Jump to content

VI-KING #22

משתמשים רשומים
    7
  • Last visited

Everything posted by VI-KING #22

1. מחר ה-14/07, יום הבסטיליה, הוא גם יום הרכש. וולקאם באטוקיו!
  2. מה זה נותן למעט צעיף? קדימות יש לבעלי מנויים בין כה וכה.
  3. שילמנו עליו את ההפרש שלא היינו רואים בכל אופן מעסקת רייכרט
  4. בעקבות הפתרון היצירתי של הלה פמילייה - בואו להמציא כינויים
  5. רק מציע רעיון... אולי זה רק אני, אבל מציק לי ששרים את השיר המאוס (והלא כ"כ מקורי) הנה, היא עולה, אלופת אלופת המדינה. למה שלא, אם כבר, לשיר את זה לקבוצה היריבה?
  6. יש הרגשה, תגידו אם זה רק לי (בגלל שרוב החברים שלי אוהדי מכבי) שההייפ סביב בלומפילד והחזרה הוא רק בקרב האוהדים שלנו. מישהו יכול להפריך את זה?
  7. לרופאים היקרים בבי"ח סורוקה תודה על הטיפול המסור במשך 4 שנים שלכם, מיגל
  8. וואו אחד הדוקויים הכי הזויים שראיתי.
  9. לא מצאתי בשום מקום (גם לא ניסיתי ממש יותר מדי. אורי קופר ובטוויטר) על הרכש חדש של חיפה. מוזר לי איך שחקן שלפני פחות משנתיים שווי שוק של 5 מיליון הפך להיות 1.5? ומושאל לחצי עונה (מפאקינג אלופת טורקיה הנכנסת ככה"נ)...
  10. כן. לא לראות דרך הפלאפון. גם לא פורנו. תפסיקו לבזות את הפלטפורמה!
  11. מה עם תום אלמדון? אולי יחזור לחיפה להתאחד עם מרקו
  12. ויניב קטן מדבר בכ"כ הרבה פאתוס על הקרבה, זהות, סמל. נעזוב לרגע את היריקה על הקהל, אפילו את זה שבשלב מסוים בקריירה היו דיבורים עם מכבי (ולא רק שמועות)... אבל הבן אדם חזר מווסטהאם וביקש משחק משכורת שהייתה נשמעת דמיונית עד אז לשחקן ישראלי.
  13. בוא נדבר אבל על הכרטיסים. אם ננתק רגע את היותנו אוהדי מכבי (האמיתית ?) אילו זה היה קורה אצלנו זו הייתה בושה.
  14. עכשיו תכפילי את מה שהיה אצל לוני ב-100. אנחנו עדיין לא מצליחים להבין את ההשלכות וההשלכות של המדיה הדיגיטלית (פייסבוק, טוויטר) שכל אוהד הופך להיות פובליציסט. אני לא בטוח שזה משהו שחיפה יוכלו להתגבר עליו כ"כ בקלות.
  15. אין לי בעיה. תחגוג. כל איזה דובב גבאי חושב שהוא רונאלדו
  16. הוא חגג את הפנדל המכריע בגמר גביע מולנו!!!! אז איך אתה לא חוגג מולם?! איך הוא ביאס אותי עשה לי עצבים בכל הגוף נשבע שהייתי קונס אותו
  17. כפי שכולכם יודעים בימים האחרונים החל הווטסאפ להיראות כמו אלבום סופרגול של ילד מתבגר. זה הזמן לשנס מותניים, להיכנע לטרנד המטופש וליצור סטיקרים של מכבי.
  18. תוצאה מאוד גרועה, אבל לא בלתי אפשרי. ולא בגלל שאנחנו מאוד טובים, אלא בגלל הנורווגים. ניצלו נהדר מתנות שנתנו להם. מה גם שיש בי אמונה שהם לקראת הדקה ה-70 יסבלו מהלחות והחום. כמו באזל, אלטאך ואחרות.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.