Jump to content

Ohad Moyal

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Ohad Moyal

1. זה שערים של הפועל .. ונראלי שרק מנויים (של הפועל ) יכולים לקנות (המשטרה הזהירה שאם יתפסו שם אוהדי מכבי הם יוצאיו אותם)
  2. אם יש לי מנוי חלופי ואין את המספר כרטיס ויש רק את המספר הארוך הזה מה לעשות?
  3. שחק אתה בא איתי ?!?? חייבים ללכת !! מי שלא בא אדום !!
  4. יש אליפוותת!!!

5. ברק לוי :?בואו נעשה את זה כמו כל תחילת משחק אני מודה לאלוהים ...? ? צמרמורות
  6. הקרנות של בוזגלו מגיע לך כפיים גבר !!! נאבד לי באמצע שנה וזין משהו החזיר לי (רק מכבי מועדון מספר אחד הביאו לי חלופי) אתה תותח!! למרות שנשאר עוד מחזור אחד חחחח
  7. איך כולםם היו בvip מה גארסיה זה דוד של כולכם מה עובר פה ?!?!
  8. יש מצב אתה קונה לי דיסק אני יחזיר לך במשחק ..? (או כל אחד אחר בבקשה חברים) אם כן תודיע לי 050-577-9947
  9. משהו שמגיע מחר לקריית שלום יכול לקנות לי דיסק ואני ישלם לו במגרש ?
  10. משהו מראשון שיכול לקנות לי ואני ישלם לו ..? (אפילו + שכר הובלה ) מחר יש מכירה במשחק ?
  11. כמה שזה גדול התשתחו הזה אני מכור אליו ... !!!
  12. תומכים בהם רק כי הם רוצים שהם ישארו בליגה שיהיה להם 3 דקבים בשנה .. מכבי , בני יהודה וסכנין ..
  13. אני רוצה לסכם את העונה הזאת בקצרה 3 מחזורים לפני שהיא נגמרת אחרי שכבר ידוע שיש אליפות ..!! כן יש אליפות זה אמיתי חברים ..!! (עונה כמו זאת כמעט אי אפשר לתאר במילים זה הרגש שמציף אבל אני יעשה את זה הכי טוב שאני יכול) אז ככה : במילה אחת : גארסיה שתי מילים : מיץ גולדהאר שלוש מילים : ערן זהבי צהוב ארבע מילים : איך קיבלתם 4 בדרבי?? חמש מילים : איפה התחבאת לנו ראדה פריצה ?? שש מילים: אחת עונות הרכש הטובות ביותר שהיו שבע מילים : מקום שני וחצי גמר זה לא דאבל !! שמונה מילים : שמונה זה בדם אבי נימני במכבי לעולם , לעולם !! תשע מילים : ויאללה איתן טיבי , איתן טיבי עולה עולה עולה ..!! עשר מילים : יש אליפות !! יש אליפות !! יש אליפות !! יש אליפות !! יש אליפות !!
  14. שמעו רגע זה חשוב !!! אתמול הייתה חוויה שלא ראיתי הרבה זמן ביציע הצהוב שלנו ... האולטרס והפנטיקס שיתפו פעולה לאורך 90 דקות מה שהוביל לעידוד הכי טוב שלנו השנה ... אני לא מהאלה שינסו לעשות את החיבור אבל יש הצעב יותר טובה האולטרס שיזוזו טיפה שמאלה והפנטיקס יבואו לידם וככה יהיה כל משחק בית ששני הגושים של הפנטיקס והאולטרס יהיהו אחד ליש השני וזה יתן אווירה של גוש מחובר אחד וגדול כמו שהיה אתמול ... תנסו לעשות את זה משחק 1 (מתוך ה3 שנשארו בבית) ותבינו שאני צודק... יא אללה העידוד אתמול הרס אותי ... הרג אותי שכל שיר דחפו יש אליפות עם לחן ... "צהוב כחול בכל מצב להיות תמיד מעל הכל יש אליפות יש אליפות יש אליפות ..." חחחחח ענק
  15. תבורכו מעריץ את מי שהתחיל את הפרוייקט וכל משתתף בו
  16. דרך אגב שמעתי סרטונים של ראדי שר והוא שר מאוד יפה בערבית אז יכול לצאת שילוב קטלני .. ?
  17. משהו יכול להביא לי קישורים לכל השירי אליפות הלא רשמיים שיצאו בנתיים (רק מהשנה הזאת) בא לי לעשות דיסק לאוטו שתעביר לי את הנסיעה לחיפה בכיף !!
  18. מיץ אוהבים אותך זה החלום של כל צהוב !! מיץ יא זיין.. תותח
  19. נשארו חולצות? חיפשתי אתמול בכל רמת גן ולא מצאתי .. אם משהו מוכר שידבר איתי
  20. כמה משחקים נשארו בליגת הכדוריד ? האליפות עוד פתוחה שם ? ואיך השפיע הניצחון האחרון על הפועל ראשון ביום שישי? תודה לעונים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.