Jump to content

EranZeAvi

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

2 Followers

About EranZeAvi

• Birthday 23/09/1997

Recent Profile Visitors

4,262 profile views
  1. המלל שלי היה גרוע אבל הכוונה הייתה לזה שקנדיל שחקן יותר טוב ממנו, אבל הוא **** בחדר הלבשה למרות תדמית המצחיקי מעדיף מגן ימני בינוני כמו כהן ושלא יעשה צרות אם הוא לא משחק
  2. אני חושב שהדבר היחיד שבו הוא עולה על קנדיל זה בהדלפות קנדיל היה שופר של כל מי שאנחנו שונאים
  3. מתאים מאוד, גם שועה יכל להתאים מאוד לעמדה הזאת כל אחד מהם תופר מהעמדה הזאת 15 בישולים בשיטת משחק שלנו.
  4. אם אני נכנס משער 7, עדיף לרדת בתחנת סלמה?
  5. בהתחלה בניתי על אלונה, אבל אם יש קהל שמסוגל לשנות משהו זה בית"ר, שיתחילו לערב פולטיקאים וישרפו צמיגים בכיכרות
  6. אם יצליח בבאיירן - ישאר בבאיירן, לאן יתקדם משם? אם ייכשל, לא מאמין שיימכר באיזה מחיר רווח מטורף. לדעתי עדיף 7 מיליון היום מאשר 4+ 15 מהרווחים למשל. 15% מ30 מיליון נגיד, שזה סכום פסיכי לשוער, זה אומר 15% מ26 = 3.9. ואז הרווחת בעוד כמה שנים 900 אלף דולר, מה ההסתברות למכירה כזאת? משמע, עדיף כסף כאן ועכשיו.
  7. אחוזים עתידיים לא הכי רלוונטי כשזה לבאיירן, בד״כ זה עובד על רווח מהעסקה.
  8. העובדה שהוא השוער הכי טוב בליגה זאת חולשה של הליגה לא חוזקה שלו, גם קנדיל הוא המגן הימני הישראלי הכי טוב בליגה והוא אפילו לא פותח ב2 הגדולות
  9. תזמון מצויין לתירוץ של לא לפגוע בקבוצה של המדינה לפני ההתמודדות הכי חשובה ב40 שנה האחרונות
  10. אז שלא יקבל אזרחות, עדיף. תושב ארעי כמו מוחמד זה החלום, לא מגיע למדינה ולאפסים בהתאחדות שהוא ייצג אותנו בנבחרת. שיתנו לגנדלמן וגיל כהן לפתוח.
  11. זה הנתון הכי בעייתי לגבי קבוצה מובילה, במיוחד כשרק אחד מ6 השערים מתוך הרחבה
  12. גם בעונה הראשונה היו קבוצות חזקות קיבלנו את הקבוצה הכי גרועה מכל דרג(בפועל גם אנחנו היינו הכי גרועים בדרג ב')
  13. חצי מהמפעל הזה מבלארוס נשארו שם בכלל מי שישחק?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.