Jump to content

אם אין אני לי נמני

משתמשים רשומים
    40
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. קשה לשפוט אותו בצד שמאל ויותר קשה לשפוט אותו מול מילסון באגף אני סופר לו דווקא את הדריבל הבאמת מרשים שם במרכז המגרש את החוסר באיבודי כדור 2 חצים לחלוצים שלהם
  2. איזה שחקן בן הרוש... הזויה שהוא לא כאן ד.א מספר 20 נוי משהו היה מעולה אתמול, לא יצא לי לראות אותו הרבה משחק אבל הייתי מחזק איתו את האמצע בעונה הבאה אחלה קבוצה יש להם
  3. אי אפשר גם שלא יהיה שום דבר ביציע לא מאשרים דגלי פריסה, אז יש אבוקות אם הם לא זורקים לדשא, ובוא זה לא הפריע למהלך המשחק אין סיבה שזה יהיה ענישה מחמירה מכבי פשוט ויתרו מראש לזרים
  4. יש לי 0 טענות לארגון, רק למכבי הסדר טיעון של נמושות, אפילו לא נלחמו רק לקנא בחיפה איך נלחמו ב0 סיכויים מול כל העולם
  5. בגלל זה החתימו את בכר? איך הם גם הכי טובים גם מקום 2 גם לא בגביע וגם החליפו מאמן
  6. מתי הוא ילמד שדן ביטון השחקן הכי חלש במכבי? מצד שני התנפל עליהם במחצית הראשונה, הצליח במחצית השנייה כשחיפה עם הגב לקיר לשמור על תוצאה לא זה המשחק שקשה לי איתו
  7. אנשים שוכחים לפעמים שמשחקים נגד עוד קבוצה המחצית הראשונה נראתה ככה הרבה כי חיפה לא שיחקה ההגנה שלהם מדהימה לא פחות, אין מה לעשות תוצאה טובה מאוד, אליפות מתקרבת, הכל טוב דן סיוט חייב לעוף
  8. אושר דוידה מדהים, ביחד עם פרץ תנו לי עוד מחצית כזאת
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.