוב גבר גבר (ילדון ילדון) אוהב אותך מזל"ט
  10. בוא לאייסיקיו 568763
  11. למה כולכם רוצים לדעת מתי תהיה הכניסה מוקדמת אם בכניסה הזאת בקושי נכנסים עשר אנשים ואתם (רובכם) בטוח לא תהיו בינים (וגם אני לא)......... ?
  12. לא לפני 6 אין לי ממש מה לעשות שם....
  13. אוו עכשיו יהיו כל האנטישמים והכמרים האלה שטוענים שישו התגלה אליהם וכל מיני מוזרים כאלה ויגידו שזה היהיודים עשו את זה והשב"כ גרם לזה זה מה שהיה בתאומים........ משו כזה......
  14. אחי 80% משער 13 זה יהיה הפו*ל..... אממ לך לאזור שער 5 ותמכור שם את הכרטיסים לשער 13 לאיזה ספסרים ואחרי זה תקנה לשער 11 מאיזה ספסר ****
  15. עידכונים רק פה אל תציפו (אני חש מנהל
  16. חח ב11-12 ברמת גן זה היה ככה שער טרמפיסטים =\
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.