Jump to content

EranZeAvi

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by EranZeAvi

1. אני לא מכיר אוהד מכבי אחד שבא למשחק הזה
  2. הכרזה בלתי צפויה במשחק בית 5 דק לפני המשחק זה הדבר הכי מטורף שאפשר לעשות פספסו את זה נגד ביתר אצטדיון מלא איך אני לא הקופירייטר של מכבי
  3. אני לא מבין אבל עכשיו יש כמה אנשים לפני נגיד והגיע תורי, מה לעשות? יש עוד 3 שעות
  4. גם אתם חשבתם שאותו יוזר ענה לעצמו בתגובות למעלה ?
  5. איזה שטויות אנשים מדברים, לא צריך לאזרח לא יביאו זרים אזרוח של סבוריט משאיר אותו פה עד סוף הקריירה, מה נסגר איתכם
  6. שמועות שאצילי לוקח את המספר 7 בנבחרת
  7. שנה שעברה כל פגרה גמרה אותי מחדש, כל פעם חירבנו במכנסיים שנייה לפניי ושבועיים אתה לא רוצה לשמוע כל כלום. השבוע? כל תוכנית, כל פודקאסט, כל יניב ב2 אני מתכוון לשמוע
  8. שבירו תפור מושלם למערך וגם נראה שמבחינת אופי לקבוצה, מקווה שזה לא נחמיאס החלוץ
  9. הדבר שאני הכי שמח ממנו זה התגובות שלהם מההפסד, דברים כמו חד פעמי ולא נורא ומנטלי מתעלמים לגמרי מזה שגם ב4 הניצחונות שלהם הם הסריחו את הדשא וגנבו לפחות 2 נצחונות מה4
  10. סקר הייתם מוכנים לקבל יוני + מגן ימני זר כזר השישי ולוותר על שחקן זר להתקפה?
  11. מאה אחוז. מהמשחק הזה יצחקי צריך להבין שאם הוא פוגע ביוני + שחקן זר + עוד איזה שחקן סגל טוב זה שלנו. אם היינו עובדים ככה אז אם הייתי מתאבד על למצוא קבוצה לאנדרה ולהביא מגן, אבל זה לא יקרה, ואני בסדר עם זה
  12. ספגו ב4 מ5 המשחקים בליגה, ספגו 12 שערים באירופה ועוד 1 באלוף האלופים
  13. כשהתגעתי כאן בפורום שהוא חובה והוא ההבדל בין להתחרות על מקום שני לבין לקחת אליפות צחקו עליי הקשר הכי טוב בליגה בהפרש ניכר
  14. עד לפני חצי שנה שי האוזמן ויגאל גולדשטיין
  15. מסכים איתך בדבר אחד - מכבי לא חייבים כלום. מכבי לא חייבת להסכים לאף הצעה, ואם היא רוצה היא יכולה לעשות פריז ולקחת את ההימור של לא לשחרר אותו עד סוף החוזה ובכך לשים בסיכון גבוה(אפילו יותר משל פריז עם אמבפה) בכך שהוא לא יאריך חוזה ולאבד אותו בחינם. הבעיה פה זה שהוא פשוט לא ישאר מעבר, אני פשוט לא רואה סנריו כזה בחיים. אבל השורה התחתונה היא כן, מכבי לא חייבת לשחרר אותו ב10 מיליון, לא חייבת לשחרר אותו לברצלונה ולא לריאל, זה כל הקטע של חוזה בלי סעיף יציאה - הכדור בידיים של הקבוצה.
  16. אם רק היינו מביאים השבוע שחקן שמבשל 6-7 שערים ממצבים נייחים בעונה(וגם מבקיע 3-4 מבעיטות ישירות)..
  17. אם מוכרים אותו בינואר, אסור לוותר על השאלה עד סוף העונה, זה שובר שיוויון
  18. גם בפרשייה הקודמת הוא טעה בטירוף! זה עובר בקטנה על הדרך אבל זאת הייתה החלטה הזוייה ומבישה
  19. אתה יודע למה כל זה קורה? כי הם רואים את יענקל’ה מקבל רחוב, משואה ביום העצמאות וכותרות כאילו הוא הביא את השלום עם הפלסטינים, ואף אחד לא שופט אותו כמו רצח האופי שעשו למכבי ולמיץ עד שהוא העיף את הזבל הזה מאיתנו. למה שהם יתייחסו לזה, כשהשחקן הכי טוב בליגה ובאמת עילוי ברמה שלנו ויכול לעזור להם לעלות ולקבל גם את הכותרות האלה?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.