Jump to content

Liran

משתמשים רשומים
    1,747
  • Last visited

Everything posted by Liran

1. לא! הוא לא הגזים.. עם כל הכבוד ללב הצהוב (ואין הרבה) מכבי לא מקבלת את הדחיפה הגדולה במשחקי בית.. במיוחד לא בפיגור! אם רק היה לי מספיק כסף.............. מה לעשות שרק אוהדי ניצחונות אשכנזים יכולים לממן לעצמם כרטיסים/מנויים ליורוליג שאני אבין אם אני אשכנזי.... זה אומר שאני אוהד ניצחונות ושיש לי כרטיס ליורוליג ושאני בלב הצהוב? בעסה לי אידיוט
  2. אנשים מהסוג שלו מזהים עוד לפני שהם מגיעים לשיא שלהם
  3. זאת הייתה הודעה מיותרת- כי אני כבר יודע איזה תגובות תקבל..... אתה די מטומטם ד"א
  4. אפילו ביציעי אשדוד עד מתי? http://www.dolphinim.com/Show_New.asp?ID=396
  5. תתקשר ל144 ותבקש את הטלפון של המוקד שירות של אורנג' במקום שהכי קרוב לבית שלך אבל היום זה כבר לא יעזור לך כי לפי מה שאני ידוע כל המוקדי שירות האלה נסגרים ב7
  6. חחח זה בציניות או רציני?... רציני מה אתה אהבל? ד"א רוצה לבוא איתי לשייח ))))))))))
  7. " חברת יד שרה מתלוננת שהלוותה לשייח אחמד יאסין כיסא גלגלים וכבוד השייח לא מחזיר את הכסא...." ד"א שח מט (למי שיבין
  8. למה לא? ערבי תקף ישראלים- במטרה לפגוע בהם=פיגוע בגלל הוא לא התפוצץ אז זה לא נקרא פיגוע?
  9. תגידו אני היחיד שיש לו מבחן בתנך ביום השואה והרכזת שכבה לא רוצה לבטל אותו?
  10. דיאט קולה או קולה רגילה או מים
  11. יש סיכוי גבוה שאני הולך חוויה
  12. אמממ אני לא מכיר אותך אז אני לא יגיב פה כמו כל מיני ילדונים מגנות שלא מכירים אותך ומזיינים תשכל....... אם עזרת לשחקן - אז תודה ובהצלחה בהמשך הדרך.........
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.