Jump to content

אם אין אני לי נמני

משתמשים רשומים
    40
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. צודק לא היה נבדל ולא היה חוץ, עכשיו טוב לך? די לשקר לעצמנו, פעמיים נפסל בצדק, זה שתכתוב בכל משחק הטופש היה גרוע אוהד הפועל גדל ב5 שונא מכבי לא יהפוך את זה לנכון סתם לעצום את העיניים מהבעיות האמיתיות
  2. איך תמיד נגד בש מרגיש שלא משחקים כדורגל? קבוצה ששנים בוכה על כל נגיעה עושה הצגות מעבירה זמן מדברת עם השופטים איך אני שונא אותם
  3. הרננדס לא צריך לראות דשא, הוא לא קרוב לרמה סתם בהרכב כי זר מעדיף את שחר 10 פעמים לפני
  4. דווקא היום 2 גולים בצדק נפסלו... השופט לא היה מוגזם קיצוני בכנות מכבי חלשה מאוד... ויש חומר שחקנים זה לא צריך להראות ככה
  5. ההוא למעלה כתב נכון, בכושר הנוכחי הרבה יותר אפקטיבי במחצית שנייה בעיקר כשגררו רץ בלי הפסקה ומעייף את המגנים אבל בהחלט משחרר הרבה שחקנים כי השמירה עליו הרבה יותר הדוקה (ולא יעילה במיוחד, הוא משתחרר מלחץ מעולה ) מאוד מאוד חיובי במשחק התקפה ממש באלי שירד איזה 3 קילו
  6. לא מתרגלים קרנות/ נייחים לא מתרגלים עמידה קו אחד ויציאה לנבדל לא מתרגלים לחץ אהה הם כן מתרגלים הוצאות חוץ לרוחק תחרות על פחיות
  7. אין בעיה בכל מה שכתבת, אבל בשביל מה יש שופטים ומשפט? אם הם זכאים אז שמו הטוב של המוצר לא מעניין אותם הם לא עברו עבירה ומיץ עם כל הכבוד צריך לכבד חוזה וחוקים במדינה הזאת גם אם מיץ בכל זאת החליט שזה מוגזם, עבורו יש דרך לעשות את זה, הפרידה החד צדדית שהייתה שהפסיקו לדבר איתם ולהכניס אותם לאימונים וכל זה לדעתי מוגזמת על זה הדיון אם הפרידה הייתה חוקית והוגנת כלפיהם או לא שבית המשפט יחליט, יש להם זכות מלאה לעשות את זה
  8. למה לא? מגיע להם כל שקל מקצוע קשה עם סיכויים אפסים להצליח שלרוב לא מתוגמל, דורש הקרבה אדירה כישרון ומזל שלא לדבר על פוטנציאל הרווח ממועדון כדורגל אבל אם נשים רגע רווח כלכלי מיץ פה יכול להיות לתחזק צעצוע מעודף שנשאר לו בכיס, לא סתם הוא מרוויח מזה תועלת גם אם זה כבוד או לא יודע מה כל שחקן בעל חוזה גבוהה לא הגיע לזה מטוב לב של אף אחד זה מגיע לו
  9. כתבתי למעלה מה דעתי על זה שבגלל שהם כדורגלנים הם צריכים דין אחר... כנל גם אם יש להם זכות לתבוע... אין לי מעבר מה לחדש אז נסכים שלא להסכים שבת שלום!
  10. נראה עם הצבעים האלה כמו איזה סמל פולחן לכת ובמילה אחת גועל נפש
  11. אדגיש משהו בקשר להודעה הקודמת שלי אני לא משפטן ואני לא מבין בזה דבר לכאורה מרגיש לי שיש פה עילה אבל אני לא מכיר את הפרטים ולא מתיימר עצם התביעה לא מעניינת אותי, הזכות לתבוע היא שחשובה וההיגיון הפשוט שמותר לו לעשות את זה אם לא נגרם לו אבל משפטי אז שלא יקבל שקל אם המטרה לסחוט את גולדהר, שלא יקבל שקל וגם תביעה נגדית הכל בהנחה שיש על מה וזה לא סתם
  12. תראה אני לא יודע מה גילך אני בן 23 זכור לי (במידה מאוד מקיפה) בנות 16/15 שיוצאות עם בני 20 פלוס (גם 23) אגדיל ואומר שכשהייתי בן, 17 הייתה לי בת זוג שבעברה (כשהיית בת 15/16) יצאה עם בן 24 והיא הייתה הבוגרת בקשר קרה לי אישית שבבר התחלתי עם מישהי וגיליתי רק אחרי שעה וחצי שהיא בת 16 ולא בגללי אם להיות אמיתי הגיע הזמן שמישהו יגיד הסיטואציות האלה קורות, קורות המון אני שונא את זה שמורידים את האשמה מהבחורות ומהמשפחה שלהם ומהחינוך שלהם ומצפים תמיד מהמבוגר להיות אחראי לכל כולנו כגברים (מאמין שבעיקר בני הגיל שלי שקרוב קצת לגיל השחקנים) מכירים סיפורים כאלה מקרוב של בוגר וצעירה והכל בסדר חיים עם זה בשלום ובעולם הסטוצים הדבר הזה בכלל חוגג... איפשהו בשביל זה יש חוקים יבשים כדי לקבוע מה מותר ומה אסור כדי להגדיר גבולות ברורים גם לאלה שלא מסכימים עם עמדות מוסר כמו של אדם אחר (18 רק עם 18 פלוס וכאלה) בגלל שראיתי בעיניים שלי זוגיות כאלה ורבות אז אני באמת מאמין באפשרות שהבנות האלה לא תמימות בכלל וכן הצליחו להפיל את הכדורגלנים בפח כולנו מכירים את הראיונות והקטעים ביוטיוב עם אצילי בואו לא מדובר בגאון אפילו לא בחכם ספק אם יתקבל לאוניברסיטה הפתוחה כשרת אנשים כועסים על השחקנים כי ציפו מהם להיות מודל לחיקוי, תגידו אנחנו גדלים באותה מדינה? מישהו פה פעם הכיר כדורגלן פעיל? 90 אחוז מאלה שאני מכיר הם מהטיפשים שבטיפשים שברחו משיעורים ולרובם גם אין בגרות הלכו לשחק כדורגל כי זה מה שעשו ולשמחתי הרבה גם נהיו שחקנים כי הרבה יותר מזה לא היה יוצא מהם (ברור שיש יוצאים מהכלל אלברמן ייני ואלה אבל הם באמת העילוי ולא הרוב) לא הייתי רוצה שהבן שלי ילמד מהם כלום, כלום חות מלשחק כדורגל וזה מה שאני מצפה מהם, שישחקו כדורגל לא מידות מוסר של נשיאים ולא חוכמה ותבונה של שופטים שירוצו יבעטו בכדור ויתנו לי תארים בפעמיים בשבוע כשאני רואה כדורגל מבחינתי בשביל כדורגלנים הומצא החוק היבש וברגע שאין עבירה פלילית אין עבירה פלילית נקודה. לא בסמכותו של גולדהאר להעניש אותם הוא לא אבא שלהם. בדיוק כמו שאמרתי שצריך לתת לפרץ לשחק גם בשנה אחרונה של חוזה, בדיוק כמו שאני לא כועס על שכטר וטיבי שלא חיכו, בסוף חוזה מגדיר עסקה בין המועסק למעסיק זה רוצה תארים ושחקנים טובים, והשני רוצה תארים וכסף חתמו חוזה אלה תנאיו, נא לכבד אותו לא ביקשו מימך להיות אבא של השחקנים ולא לחנך אותם בגיל 25 לדעתי נגרם להם אבל אדיר וזה לא קשור לאהבה שלי כלפיהם, אין שום סיבה שאני אכעס על מיכה כי אני מעולם לא ציפיתי ממנו להיות אפיפיור ציפיתי שיהיה שחקן טוב, יביא לי תארים ילחם על כל כדור יאהב את מכבי ולא ירצה ללכת. על זה ששכב עם קטינה שלא ביודעין? קשה לי לכעוס מאמין שקיימת האפשרות שהוא נפל בפח, וברגע שיצא זכאי מחוסר אשמה אני לגמרי מאחוריו לא הכל זה אהבה רק למכבי ולגולדהר, בעיני לתמוך במיכה זה לתת גיבוי לשחקן בית שגדל פה ולא להיות עיוור לכסף של מיץ בכל מחיר אני מקווה שלא פגעתי באף אחד בהודעה אבל היה חשוב לי להוציא את זה החוצה סויר יגיב לאחר שציפה בש.ח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.