Jump to content

Gerrard

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. תלול בקטע מטורף... המדרגות יותר קצרות מהנעל שלי. לא ראיתי בארץ שום דבר שדומה לזה, זה מייצר זוית צפייה מדהימה גם מהשורה האחרונה (נוף לים כלול במחיר) אבל צריך להתרגל.
  2. נמצא כאן בפעם הראשונה. תשמעו זה חוויה המגרש הזה, הכניסה הראשונה מרשימה בטירוף. כל המקטרים תנוחו, יש לנו מגרש מדהים!!!! התמונות לא יכולות להעביר את החוויה.
  3. אני נתלה באילנות גבוהים אבל בוומבלי זה עובד יופי. יש שם דרגנוע אחד על על יציע (בערך 8-10 אלף). הייתי בוומבלי מלא וזה היה צפוף אבל לא משהו מטריד מדי. צפיפןת שמקבילה לתעלה המגעילה של היציעים המזרחיים ברמת גן...
  4. מאוד יכול להיות שאתה צודק. בסוף אישור בטיחות כזה לא מחכים ל-24 באוגוסט ואז מבקשים ומחכים לתשובה בהפתעה, אלא מבקשים כבר עכשיו. אני מניח שלזה מכבי ממתינה ולא תמכור מנויים לפני כן. מקווה שנהיה מופתעים לטובה. אני חושב שהדבר החשוב הנוסף שמבינים מהסיפור הזה, זה שההחלטה הזאת היא בינארית, זה או שתהיה עונה בבלומפילד או שלגמרי לא. לא יעברו לבלומפילד בפברואר.
  5. אתה צודק שזה אירוע מורכב יותר, אין ספק שיהיה להם קשה לקבל אישורי בטיחות כאלו, ובבבצצצדק (בקול של מליניאק). אבל זה נכון גם לפיגועים שמכסים חלק באבן גבירול או דיזינגוף ועדיין עושים כאלו דברים. אם הם לא ישיגו אישורים כאלו, אפשר להגיד די בביטחון שלא נשחק בבלומפילד העונה (מישהו רשם כאן שזה 3 חודשים לכל צד).
  6. כל עוד יש גדר שסוגרת את החלק העליון של היציע החיפוי הוא ליופי בלבד (בשערים 7-8, 2-13). אם יאשרו או לא זה באמת עניין של בטיחות, וזה תלוי רק אם יש סיכון בהכנסת אנשים למגרש כשהחיפוי בבנייה. אני לא מבין בזה, ולא יודע אם אפשרי או לא, אבל גם אף אחד אחר בפורום כאן לא באמת יודע. אנשים גרים בבניינים שעושים בהם תמ״א 38 ויום יום אנחנו הולכים במדרכות רחוב מתחת לפיגומי בנייה. אם אני זוכר נכון, בעונה הראשונה אחרי השיפוץ של יד אליהו הוא לא היה מושלם והיו עוד דברים בבנייה (לא גדולים כמו החיפוי). לדעתי הדברים שהוא אומר לא מופרכים מהמציאות, אני לא מאמין שזה יפתח ב-24 בעיקר בגלל הדשא, על נושא הבטיחות של החיפוי בבנייה אני דווקא יכול להאמין שזה אפשרי.
  7. זהו... גם אני נהייתי מכור. כל שעה אני בודק סטטוס כסאות
  8. מכבי מפזרת פירורים לשאר הליגה.... אם היינו מאבדים שחקן כמו מיכה זהבי טבח או טיבי אז זאת באמת מכה. ראדי לא עונה על ההגדרה הזאת, הוא עשה את שלו, ועכשיו הזמן להמשיך הלאה. הוא בן 33 בנסיגה ומכבי זקוקה לרענון. אני משוכנע שגורדי שיחרר אותו בידיעה שיש לו מחליף. Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. המספרת של יצחקי מול חיפה.... רגע מרגש. Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. תודה לראדי על שלוש שנים של לב גדול וכמה מהלכי כדורגל שנזכור עוד הרבה שנים. בעניין מקצועי אני חושב שזה כיוון נכון, חייבים לרענן ולחזק את האמצע, אני משוכנע שגורדי שיחרר רק כשידע שיש לו במאה אחוז שחקן או שניים מתאימים לקישור שלנו. Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. אם נביא את שניהם זו בהחלט הצלחה. שחקנים טובים מאוד, הבעיה כרגע היא שאין לנו 9 אמיתי פרט לבדש והוא לא ילד. גם על בבסט קשה לי לסמוך ויצחקי עדין יותר מבובת פורצלן.... מפחיד קצת. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. השחרור של ראדי לדעתי הוא מהלך חיובי, אני באמת מאמין שזו סנונית שמבשרת על בוא האביב, או בצורה פשוטה על כך שמתחיל תהליך בריא של רענון. עזיבה של ראדי ואייבינדר והחלפתם היא צעד מבורך. אין לי צל של ספק שאם גורדי משחרר שני שחקני קישור אז יש לו מחליפים לעמדות שלהם. Sent from my iPhone using Tapatalk
  13. 3 שלו. מעלה את דרישות השכר לשנה הבאה. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. בטח שילך... תחלק חולצות חינם ותראה איך אנשים יעופו על זה. בנוקיה אחוז גבוה מההיכל לובשים את החולצות החינמיות. Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.