Jump to content

benswissa

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

1. היי חברים, וואו לא כתבתי פה בערך 3 שנים לדעתי ואני בפורום יותר מעשור גם אני הייתי בהסעה של זיו בויאריאל, גם אני איחרתי. ראיתי את הכל, ואבא שלי(מי שזוכר סוכן נסיעות וכו') ניסה לעזור לאלו שאיחרו, שכחנו לקחת טלפון, שמח שהגעתם בזמן. לגבי הפאשלות בהסעה אגיב בסוף, אגיב עכשיו לגבי מכבי, כשעמדנו בשורה היה **** עם סוס שלא היה רגוע בכלל התהלך שם בזמן שהשוטרת הזונה צילמה אותנו, רק היה חסר שישימו לנו מספר וטלאי צהוב אותו שוטר הביא את הפנים של הסוס לפנים של אבא שלי כי הוא עמד על אבן השפה של המדרכה ולא על המדרכה עצמה, הסוס כמעט נגח בפנים של אבא שלי, אוהדת אחרת(נראה לי מהקבוצה שאיחרה) הושפלה על ידי השוטרת שמיששה אותה אל מול כל השוטרים ובזמן שהיא צעקה לעזרה השוטרים צחקו ואף אחד לא דיבר שם אנגלית או הבין אותה. היא נכנסה במחצית, בוכה, מושפלת ולפי מה שהבנתי נציגי מכבי הורידו את המשטרה ממנה נתנו לה מים והרגיעו אותה. בדקה ה65 לערך, גולן(אם אני לא טועה, אני מתכוון לנציג מכבי שלא קירח, כי היו 2 בחוץ) נכנס ליציע, צעקתי עליו עוד לפני ולכן הוא זכר אותי(הוא גם זוכר אותי כי אני קשור ללא מעט אנשי הנהלה במכבי, הוא פשוט לא הבין את זה באותו הרגע) אמרתי לו שאנחנו נותנים לכל העולם, גם בארץ וגם קבוצות מחו"ל יחס של מלכים, אם קבוצה אחרת תביא אוהדים והם יפספסו את המשחק, הם יתנו הוראה למשטרה להכניס אפילו בלי כרטיס, רק שהשם של מכבי אל מול השאר לא יפגע. אבל כשעושים את זה לנו, אנחנו מקבלים זין בפנים. אוהדים הושפלו. הוא אמר לי שהם עומדים מול נציג ויאריאל, שביקש מהמשטרה להתערב והם אמרו לו שאם הוא לא יפסיק להפריע להם הם יכניסו גם את נציגי מכבי וגם נציגי ויאריאל לאיצטדיון ויסגרו את השערים לגמריי.(לא יודע כמה זה נכון אבל בשורה התחתונה הוא ניסה להסביר שרק המשטרה הם הבוס). כמו כן הוא הבטיח לי שיש ישיבה עם אופא בסוף המשחק, הם יגידו להם הכל וטען שבפורטו השוטרים אפילו יותר גרועים. בבקשה, כל מי שיש לו סירטונים, תמונות,סיפורים, ביזיונות כאלו ואחרים, צרו איתי קשר, גם בר שפירסם את הפוסט, צרו איתי קשר בפלאפון 0528807189 בפייסבוק Ben Swissa (תמונה שלי עם דגל ישראל ומלא חברים אוהדי מכבי, קשה לפספס) או בכל דרך אחרת, נסגנן מכתב, אין סיכוי שבעולם, שמה שקרה שם יעבור בשתיקה, השפילו אותנו, מבוגרים וילדים כאחד. הגיע הזמן להתאחד, מצידי לפתוח ועידה בוואטסאפ שתסכם את הסיפורים של כולם אפשר להגיע למיץ' אפשר להגיע לדרגים הכי גבוהים בהנהלה, ואני מבטיח לכם שגם יש לי את הדרך לבצע את זה. בבקשה, תיצרו איתי קשר!!! לגבי ההסעה, היא לא הייתה מתוכננת כמו שצריך, בגלל זה, להבא, מניסיון של סוכני נסיעות שעשו דברים קשים הרבה יותר לביצוע, פעם הבאה, סוגרים הסעה עם כל חברת נסיעות בארץ, שדואגת לנהג ישראלי או מקומי +מדריך ואחראי ישראלי מטעם החברה(בדיוק כמו העברות לבתי מלון), סליקת אשראי להזמנות עוד מהארץ, קבלות וסיוע משטרתי(חברת נסיעות יכולה ליצור קשר עם המשטרה בעצמה לעדכן אותה שקבוצה ישראלית מגיעה למקום מסויים וצריכה אבטחה). אף חברת הסעות לא תדפוק סוכנות נסיעות באשר היא, כי להם יש את הכסף לתבוע ולסגור להם את החברה, הכל יותר מאורגן ויותר חכם, ובמידה ונצטרך, תוכלו לפנות אליי ואפנה אתכם לחברה או 5 חברות אפילו שיכולות לארגן את הנושא(בלי עמלה אליי ובלי נעליים) עומר וזיו ניסו לעשות רק טוב, גם אני לצערי נכנסתי בדקה 25, אבל לפחות ניצחנו ואנחנו בבית בשלום וזה הכי חשוב. גם לזה יש לי מה להגיב, אבל זה כבר לא לפה(שאלתי את ההנהלה כבר שאלות על הנושא)
  2. תעזרו לבנאדם שנמצא באמסטרדם הרחוקה(: צפייה באייפון* חשוב
  3. נועם שוהם, מקשר התקפי אפור, הוסט אחורה לעמדת הקשר האחורי(מהלך ענק של אברם גרנט), אחד הטובים שהיו במכבי פטר צ'ך ושמייקל התחילו כחלוצים בנוער וסיימו כש2 שוערים גדולים...שמייקל אולי הגדול בהיסטוריה
  4. זה מה שאני חושב: שוער-ברק לוי - להשאיר שוער שני שוער-חואן פבלו קולינאס -להעיף מגן-יובל שפונגין -להשאיר לרוטציה מגן-יואב זיו - להשאיר לרוטציה מגן-עומרי בן הרוש - להשאיר בלם-איתן טיבי - להשאיר בלם-קרלוס גרסיה - לשחרר בלם(וקשר)-דור פרץ - להשאיר לרוטציה קשר-גל אלברמן - להשאיר קשר-ערן זהבי - אלוהים קשר-מהראן ראדי - למכור קשר-דור מיכה - להשאיר קשר-דן איינבינדר - להשאיל קשר-שרן ייני - עוזב קשר-גאל מרגוליס - להשאיל קשר-נוסא איגיבור - נשאר קשר-ניקולה מיטרוביץ' - למכור קשר-גילי ורמוט - להשאיר חלוץ-עדן בן בסט - למכור אם משלמים טוב חלוץ-ברק יצחקי - להשאיר לרוטציה חלוץ-טל בן חיים - להשאיר חלוץ-ראדה פריצה - נמכר חלוץ-ברק בדש - להשאיר לרוטציה להביא: שוער זר מגן ימני\בלם זר קשר אחורי זר חלוץ זר טל בן חיים הבלם שיר צדק הבלם בן סהר/תומר חמד/טוטו תמוז - חלוץ מגן ישראלי יחתום במקום ייני- דסה\בן ביטון\דילמוני. הסגל לשנה הבאה: ברק לוי, שוער זר - 2 שחקנים על מקום 1 שפונגין, זיו, בן הרוש, זר/דסה/דילמוני/בן ביטון(1 מתוך ה4) - 4 שחקנים על 2 מקומות איתן טיבי, דור פרץ, שיר צדק/בלם זר/טל בן חיים(2 מתוך ה3) - 4 שחקנים על 2 מקומות גל אלברמן, נוסא איגיבור, זר, ורמוט, זהבי - 5 שחקנים על 3 מקומות דור מיכה, טל בן חיים, ברק יצחקי, בן סהר - 4 שחקנים על 2 מקומות ברק בדש, זר, טוטו תמוז/תומר חמד - 3 שחקנים על מקום 1 סך הכל עוזבים: ייני, פריצה, בן בסט, ראדי, מיטרוביץ', גאל, אייבינדר, חואן פאבלו - 8 סך הכל מצטרפים: שוער זר, מגן ימני, קשר אחורי זר, 2 בלמים, כנף אחד, 2 חלוצים - 8 מושאלי העונה- צריכים להמשיך להיות מושאלים מספר השחקנים בסגל - 22
  5. נקודת מבט קצת שונה על הטנלובלה שהתרחשה לאחרונה. http://www.maveze.co.il/%D7%A8%D7%95%D7%A0%D7%99-%D7%A9%D7%99%D7%A0%D7%A7%D7%9E%D7%9F-%D7%92%D7%99%D7%9C%D7%99%D7%A0%D7%95%D7%91%D7%9C%D7%94/
  6. ה3-2 זה משהו שאי אפשר להסביר שער 11, אני זוכר שישר חשבתי שהובלנו כבר 2-1 ממהפך קולאוטי ובסוף היה להם תביצים להשוות ואמרתי זה אופי של אליפות חייבים לעשות פה משהו.. לא עברה שניה וכבר תיקו ואז זהבי מקבל כדור מצד שמאל שלי (שער 11) מגלגל אותו לאט לאט לאט לאט לרשת ואתה מבין ש3-2 ונראה לך שהכדור עדיין מתגלגל ואתה חירש ומים עפים עלייך ואתה מוצא את עצמך בכלל מחוץ ליציע וטל בן חיים וסוזה רצים אלייך באטרף מי שלא היה שם לא יבין.
  7. אני מת לראות את הפקח שיכנס לגוש ב11 בדרבי כשאנחנו בפיגור ויתחיל לחלק דוחות כי מישהו מעשן סיגריה.. אני גם מת לראות איך הוא ייצא מהגוש
  8. מי שלא היה שם באותו רגע, לא יבין מה זה טירוף וזה לא משתווה לשום דבר שקרה בבתים... עד עכשיו יש לי סימנים כחולים בגוף, הייתי בטוח שצריך להזמין לי מד"א כי אני מקבל התקף לב
  9. יכול להשוות את השיא עוד השנה, אם לא עוד השבוע
  10. סתם לגבי עניין האיחורים יצאתי מנוקיה(ליד העבודה שלי) ב18:45ֹ(!!!) שעה וחצי לפני המשחק ונכנסתי בדקה 7 פעם ראשונה בחיים שלי שאני מפספס את שריקת הפתיחה כביש גישה מחורבן
  11. הגול הראשון (אלף אלפי הבדלות) אבל ככ הזכיר לי את הגול של נימני נגד ביתר במהפך 3-2 פשוט לקח כדור מהצד השני, ועם ימין שם אותו בין הקורה לבין קאלה..לא יכל שלא לקפוץ לי לראש באותו הרגע
  12. מה עם זה שנדב צנציפר הזונה לא הזכיר אפילו את השער החוקי שפסלו לנו? בYNET פשוט עוברים מהדקה ה59 ל72 פנדל חוקי שנשרק לרעננה "הומצא" לפי וואן תקשורת בדיחה
  13. קצת פנינים מהדרבי4נוער: והאהוב עליי: הגיבו לו: לא גבר, כי קיבלתם 4-0 4-2, ו4 פעמים ברצף ניצחנו דרבי
  14. דווקא הגיוני ב11 לא שומעים כלום מהמערכת כריזה(חייבים לתקן את זה לא שומעים מילה) בגלל זה הבוז בא מ13 ו8 בהתחלה אף אחד מסביבי לא הבין במה מדובר עד שסידי הגיע לאיזור
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.