Jump to content

bla23

משתמשים רשומים
    4
  • Last visited

1. יאללה מגיע בכל הכח, עם עוד שני חברים, צריך לעשות הכל להשיג את הדאבל הראשון בהיסטוריה של מכבי בכדוריד!!! תבואו!!!
  2. הכניסה חינם בצהוב. עדיף שמי שרוצה ייצור קשר עם נדב 0524486104 זמין מגיע למשחק ומוציא את הגרון!!! חברים יש לנו הזדמנות להמשיך את התנופה ולהביא אליפות שנייה לכדוריד ב3 שנים, כל מי שיכול להגיע שיגיע נדאג שכולם ייכנסו!!! יאללה מכבי אם אתה לא חלק מזה....
  3. יאללה יום חמישי באים בכל הכח, כל מי שיכול לבוא שיבוא, בואו נתחיל את הסופ"ש הזה כמו שצריך. הקבוצה צריכה את העזרה של כל אחד ואחד מאיתנו. ואם אתה לא חלק מזה לעולם לא תבין!!! רק מכבי
  4. Nba שיקגו לזכר הימים הגדולים,תאמת שאני לא רואה בכלל אנ.בי.איי פוטבול אין לי אהובה, הניו אורלינס נחמדה ודנבר אם פייטון מנינג של השנה וואו ופיטסבורג נחמדים כל השאר אני לא רואה ולא מתחבר לזה
  5. הערב תיפגש מכבי ת"א בכדוריד אם רמת השרון במסגרת המחזור ה21 של הליגה. המשחק יערך בשעה 20:00 באולם אורנים ברמה"ש! כמובן שכל אוהדי מכבי מוזמנים להגיע ולתמוך בקבוצה!!! עדכונים ותוצאות בהמשך!
  6. חברים ואוהדים יקרים כמו שאמרו לפני ויאמרו אחרי מחר משחק חשוב מאוד שבו כל אוהד שיגיע יכול לעזור, וראיתם אתמול בכדורעף עד כמה האוהדים חשובים! בואו תגיעו בהמוניכם, ותעזרו לנו לעבור עוד קבוצה יוונית!!! דביר גולדבלום מנהלה ולוגיסטיקה
  7. חברים עוד דבר אחד: המשחק בחמישי יהיה אחד ממשחקי הכדורעף הכי טובים שיהיו והיו בארץ, יותר מהמשחק נגד הפולנים בשנה שעברה. ובניגוד לקבוצות גדולות אחרות ששיחקנו נגדן הפעם יש סיכוי טוב לנצח רק צריך אתכם הקהל אתם לא יודעים כמה!!!! לבוא בכל הכח!!!!!!!!
  8. יום שישי הקרוב 13:00 בהדר יוסף תארח מכבי ת"א כדורעף את הפועל מילועוף מטה אשר למשחק צמרת מותח וקשה! כולם מוזמנים כניסה חינם יהיה משחק קשה וצריך את העזרה של הקהל. מי שיכול שיבוא! וכמובן שמוזמנים להישאר למשחק אחרי זה של הכדוריד נגד רחובות.
  9. זיו תודה על הכתבונת אבל שכחת עובדה קטנה, שנה שעברה היה לנו ברזילאי בקבוצה פאביוס
  10. זיו דיברתי היום עם יו"ר האיגוד במשרדים בהדר יוסף, מכבי או נווה שאנן תפגוש בחצי גמר או את ירושלים או חדרה או כרמיאל רק בגמר נוכל לפגוש את אחת הגדולות האחרות
  11. אחרי פתיחת עונה קצת מקרטעת מכבי ת"א חזרה היום למקום הראשון בטבלה אחרי שהיא ניצחה את המעפיל חדרה 3-1 וכפ"ס הפסידה להוד השרון! וזאת כשפטריסיו ורה וגנדי סוקולוב עדיין פצועים. שבוע הבא משחק חוץ נגד נוה שאנן בחיפה, משחק שאמורים לנצח. ונגמר הסיבוב הראשון בליגה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.