Jump to content

VI-KING #22

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by VI-KING #22

1. העלייה לצ'מפיונז מול באזל.
  2. לדעתי, איפשהו סביב הבאתו של חסן אבו זייד, הוא אפילו טייל בליגה א'
  3. אתם כותבים שטטנבאום יכול לשחק שוער ראשון בזמן שהצוות המקצועי נוטה לשחרר אותו וחושב שאוחיון טוב ממנו (אחרי הפציעה הקשה)
  4. תגובת הפועל רעננה ואשר אלון לשידור אתמול ברדיו תל אביב, בתוכניתה של אופירה אסייג: "הגברת אסייג חצתה קו אדום בשידור אתמול והפכה את תוכניתה ברדיו תל אביב ואת גלי האתר של הציבור לרכושה הפרטי. את האובייקטיביות העיתונאית היא איבדה מזמן, אבל השידור אתמול הוכיח שגם אתיקה עיתונאית והגינות בסיסית הן ממנה והלאה. ההשתלחות המכוערת, ההתנהלות המבזה והבהמיות הן תעודת עניות לרדיו הישראלי ולספורט הישראלי, והן בעיקר עדות לאובדן העשתונות ואובדן הדרך של הגברת אסייג, ששכחה כנראה שיש לה מחויבות גם לציבור ולא רק לחוג חבריה הקרובים. בושה".
  5. זה קצת יהיה מצחיק אם במהלך האימונים האישיים של הרוש עם מאמן כושר אישי הוא נטל כדור שאסור לשימוש, יתפס בסוף המשחק הראשון ויושעה גם. חה צחקתי בקול
  6. עד איזה אחוז לגיטימי בכדורגל לבקש בהעברה עתידית? כי אם אפשר, למשל, 20% אז 4 מיליון זה סבבה לגמרי.
  7. מישהו יודע אם יש משחק מעניין בליגה הצרפתית באותו שבוע?
  8. היה וחפצה נפשי לצפות להנאתי בשידור חוזר של המשחק - זה לא אפשרי?
  9. לטובת אלו שלא צרכו בני יהודה בעונות החולפות. יש איזה קליפ ביצועים? משהו? ומי הסוכן?
  10. יואב כץ לא היה חייב למכור להם.אל תהפכו אותו לקוזאק נגזל
  11. ברור לכם שעד שנחת יגלו איזה רשרוש בלב, כן?
  12. קצת כמו ניר ביטון במנצסטר סיטי כשבסוף הסתבר שבכלל דודו דהאן רכש לו חבילת בר מצווה שכוללת אימון משותף
  13. יש להם קהל מפחיד אבל חוץ מהרגע ששיחררו פאקינג נשר באיצטדיון הם לא באמת איימו עלינו
  14. שש שנים חי פה. מבין עברית כמו גדול.
  15. אין לו מןשג בעיר חוץ מהאופרה והפקולטה לרפואה
  16. אני רוצה להתלהב שאני טס, וגם צריך איכשהו להעביר את הימים שם... אז אשמח לעזרתכם.
  17. כוכב לכת תשיעי, נמסיס, ניבירו, planet x וסוף העולם. דיברנו כבר?
  18. לא יודע אם הוא דיבר בגנותנו, אבל הוא ללא ספק השוער הפעיל הכי מאוס. כמה שאני שונא אותו. ולא בגלל שהוא טוב כ"כ.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.