Jump to content

Ohad Moyal

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

Everything posted by Ohad Moyal

1. כל מי שרוצה להשתיק אותם כנסו לאינסטגרם שלו יש הרבה תמונות שאוהדי הפועל רושמים לו שכיר חרב וכאלה אז פשוט תעזרו לי להשתיק אותם ולרשום 4 .. זהו לא צריך יותר !!!
  2. אח שלי תגיד לי שרשמת ליגה עם א בטעות .. למרות שה -א וה-ו לא קרובים בכלל !!
  3. לא רואה את גאל עולה לפני מיכה וגם לא לפני טל בן חיים במשחק חשוב .. יצחקי ופריצה שמשחקים על אותו תפקיד יתחלפו מדי פעם וזה יהיה טוב לליגת האלופות .. כמו שאני רואה את זה התקפה באלופות (עד כמה שנשאר ) פריצה/יצחקי (תלוי בכושר) מיכה טב?ח עם חילופים בעמדות של טב?ח ומיכה .. אבל בליגה מיכה / טב?ח יהיו עייפים , פציעה (קלה בלבד) , משחק לא חשוב , ליגת שוקו (שיכול להיות שתבוטל) : במקרים האלה גאל האופציה לעלות ולתת הכל .. כמו שאני רואה את זה אם גאל יתחיל את העונה במכבי והכל ילך כשיר הוא יסיים עם 17 הופעות בכל המסגרות (+משחק באלופות אם נעלה לבתים)
  4. ועדיין אני שואל את עצמי .. לאה רשמת את זה פעמיים ?
  5. כפי שפורסם טב?ח החלוץ של ה?בני דודים? מהעיר על סף סיכום במכבי .. אתם רוצים אותו במכבי ? אני לא !!
  6. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  7. הוגרלנו בסיבוב השני עם גיור ההונגרית כפי שכולכם יודעים אז סיקור על הקבוצה : מאמנה של גיור הוא אטילה פינטר בן 47 מהונגריה שאת כל שנות האימון שלו העביר בהונגריה. גיור נוהגת לשחק במערך של 4-3-2-1 או 4-5-1. מעמד הנצחנות של סוזה על גיור הוא 2 הפסדים ו3 ניצחונות . בעונה החולפת גיור כבשה 57 שערים , ממוצע של כמעט 2 גולים למשחק (30 מחזורים , 57 גולים). גיור הפסידה 4 פעמים , 7 פעמים עשתה תיקו ונצחה 19 פעמים. היא זכתה באליפות בהפרש של 10 נקודות מהמקום השני , כמו כן הקבוצה במקום השני היא וידאוטון שאותה אימן פאולו סוזה . (צריך להכיר את גיור). התקציב של הקבוצה הוא 9.1 מיליון יורו או 46.4 מיליון שקל, התקציב השני בגודלו בהונגריה. (לא משהו שאמור להרתיע) כל הנתונים נכונים לעונה החולפת. אין מה לפחד אנחנו שוברים אותם (נראלי) http://www.transfermarkt.co.uk/en/gyri-eto-fc/startseite/verein_6055.html
  8. משהו שיביא את מספר הניצחונות\תיקו\הפסדים של סוזה עם גיור ..
  9. אם זה היה הפועל ברור שהיה יוצא קבוצה מסיבוב ראשון כמה תחת יש להם זונות !!!
  10. מתי מתחיל השידור כי בנתיים אני רואה באתר הזה רק את הגביע והתמונה לא זזה
  11. לראות את מכבי היה אפשר גם ב19 לחודש .. הקטע הוא האווירה שתייצר כי את מכבי אני יכול כל אימון לבוא להסתכל למחוא כפיים .. יזיז להם ? לא ! ברגע שיביאו תופים , אבוקות. , ויהיה אווירה של משחק .. זה בישבילי אימון פתיחה נורמלי !!
  12. שאלתי בכיר בארגון .. כנראה שהם לא יגיעו היום .. עדיין שווה להגיע ?
  13. משהו יודע אם הארגון מחר מגיע ?
  14. גצה פצוע אז לפי מה שהבנתי לא ישחק ביורו בקשר לגונדאגן אני חושב שכן
  15. לפי פרסומים זה תלוי באוסאסונה אפ היא נשארת בליגה הוא עוזב אם לא אז הוא נשאר... עכשיו נשאר להתפלל שירדו...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.