Jump to content

אביעד רבינוביץ

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

About אביעד רבינוביץ

• Birthday 22/08/1988

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. כמו שכבר כתבו (ועשו) פה, לדעתי העמדה לדין זה פתרון אפשרי אבל פחות רצוי. הדבר הכי טוב שצריך לעשות נגד טינופת כזאת וחלאות שיעשו דברים כאלה בעתיד זה לפרסם את השם שלהם, את התמונה שלהם ואת הפייסבוק שלהם (או כל רשת חברתית אחרת), למלא להם את הוול באיחולים ולהפיץ את התמונה שלהם בשעת המעשה בכמה שיותר מקומות באינטרנט. ואגב העמדה לדין: בסוף המשחק פרצו משהו כמו 500 אוהדים של הגועל לפרקט. על הכרטיס למשחק כתוב בצורה ברורה שירידה למגרש הינה עבירה פלילית. לא ברור לי בשביל מה הביאו למשחק 120 אנשי אבטחה (בתור סדרן אני אומר לכם שזה בושה שקוראים לסדרנים אנשי אבטחה, רובם מעל גיל 50 והם בקושי מצליחים ללכת) אם לא עשו שום דבר כדי למנוע את זה. מה שהכי מצחיק שראיתי שהנהלת השרמוטות אומרת שצריך להעמיד את מכבי לדין על קריאות "טועמה מחבל", אבל כמובן לקריאות הנאצה של האוהדים שלהם ולהתפרצות ההמונית שלהם למגרש אין כל זכר...
  2. הוא בן 32, לא כזה מבוגר. הבעיה היא שהוא לא מקצוען בשיט (אני לא כזה מאשים אותו, עם כישרון כמו שלו קשה שהשתן לא יעלה לראש). יצא לי לראות אותו לפני שנה וחצי במשחק של פלאמנגו - פלומיננזה (אומרים שזה אחד הדרבים היותר נחשבים, אם לשפוט לפי המשחק שהייתי בו זה ממש לא המצב...) והוא היה חלש מאוד במשחק הזה, למרות שהוא הציג יכולת לא רעה בתקופה שלו בפלאמנגו. בסוף הוא גם נזרק משם ועבר לאתלטיקו מיניירו. אין לו מה לחפש באירופה והוא יודע את זה. אולי הוא יכול לשחק בקטאר או סין או שקר כלשהו אחר, מקום שבו יעלימו עין מהבלאגן שהוא עושה מחוץ למגרש בזכות ההכנסות ממרצ'נדייז, כרטיסים וזכויות שידור. אגב, הגול הראשון הזכיר לי קצת את הגול שלו במשחק של ברזיל נגד אנגליה במונדיאל 2002 (למרות ששם זה היה מכדור חופשי ומהצד השני של הרחבה אם אני לא טועה).
  3. שעיר לעזאזל? מי שבא אליו בטענות רק אחרי הפסדים הוא טיפש במקרה הטוב. הוא עקבי ביכולת הגרועה שלו. זיו מרוויח את שנאת הקהל ביושר. מעבר לזה שהוא לא תורם כלום, הוא גם עושה נזק. זה בכלל לא קשור להפסד אתמול. אין אשם אחד בהפסד, אבל אם היה צריך לבחור אחד אז לדעתי לגונזלו יש חלק גדול יותר בהפסד מאשר לזיו. ועדיין - 3 גולים אתמול, שלושתם מהצד של זיו. לדעתי הגול השלישי באשמתו. יש לו בעיה עם הסגירה האלכסונית והוא חייב להפסיק לסגור לכיוון האמצע בכל פעם שיש התקפה של היריב. הגיע הזמן גם שמישהו בצוות המקצועי יתעורר ויגיד לו את זה כבר, כי זה קורה בכל משחק.
  4. בחייאת, די עם התירוצים האלה. אם היא באמת היתה פצועה ברגל היא היתה גרועה כל התחרות או שבכלל היא לא היתה משתתפת. ברגע שהיא ניצחה שני שיוטים והיתה שנייה אחרי 10 שיוטים אז ברור שזה סתם תירוץ גרוע. חבל שאין אולימפיאדה בתירוצים, אני בטוח ששם היו לנו לא מעט מדליות.
  5. מה אתם רוצים ממנו? בין שדרי הספורט היחידים שאשכרה מבינים משהו בענף שאותו הם משדרים. אז נכון, לא בדיוק העיפרון הכי מחודד בקלמר, אבל הוא מביא אנרגיות לשידורים ומפרגן לשחיינים הישראלים ולא קוטל אותם כמו שעושים בענפים אחרים. כמובן יש גם את השימוש העילג שלו בביטויים ("שלום לכם צופים יקרים ונוחו על משכבכם בשלום", "ילד שגדל עם הפרעות קשב רבות, עד שהאמא החליטה היאורה תשליכהו" על מייקל פלפס, "מי שנכווה במים צוננים יזהר גם ברותחים") ויש עוד הרבה כאלה. שלא נדבר על ההודעות ששולחים לו שזה פשוט השיא. פשוט נשפכתי מצחוק, אין דברים כאלה. גרטל אתה מלך!
  6. אני לא ממש רואה קבוצה שמסוגלת לעצור את ק"ש במרוץ לאליפות, לא בגלל שהם כאלה טובים - יותר בגלל שכל הקבוצות האחרות (כולל מכבי) פח. אבל עזבו שטויות, עד עכשיו שבוע קטלני, רק שימשיך ככה... לילה טוב
  7. אין מה לדאוג. פשוט בפעם הבאה שאתם מקללים מישהו באיזה סטטוס בפייסבוק או בפורום לא חשוב שמות השחקן ה -12 תוסיפו "לכאורה" בסוף
  8. א. לא נכונים? זה נתונים שראש אכ"א הציגה, לא איזה עיתונאי... ב. חרדים חייבים להתגייס? באמת? מה קרה ל "תורתם אומנותם"? כבר מתקופת בן גוריון היה לתלמידי ישיבות פטור מגיוס, לא זכור לי שזה השתנה... ואם כן איך זה שלא מכניסים את סרבני הגיוס לכלא? ג. אני לא יודע מה זה מערך מג"ן ולמי הוא קשור (והאמת גם לא אכפת לי), אבל באכ"א אחראים על כוח האדם של צה"ל והם צריכים להציג פתרונות לדרג המדיני. נבואות זעם ודיבורי סרק לא הועילו לאף אחד אף פעם, אז הגיע הזמן שיתעוררו שם ויציעו פתרונות. או בקיצור: עופר, שיתחילו לעבוד!
  9. לפחות שמוטי יבוא מול המצלמות ויגיד "גולדהאר לא רוצה שאלברמן ישחק כי מרוויח יותר מדי כסף". עד עכשיו מוטי לא עשה את זה, למרות שדי ברור שזה המצב. שמוטי יפסיק כבר להיות סמרטוט ויגיד את האמת בפנים. ובלי קשר, מה הרעיון לייבש אותו ביציע? הוא עדיין תחת חוזה והוא מרוויח כסף בלי לעשות כלום. אם הוא יכול לתרום מקצועית לפחות שיתנו לו לשחק עד ינואר, ככה עוד יהיה סיכוי שתבוא קבוצה שתממן גם חלק מהשכר שלו... מי בדיוק ירצה לקחת שחקן לא בכושר שבקושי ראה דשא העונה, ועוד כשמהשכורת שלו היא בערך הכי גבוהה בליגה? אנחנו מתנהלים כמו מועדון חובבים, בחיי...
  10. כתוב שם שעוד 9 שנים רק 64 אחוז מהאזרחים שחייבים להתגייס (שזה אומר לא כולל ערבים וחרדים) יתגייסו... איך זה יכול להיות? מה עם ה- 36 אחוז האחרים? אולי הגיע הזמן שבאכ"א יפסיקו לגרבץ ויתחילו לעשות משהו בנידון? צבא בלאי...
  11. מסכים עם כל מילה שלך. הפתיחה המצוינת שלנו בלבלה אותנו לגמרי, מאז קייב (למעט אולי נגד בני יהודה) אנחנו כלום ושום דבר. ואורי כהן לא קשור לענף.
  12. הנדסת חשמל שנה א' באוניברסיטת ת"א. בהצלחה לכולם!
  13. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח נו אז זה טוב או רע? לא ברור חח
  14. זה לא שלא מעריכים אותו מספיק, זה ששחקן יכול להיות מצוין אבל כששמים אותו בעמדה לא מתאימה אז הוא גרוע. האריס ימסור כדורים חכמים בכל עמדה שהוא ישחק בה, אבל כשהוא משחק כקשר אחורי אז המינוסים שלו מאוד בולטים לעין. הוא לא מהיר, לא חזק, לא אגרסיבי, לא נייד, לא מסוגל לעבור שחקן בכדרור, לא עושה הגנה ולא לוחץ. גם בכדורי גובה לא ראיתי ממנו משהו מיוחד, למרות שהוא גבוה. אז יש אנשים שיגידו שהוא גדול ב-3 רמות על הליגה - וזה באמת נכון אם מסתכלים רק על הפלוסים שלו (ראיית משחק מצוינת, מסירות ובעיטות חכמות, יודע לשמור מצוין על הכדור, בעיטות חופשיות טובות). אני כבר אמרתי בעבר ואני חוזר ואומר - צריך למצוא עמדה במגרש שבה יהיה אפשר להבליט את החוזקות ולהחביא את החולשות שלו. כרגע לדעתי עוד לא נמצאה העמדה הזאת. ולגבי ההצלחה באירופה - האריס היה חלק מנבחרת הולנד הצעירה שזכתה ביורו (ביחד עם דה רידר אגב), ובנוסף הוא שיחק בליגה הספרדית. אם הוא לא הצליח למנף את זה והיום הוא משחק במכבי, כנראה שאנחנו עושים ממנו יותר ממה שהוא שווה באמת.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.