Jump to content

Liran

משתמשים רשומים
 • Posts

  1,747
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Liran

 • Birthday 28/12/1988

Contact Methods

 • Website URL
  http://

Recent Profile Visitors

6,960 profile views
 1. לא פישלנו עם אצילי ירדן שועה ומיכאל אוחנה...
 2. אני אגיד לך מה לדעתי אתה מפספס פה - עכשיו דפקו אותך רק בעשרה שקלים פלוס, ראו שזה הצליח ידפקו אותך ביותר שבוע הבא - אם חשוב לך עקרונות אז לא אמור להיות משנה לך אם דפקו אותך בעשרה שקלים או בשלושים, דופקים אותך ואתה צריך להלחם בזה - אני לא נוסע לירח דבש עם אשתי אני בא למשחק כדורגל, מה אכפת לי אם זה אצטדיון שיש בו נייר טואלט בשירותים או שזה שירותים כימיים, בא לראות משחק ורוצה שלא ירמסו לי את הזכויות. - מכירה מוקדמת שווה לתחת אם אתה לא גר בתל אביב, אז אולי לך או לי זה נוח אבל לאחרים זה לא, אם חושבים על הכלל ולא על הפרט תראה שהדפיקה פה הרבה יותר גדולה ממה שנראה - אם היינו מקום חמישי בעונה ראה היית תומך בחרם?
 3. זה ישמע מוזר אבל חדרה יריבה בהזמנה בשביל חיפה. הם נאיבים ומשחקים פתוח ואצל חיפה גם ככה השחקנים טובים יחסית והכל פסיכולוגי, זה יכול להיות בכיף משחק של 3-0 ירוק וסשן אוננות שיגרום לכולנו לוותר על אתרי ספורט ולהתחיל לקרוא כלכליסט ודה מרקר
 4. נסיון יפה. אני מערער על התפיסה לפיה דאגה לזכויות שלך ושל שאר האוהדים שכוללת בתוכה הקרבה לטווח הקצר, פוגעת במכבי מקצועית. כמו כן אני גם מביע את תסכולי מזה שכל פעם שניסינו (אחים לסמל) לארגן חרם של משחק בגלל מחירי כרטיסים היינו צריכים (כל אחד מחברי העמותה) לקבל הודעות מאנשים שניסו לשכנע אותנו לבטל את זה (בטונים צורמים\מאיימים\ מתבכיינים- כל אחד והסטייל שלו) בגלל הפגיעה במכבי. שלא באמת קיימת. תאמין לי, אם הייתי חושב שאוהדים שלנו טמבלים ואין פוטנציאל היינו מתייאשים מזמן, אבל קרענו את התחת על זה מספיק זמן ולפרקים זה גם הצליח, בסוף גם אנחנו התייאשנו, כמו שאתה שם לב.
 5. איך אי הגעה של אוהדים למשחק כי העלו להם מחירים בכמעט חמישים אחוז יכולה לגרום לאיבוד נק' מאוד חשובות? אתה לא עולה מגן ימני אתה עומד ביציע ושר
 6. אנחנו כוח צרכני עלוב בכל מקרה וזה לא משהו שיהיה אפשר לשנות בקרוב או אי פעם, אבל חבל שבמקום שיתארגן פה איזה זעם על המחיר החזירי והמטומטם הזה ואנשים (בלי יוזמה מאורגנת כזו או אחרת) פשוט יחליטו לא לבוא כי לא בא להם שיחרבנו להם על הראש, מבזבזים פה זמן בלרדת על יוזר (שאין לי מושג מי הוא אגב אבל מספיק לי שהמחירי כרטיסים מפריעים לו וזה כבר יותר מ90 אחוז מהאוהדים שלנו)
 7. נראה לי שאלימות משטרתית זה נושא חשוב מדי בשביל לצחוק על אחרים שמקבלים. לא שיש לי ציפייה שקהלים של כמה קבוצות בארץ יתאחדו מתישהו בשביל מטרה כלשהי, אבל גם לא יודע כמה הייתי מסתלבט עליהם כשיכול להיות שבמשחק הבא זה שוב יהיה אצלנו, ולאו דווקא אצל ארגונים, היו מספיק מקרים שגם "סתם" אוהדים מהשורה סבלו מזה.
 8. די נו מישהו צריך לשום גבול לפראנויה המוזרה שלכם
 9. מעניינת אותי דעתם של האדס והגדודים על השימוש בשלמה ארצי בסרטון וולקאם
 10. נפרדים מהאוהד המיתולוגי פרדי אברמוב הלוויה הערב יום ב' בשעה 17:00 שער החסד- בית עלמין ירקון בואו להיפרד מסמל ומכביסט שעד נשמתו האחרונה חי את מכבי ת"א.
 11. מדמיין אוהדי הפועל שקראו את הכותרת "נאתכו חתם במכבי" ונהיו לבנים
 12. אמנם היה צעיר והכל, אבל מפנה אותך לצפות בתקציר של ההפסד שלנו 4-2 להפועל של שכטר ורמוט וחבריהם, זה קפילוטו מול שחקנים מהירים
 13. מדהים שיש סקרים שמראים איך ברצלונה וריאל הפכו להיות יותר אהודות בישראל ע"ח מכבי\ ביתר\ חיפה וכו' , ובמקום להשקיע בלגדל דור חדש של אוהדים שיבואו למגרשים (כי אף ילד קטן כבר לא מתעניין בכדורגל ישראלי) שמים מיליונים כדי להביא לפה את מסי להתמסר עם איוב קרא מול מצלמות, והכל בשביל הון פוליטי מפגר ולא מעניין.
×
×
 • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.