Jump to content

GalMaccabi

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

4 Followers

About GalMaccabi

• Birthday 23/05/1996

Recent Profile Visitors

2,025 profile views
  1. לא קראת טוב אחי .. הוא התכוון שחקן הגנה , לא אל
  2. העיקר היא תייגה את טל טלמון
  3. מה הקשר בית מלון ? זה קריית שלום .. זה שהם ישנים במלון לא אומרים שהם מתאמנים במלון .. הם מתאמנים כרגיל בקרית שלום
  4. אני יגיד לך למה אני מפחד , קניתי את זה מבן אדם , הוא הזמין דרך האשראי שלו , הוא קיבל מייל עם הכרטיסים והדפיס את זה מאצלו .. כיבכול הוא יכול להדפיס את הדף הזה 30 פעם ולמכור את הכרטיסים לכמה אנשים ..
  5. מכבי עושים בעיות בכניסה .. בלי שום קשר שהיינו בשישי בבוקר למרות שלא היה משהו מיוחד .
  6. יש מישהו שהדפיס את הכרטיסים באינטרנט ? זה דף כזה ( יש עליו ברקוד ) אבל כמו שאני מכיר את לאן יעשו לי בעיות בכניסה .. אם מישהו מבין בזה שישלח לי פרטית
  7. בגמר הוא ישחק אל תדאג .. אני יותר דואג מהחיסרון של נוסא .. גם ככה מיטרוביץ אוויר , אז עכשיו בכלל האמצע שלנו יהיה מרגרינה ועוד לעומת הטרולים של ב"ש .. ראדי - סוס מת פרץ - מורחק דן ? - נו באמת כנראה שזהבי יכנס לאמצע ..
  8. ניצחון \ תיקו בשני ולקחת אליפות .. הפסד בשני אתה מסתבך אבל עדיין לקחת אליפות . די להיות ליצנים , בואו בשני לתת תגרון מבטיח לכם שמכבי לא תאכזב
  9. לא זוכר נגד מי ובאיזה איצטדיון אשכרה עמדו שומרים בכל כניסה ובדקו שכרטיס עליון נכנס לעליון ותחתון לתחתון .. מקווה שזה לא יהיה ככה
  10. שאלה למבינים , אם יש לי כרטיס לJ תחתון , יתנו לי להכנס לJ עליון ?
  11. חחחח איזה גדול להביא תמסיכות האלה של הבית חולים ולחלק לכולם כ"תפאורה"
  12. בוא תשמע משהו .. הגמר לא יוחרם . עם כל הכאב , וההתאחדות השרמוטות האלה שעושים עלינו קופה זה מה שיש .. גם אם הארגון , ואחים לסמל יחרימו יש לנו מספיק אידיוטים שיקנו את שאר הכרטיסים ..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.