Jump to content

VI-KING #22

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by VI-KING #22

1. מיקי ברקוביץ' ואייל ברקוביץ' אחים?
  2. גבר אל תעשה חוכא ואיטלולא זה נושא רציני גבר
  3. וואי וואי הסוייר הזה בהתחלה חשבתי שהוא רוצה שאני אכניס למגרש קלמנטינות ותפוחים כי הוא אמר פירו והבנתי פירות...
  4. היוש חברה הפנו אותי לבחור בשם גל או סויר ואמרו לי שהוא אחראי על כל ענייני הפירוטכניקה, ויו"ר ועדת קישוט איך אפשר ליצור איתו קשר?
  5. בוא נחזור לנושא המקורי בבקשה. האח הגדול. אגב, נמשכים האודישנים. לפרטים נוספים צרו קשר עם המלהק הראשי שבצירוף מקרים נדיר גם רשום כאן לפורום. שמו לירן. הוא גם סוכן שחקנים ומצא לפונצ'ץ' (לא בטוח שאתם זוכרים) קבוצה באירופה!
  6. אדון סוגה עילית רואה רק קולנוע צרפתי וקוריאני.
  7. אנחנו לא הכי גאים בזה, אבל הנה שוב... פורום השחקן ה-12 ממשיך עם המסורת, ובקרוב חוזרים שוב לאחד מהנושאים הכי ארוכים שיש כאן תמיד, וקשור לתוכנית הנ"ל. סקופים, ידיעות, רכילות, תמונות, סרטוני וידאו, וכמובן... דיעות, תלונות, ולא מעט שאלות ותשובות. 100 ימים? הרבה יותר מ- 100 עמודים! --------------------------------------------------------------------- זה חוזר... מעט איחור... אבל שוב איתנו. אחרי פרשת הכדורים, נקבל עונה נטולת פרוזאק אבל חמה! עד היום העונות התקיימו בחורף ולראשונה העונה תתחיל בקיץ. חלי, מושון ואחרים אצבע על הוידאו! כי בקרוב זה מתחיל. וציפור קטנה לחשה לי שאוהד מוכר מהיציע לא יזכה לראות את ההנפה...
  8. אומנם לא שיחק - אבל טכנית היה במכבי בין השנים 1988-1992... (זכה עם מכבי ב-91/92 באליפות*
  9. שלחו להתאחדות תמונות של אמיר רנד שנמחץ ונפצע קשה במשחק אליפות של חיפה דאז. שיהיה על ראשם.
  10. * הכנס כאן את סרטון האליפות עם שיירת המכוניות לב"ש * כל הדרך מצפצפים ומנופפים בדגלים. יש לי צמרמורת רק מהמחשבה שניכנס לחיפה 100 מכוניות.
  11. אומנם לפני דקות אחדות נשרקה שריקת הסיום ועד המשחק של חיפה נשארו שבועיים, אבל מסתמן שהמשחק יהיה משחק ההכתרה. כדי להפוך את המשחק לקרנבל אמיתי - להוציא שיירת מכוניות עם דגלים, צופרים, צעיפים ונרעיש בכל הדרך מתל אביב ועד חיפה. מרים את הכפפה ואם תיהיה היענות יכול להיות דבר גדול.
  12. אבוקסיס, עוזר מאמן הנבחרת, זיין אותנו בדלת האחורית. הפציעה של ראדי רק בגלל אימוני הנבחרת.
  13. עד אותם המחזורים מכבי הייתה קבוצה טובה, מאורגנת אבל לא מרשימה. המשחק האחרון לפני היציאה של אניימה לא. אפריקה היה 6-2 מול הפועל חיפה. משחק שהיה נקודת מפנה כלשהי. כיוון שעד אותו המשחק היו ביקורות כלפיי מכבי. אפשר לייחס את הדורסניות לברק לוי - אבל זה יהיה מגוחך. מצד שני, כשהקבוצה מתחילה להתחבר, להבקיע שלישיות, רביעיות וחמישיות במשחקים, סביר להניח שהמשחק מתקיים ברובו במחצית המגרש של היריב, ופחות מסכנים את השער של ברק לוי. וכדי להוכיח שהסטטיסטיקה של אי ספיגת שערים כמעט ולא קשורה כלל לזהות השוער, אלא ליכולת הקבוצה - בארבעת המשחקים בהם שיחק וינסנט אניימה מאז חזר לשער - ספג 0 שערים.
  14. כולנו מסונוורים מברק לוי. אבל אם לומר את האמת, למעט שני הפנדלים, לא עמד במבחן גדול. בעונה הקודמת, ואפילו העונה - נגד הפועל חיפה כמדומני בגביע הטוטו - ספג שערים טפשיים.
  15. לחיפה יהיה את קהל האוהדים הגדול בארץ בעוד עשר שנים, אלא אם יקרה משהו דרמטי. בחירת הקבוצה תלויה במספר משתנים - הבית (איזה קבוצה האבא אוהד, אם בכלל. המשפחה...), הסביבה הקרובה (יש ערים, בתי ספר שמזוהים עם קבוצות) והצלחות. לצערי, למעט עונה וחצי בהן בית"ר הייתה הטובה בארץ, אליפות מקוזזת של הפועל ואליפות שלנו על הפרש שערים - חיפה שלטו בשנות ה-2000, דבר שעשוי לשנות את "המפה" מבחינת התפלגות האוהדים. ומדוע בעוד עשר שנים? כי בני 12, 13 ומעלה כבר גיבשו זהות ובחרו להם קבוצה כלשהי. לכן, ההשפעה של האליפויות הן ילידי אמצע-סוף שנות ה-90, שבעוד עשור, כשיהיו בני 15-20, יגיעו למגרשים.
  16. אני לא מומחה - אבל הדרבי לא יהיה בראשון. וקשה לי להאמין שיהיה בשני (ערב יום השואה, ויום השואה).
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.