Jump to content

itamar8

משתמשים רשומים
    38
  • Last visited

About itamar8

• Birthday 10/10/2006

Contact Methods

• Website URL
    http://
  1. בכל מחיר. המחבלים האלה מקבלים כאן בית טוב יותר ממה שיש להם בבית, ורובם לא רציניים אנחנו יכולים לאסוף אלף כאלה ביום, גלעד שליט הוא אחד אבל הוא מסמל מורל של מדינה שלמה הוא מסמל אלפי בני נוער שבוחרים לא לשרת בקרבי גם כי למדינה פשוט לא איכפת מהם (עד שמגיעים לבחירות) חבל לנו על הזמן החמאס יכול לרצות לחטוף חיילים הוא מצליח אולי אחד בכמה שנים וכאלה כמויות של מחבלים בבתי סוהר אנחנו עושים בשלושה חודשים. הגיע הזמן להחזיר את גלעד שליט הביתה
  2. חברס תעזרו לי אני יודע שהיה נושא אבל אני לא מוצא אותותגידו לי שוב איך אני מסדר את זה שיראו את כל ההודעות ולא הודעה אחת ואת כל השאר בכותרת כזה... תודה=]
  3. 1) מכבי חיפה - בני סכנין אני אומר חיפה למרות שזה תיקו. 1. 2) מ.ס אשדוד - בני יהודה אשדוד.1. 3) הפועל פ"ת - בית"ר ירושלים כנגד כל הסיכויים.תיקו. 4) א. באים להילחם, מכבי סופגים את הצהוב הראשון. 5)ד. יהיה לפחות כרטיס אדום אחד או בעיטת עונשין אחת מ-11 מטרים/השופט יטעה וירד לשפוט בליגה נמוכה יותר. הטוב: לא סתם 4-4-2 הוא המערך השולט. רוב השערים יכבשו ע"י החלוצים. ואם לא, אז יהיה שיוויון.
  4. ארה"ב הקדושה שמחקה ודרסה מיליוני עיראקים על חשד לנשק גרעיני אומרת לנו לשקול תגובות ולצאת מעזה נו באמת. למה אנחנו תמיד חייבים להקשיב לכולם ולא לסיים את מה שהתחלנו!??!??
  5. מנוחתו בגן עדן גיבור ישראל
  6. יו סופסוף אני מגלה שעוד אנשים זוכרים את הסידרה הזאת... אחת תהמצחיקות!
  7. חנוכה שמח לכל בית ישראל =]
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.