Jump to content

VI-KING #22

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by VI-KING #22

1. איפה הימים ששוערים היו עולים עם כובע מצחיה גלורי דייז קאם בק!!!
  2. כן.... זה לא משהו שאחרי פגישה אחת עם פסיכולוג יפתר
  3. שיר שחקן הכי טוב שהיה כאן, ביי פאר
  4. יש לי חבר שקוראים לו סבוריט אבל אני קורא לו אנריק
  5. תגיד לי אתה אם יחסית בסדר בחצי עונה באשדוד שווה שחקן סגל
  6. משיח משיח משיח זה השיר שחקן. אמאדור אמאדור אמאדור זאיר אמאדוררר
  7. שאלה לגיטימית. לא בטוח שיש לי את הכוחות המנטליים (והפיזיים) בשביל זה
  8. בוקר טוב ל- מנהלת הליגות לכדורגל- IPFL!! אוהדי הפועל באר שבע יוצאים למאבק למען ההנפה בשבת הקרובה וביטול מוזיקת המעליות לפני ההנפה - מ ע כ ש י ו !!!! לשתף!! אתמול התקרבנו מרחק נגיעה מצלחת שלישית. הבוקר מנהלת הליגה הודיעה שהיא מעדיפה לחסוך בעלויות ולא לקיים את טקס ההנפה בשבת נגד מכבי בטרנר, במידה וננצח כמובן, אלא לדחות אותו למחזור האחרון בבית נגד נתניה, שכבר הלהבות ירדו, הזרים שלנו יהיו בחול, והטקס יהיה לפרוטוקול בלבד! אנחנו לא מסכימים ולא נשתוק עד שההחלטה תשונה, כולל הסרת מוזיקת המעליות לפני הטקס!!! האליפות הזאת היא שלנו, הזמן שלפני ההנפה הוא הזמן שלנו לחגוג, וזה הזמן לשים סוף לשלטון העניבות ולהחזיר את האותנטיות והשמחה הטהורה למגרש! שתפו + הציפו את המנהלת בהודעות, כל יום, כל שעה, עד שההחלטה תשונה!! יאללה הפועל יאללה הפועל יאללה!! רוצים לחגוג במוצש נגד מכבי!!! הפועל באר-שבע לא לתת למה שקרה בשנים האחרונות לקרות. זאת האליפות שלנו! אוי לא. אולטראסאות' קראו לנו מכבי. מה יגיבו האחים מהצפון?
  9. ואנשים האמינו שהייתה לדור מיכה הצעה מהם... פףףףף
  10. ואולי הירידה ביכולת קשורה לזה שכבר חודשיים אין לנו מאמן שוערים כי שורה מושבת?
  11. לא בכדי יוקאנוביץ' זרק אותו ליציע. שחקן שבבוגרים 8 שנים ולא שיפר שום אספקט במשחק שלו. אולי קצת יותר אגרסיבי. אבל עלה נידף ברוח, לא יתכן ששחקן התקפה יבעט מתוך הרחבה ולא יגיע לקו השער. מספיק. שחקן ספסל ותו לו.
  12. ראיתי רק משחק אחד - אתמול - של מוחמד עלי קמארה. שחקן פנטסטי. ככל שאני צופה בקליפים שלו וסטטיסטיקות אני יותר ויותר נוטה להחתים אותו. בערב אגבש דעה סופית אם אמליץ לבן או לא. מהיר, פיזי. השאלה איך הוא בהגנה גבוהה... לא משנה, החתמתי.
  13. אל תתווכחו עם עובדות. אנחנו כמעט לא מנצחים כשהוא בארץ. הוא וגלעד שליט הכי מנחוסים שלנו אבר
  14. בסדר... אז אמר... מבין כל עיתונאי הספורט הוא הכי בסדר. הוא גם אומר את זה בהומור, כל החברים הכי טובים שלו אוהדי מכבי
  15. כן, זה לא יקרה. תודה על ההצעה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.