Jump to content

VI-KING #22

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by VI-KING #22

1. @ניר רשף @משטרת ישראל @עמה יעמיק @גבי גזית @שימי ריגר @הראל מויאל
  2. נושא קונספירציות האם אליניב ברדה ראה את האור הלבן, והאם היה זה חייזר
  3. 26 משחקים רשמיים, תחילת חודש נובמבר. לשחקנים מעונה שעברה היו שבועיים פגרה. מובן לגמרי שנופלים מהרגליים. טוב שיש פגרה
  4. כל פעם שעולה טור של פרימו שצועק "נכשל" אני נזכר שהוא הימר שמכבי חיפה זוכה באליפות, ואז אני מבין שאין לו מושג בכדורגל ועובר הלאה.
  5. אור דסה מתח את שריר הארבע ראשי ולא ישחק מול אסטנה. בקשהההה
  6. מעוניין. דבר איתי בבקשה, או שלח לי את המספר שלך. תודה
  7. כותרת בעיתון אחרי היום - הכל נשאר במשפחה. אור דסה פותח ויוצא בדקה 5 עם פציעה
  8. כוסאמא שלכם. עכשיו היוטיוב מציע לי סרטוני קונספירציה למניהם
  9. אילנה ראדה פירסמה פוסט חדש https://www.facebook.com/ilanarada/photos/a.491331551237309.1073741828.469069033463561/509509172752880/?type=3
  10. לא יודע אם במכבי הוא בגלל הייחוס. אבל אצל שלמה שרף זה בהחלט השיקול. אין משחק שהוא לא מחמיא לדור פרץ בזמן שהוא לובש חולצת אנדר-ארמור או פומה....
  11. אני לא חושב שעל עצם זה המחאה היום. באופן ספציפי.
  12. זה לא באמת נכון... שוערים: אניימה, ברק לוי ותומר חנצ'ינסקי הגנה: קרלוס, טיבי, יואב זיו, פידלף, ריף פרץ, עומר ורד, ייני מרכז שדה: אלברמן, ראדי, מושיקו לוגסי ואבו זייד התקפה: גונזאלו גרסיה, עטר, מיכה, זהבי, ראדה וקולאוטי לא איזה סגל מטורף
  13. המשחק שלו נראה מתנשא ומזלזל, בלי קשר לפנדלים היום. קצת כמו אני באתי ממולדת הכדורגל ובאתי ללמד קצת את הילידים
  14. אין קליטה בטרנר. איזה עוד הוכחה אתם צריכים לכך שבב"ש מפגרים?
  15. אמממ... אתה מתנגד להכללות ואז כותב שכל הבדואים זבל, בערך. טובחי
  16. שלח לי בפרטי את המספר שלך, ותשלח לי בווצאפ את התמונה
  17. שיחקו נטו 38 דקות לפי אתר flashscore, כאשר הממוצע העולמי עומד 72
  18. כולם להביא למשחק ויטמינים, אקמולים ולזרוק למגרש כשהם באים להרים קרן. אל תפחדו, לא נענש על זה. אם כן, זה יהיה אירוני שעל לקיחת חומרים אסורים לא נענשים, ועל השלכתם כן...
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.