Jump to content

elior_mesmes

משתמשים רשומים
    12
  • Last visited

About elior_mesmes

• Birthday 01/03/1990

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

2,353 profile views
  1. ראיקו ריקן טיבי טבח דסה ------אלברמן------ --סקאריונה--מדו-- טבח-----------מיכה ------- וידאר------
  2. כרטיס נוער ליציע של הפנאטיקס - 50 שקל 0527765552
  3. אני מוכר אחי, כרטיס חייל לאיפה שהפנאטיקס יושבים. מחיר עלות
  4. לצערי, לבסוף לא אוכל להגיע למשחק. מוכר במחיר עלות. הכרטיס הוא בהדפסה ביתית. 0527765552 - אליאור
  5. סטטיסטית המצב טוב. מכבי נראית רע כבר הרבה משחקים. לפעמים זה פשוט נראה שהוא עושה "דווקא" וזה מעצבן.
  6. מאמן שחצן. חושב שהוא יודע יותר טוב מכולם. הוא פשוט שובר ת'בטחון לשחקנים, זה לא ייתכן שמשחק אחרון מיכה היה מספר אחד על המגרש, והיום הוא לא פותח. לא ייתכן שיש שחקן אחד שהוא בחיים לא יוציא מההרכב על אף חולשתו. וכן אני יודע שמכבי מקום ראשון. אבל עם סגל כזה, אנחנו צריכים להיראות הרבה יותר טוב. עם הפנים ליום רביעי.
  7. בולשיט. לא חושב שאתה באמת מאמין למה שאתה אומר. כי נכון, אנחנו מקום ראשון ונכון אנחנו מעל הליגה. אבל עם סגל כזה, מכבי צריכה להראות הרבה יותר טוב. ואני, כאחד שלא שורק בוז חושב שמכבי נראית ככה בגלל המאמן שלה. אם היה במכבי מאמן ישראלי היום ומכבי הייתה נראית ככה, אני בטוח שהיחס מאמן-אוהדים, היה רע הרבה יותר. ואם אוהדים שרואים שבפיגור שהמאמן מוציא חלוץ לטובת בלם\קשר אחורי, אז זו זכותם המלאה לשרוק בוז ולמחות (איך הם ימחו אם לא בשריקות בוז? מפיות בד לבנות?). זה בטח לא אומר שהם לא אוהדים או שהם אוהדים סמרטוטים.
  8. כל מי שקורא לאוהדים ששרקו בוז סמרטוטים, תחשבו רגע מה היה קורה אם לצורך העניין המאמן שהיה עושה חילוף כזה הוא לא היה פאקו או מאמן זר אחר אלא מאמן ישראלי כמו ניר לוין למשל. אז הייתי רוצה לראות איך אתם הייתם מגיבים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.