Jump to content

EranZeAvi

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by EranZeAvi

1. אחד הדברים שאני הכי אוהב בו, זה שהקבוצה שהוא משחק בה נראית פי מיליון יותר טוב כשהוא על המגרש, התקפית וגם איכשהו הגנתית, אני אפילו לא יודע להסביר את זה. ואז כשהוא יוצא, או נכנס מחליף אתה אומר בואנה מה ה22 כלומניקים האחרים על המגרש עשו עד עכשיו הוא הפסיד מתישהו משחק בכלל? אני חושב שיש לו כל הקריירה אולי הפסד או 2 כשהוא משחק חלק משמעותי מהמשחק
  2. הם לא באמת מספיק טובים, בקושי הרוויחו נקודות במשחקים קשים, כרגע עם 3/12 נגד הגדולות שזה פי 3 פחות מחיפה ופי 2 מאיתנו. בפלייאוף הם יתרסקו
  3. מתי יתנו כבר אדום ישיר לאבו פאני על זה שהוא מרביץ בכל משחק כאילו הוא הבריטי מתאילנד?
  4. העבירה שהוא שרק לטובת חיפה מקודם זה על גבול הצפון קוריאה פינת הרייך השלישי
  5. בן דיין פוטר, אשמח לשמוע שזאת החלטה של מיץ׳ ולא של ברק, אולי זאת סנונית ראשונה
  6. איך כיאל שם גול עכשיו? לא קיבל נגדנו אדום? מה אני מפספס
  7. המשחק הכי גרוע שלו ברצף של משחקים ממש גרועים שלו
  8. בן סימונס של הכדורגל הישראלי בקצב הזה הוא לא שורד בכדורגל עד גיל 30
  9. עשה ואלוורדה, שם את קארלוס בכיס בתור הזר הכי מכביסט מאז שורה ויצא גם בקלאס בלי להתווכח, אם זה אצל הפועל או חיפה הם עוד רבים עם השופט על האדום
  10. אתם צוחקים, על טיפש כמו ציבוטה זה עבד יופי
  11. צריך לעשות מהלך איזה משחק בגביע הטוטו שהם מוכרים ב20 שקל כרטיס
  12. אם הוא מעיף אותי כשאני בעבודה מ9 ועשרים כבר באתר אני הורג מישהו
  13. פשש… איזה חוזה… מיליון יורו לעונה הוא הולך לשים את מה שזהבי עשה בקריירה בכיס הקטן של הארנק אוהב המון, תודה רבה אוסקר
  14. אם יצחקי ״פותח לו את החוזה״ זה ענק באמת
  15. זה שזהבי בלי שמירה על ה16 פעמיים זה רק 0.13 בXG זה אומר שאפשר לזרוק את כל מפעל האנליטיקה לפח
  16. הטיפול ברוי רביבו היה מצויין לדעתי. שנה אחרונה לחוזה, אתה רוצה לשחק?תאריך. לא רוצה שב ביציע, בהצלחה למצוא קבוצה אחרי שנה בלי כדורגל
  17. עד שנפתרנו מהמועדון המעיק הזה שחלוץ בן 34 נותן שם גול כל 2 משחקים לא מוערך אתה רוצה שוב מעקב אחריהם
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.