Jump to content

VI-KING #22

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by VI-KING #22

1. ניסיתי לחפש באינטרנט ולא מצאתי. אבל בטוח יש איפשהו. דארקנט וכאלה, אנערף. מישהו יכול לעזור? זה חשוב ממש! תודה לכם. אוהב אתכם. שתזכו למצוות גדולות
  2. הרעיון גאוני, הביצוע קצת כושל. מאוד מבלבל.
  3. אני חושב שמגיע לו משהו יותר ראוי מהצילום הרשלני הזה
  4. היי, זקוק לעזרה קצרצרה. עיצוב של "תוכניה" לקבוצה חברתית על הספקטרום האוטיסטי. תודה
  5. רעיונות להדפסה על גב החולצה? לא רוצה 8 או משהו... חשבתי על always number #1
  6. כמו הסיכוי שבדרך חזור לא יהיו עבודות בכביש
  7. זה מה שזוכרים לו. כל קבוצה עם קצת יותר מ-200 אוהדים שהיו שרים לו שודד זקנות היו מוציאים אותו מריכוז וראש בקיר.
  8. אפשר לינק לקובץ האקסל? אולי תעלה את זה לדרייב ללא אפשרות עריכה לאחרים?
  9. לא קללת בוזגלו, אלא אם התחילה ב-2010 כשנפצע לראשונה מולחם ויטור
  10. בשביל מה? בשביל שיפצעו בגלל חוסר המקצועיות של הצוות הפיזיולוגי?
  11. חוסר מזל, לא קשור לקבוצה. דור פרץ עם כדור לעמוד, וידאר עם כדור לחיבורים שניצן לקח, וידאר מול השוער... גם זה יגיע.
  12. זה לא מפתיע. הוא מאבד את השחקן שלו לפחות פעם ב-90 דקות
  13. איך יכול להיות טיבי לעניים? טיבי כשלעצמו דביל מוחלט.
  14. בגלגולי השונים אני כבר קרוב למחצית מחיי מבלה כאן בפורום, ואף על פי שיש מיליוני אתרי דירוגים - איכשהו, הפורום נותר המקום בו אני מקבל המלצות. ולרוב טובות. למשל, המחשב הנייד שעליו כתבתי עד לאחרונה, שרד 7 שנים! שזה במונחי נייד - בן 200. משום מה, קצת אחרי הבלקפריידיי הוא התחיל להוציא עשן. אז הגיע הזמן למחשב חדש. מבחינת מחיר, אני מוכן לשלם עבור איכות, אמינות ושרידות. כי לא בא לי להחליף עוד 3 שנים. אז אחרי שהחמאתי - לפרקטיות - המסך צריך להיות קטן מ-15.6 אינץ' (זה פשוט ענק), אבל לא יותר מדי קטן. חשוב לי שיהיה דק, לא ברמת הדף נייר. אבל דק. לגלישה, לימודים וקצת פורנו. תודה.
  15. כל הכבוד לבלומפילד החדש שזכה בסיכת מלחמת יום הכיפורים
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.