Jump to content

MR.Krabs

משתמשים רשומים
    102
  • Last visited

Everything posted by MR.Krabs

1. מתוך הפייסבוק של מכבי: למה לא עשו את הסמל של פרנקפורט בשחור לבן?
  2. לפי המחלת מין, סוזה כבר גיבש את ה11, מיטרוביץ' ומיכה יפתחו.
  3. תשמע,מה יכול להיות הפתעות? אתלטיקו בארסה מילאן זה באנקרים. מארסיי לא ברמה של ארסנל שדווקא נראית לא רע. ורק בוקרשט מפחיד אותי.
  4. הטופס של היום: אתלטיקו זניט 1 בארסה-אייאקס 1 מארסיי-ארסנל 2 מילאן-סלטיק 1 שאלקה-בוקרשט-1 מפחד רק משאלקה,מקווה שלא יילך לי בגללם.
  5. באסה אחושרמוטה, הייתי צריך ניצחון של יובה כדי לקחת ת'ווינר אחרי הרבה זמן. אבל עדיין..יובה
  6. הלוואי, אבל זהבי הרבה יותר קילר.
  7. מכבי: לוגסי ודאבור קיבלו חוזים חדשים,לשנתיים עם אופציה לעונה נוספת וצפויים לחתום. עסקת השאלתו של לוגסי לבאר שבע פוצצה. חסן אבו זייד כנראה יושאל להפועל רמה''ש. בני יהודה: איציק עזוז האריך חוזהו עד לתום העונה. הפועל באר שבע: עסקת השאלתו של לוגסי פוצצה. עידו אקסברד הושאל לנתניה מהלאומית. בית''ר ירושלים: עדיין לא הגיעו השחרורים הבינל''א של טונייז ושל בראיין ג'ונס. רועי זיקרי וסולליך עברו בבקרה. עומר נחמני הצעיר יעבור למכבי הרצליה הפועל רמה''ש: בן בן יאיר הושאל ממכבי תל אביב עד תום העונה,ועבר בבקרה. מראד עבר בבקרה. הפועל עכו: קשיים בהעברת קלמי סבן,אורמוש וננאד מרינקוביץ' בבקרה. איציק כהן אמור להגיע בהשאלה עד תום העונה. גישוש בעניינו של תומר סוויסה מכבי חיפה: ככל הנראה וויאם עמאשה יבלה לפחות עד ינואר ביציע,כאשר יענקלה ממשיך לדרוש עבורו 400 אלף יורו. עמאשה מסרב לעבור לאשדוד מכבי פתח תקווה: אלרואי כהן ערך את האימון הראשון,חוזהו עדיין לא עבר בבקרה. הפועל חיפה: ימפולסקי חתם בקבוצה. בני סכנין: החלוץ מרקו מרקובסקי צפוי לחתום. הפועל תל אביב: דור חי חמו הושאל להפועל הרצליה מליגה א',מקווים להחתים היום את הקרואטי בסראט עבדורחימי. ניסיונות אחרונים לסגור את כל הפרטים מול קבוצת NK זאגרב על מנת להחתים את עבדורחימי. בקבוצה מקווים שחוזהו של ליאור לוי יעבור בבקרה. הפועל ירדה באופן סופי מאופציית רכישתו של וויאם עמאשה. עדן שרם בדרך להפועל ראשון לציון,בהשאלה. מ.ס אשדוד: עמאשה מסרב להגיע כרגע. בני לוד: טל חן,משה בן לולו ומחמוד עבאס אמורים לסגור היום את תנאיהם. ----------- נושא זה מעודכן לשעה 14:04
  8. סעו לכוץ סתם,האמת אחי תלוי מה אתם מחפשים? באמסטרדם יש הכל והיא מושלמת. אם אתם מחפשים כוסיות ולזיין ומסיבות אז מאליה\נאפה..
  9. ולמה לא עצרתם את כל האיצטדיון?כולם קיללו את הבן זונה הקטן הזה. שוב משטרת ישראל מוכיחה כמה היא ארגון קטן ועלוב. A.C.A.B (http://one.co.il/Article/221023.html)
  10. לאחרונה יוצא לי לאכול שזיפים.לא ידעתי שאני אוהב. יש מצב זה עושה נאדים מסריחים אש?כאילו שלי גם ככה מסריחים משהו נדיר,יש מצב זה גורם לעוד יותר?
  11. מקור בלעדי וראשון, מאמן וויגאן בעונה החולפת חתם. אני לא יכול לומר מי הדליף את זה, אבל תזכרו איפה שמעתם את זה לראשונה.
  12. MR.Krabs

שיר

כל שבת אנחנו פה איתך מכבי נקפוץ,נשיר נרים את העיר ולך רק נזכיר- את האור שלנו בחיים צהוב עולה עולה צהוב עולה עולה צהוב עולה עולה עולה עולהההההההה תמיד נהיה מאחורייך בכל מצב תמיד נחשוב עלייך נקפוץ,נשיר נרים את העיר ולך רק נזכיר- את האור שלנו בחיים צהוב עולה עולה צהוב עולה עולה צהוב עולה עולה עולהההההההה הבאסה היא שאין לי לחן ואם מישהו יימצא משהו מתאים זה יהיה קטלני.
  13. תודה רבה מה חבר'ה אין לכם מה להגיד?
  14. מבוסס על רק בגלל זה-אייל גולן. אני מעודד, ואת עולה אני כמעט על הקצה, את רק בהתחלה את רצינית, אני שובב לך יש לתת פה גול, אני רוצה עכשיו מרוב ההפכים, אנחנו נמשכים וזה אולי מה שמחזיק אותנו יחד ורק בגלל זה אני אוהב אותך ורק בגלל זה אני רוצה אותך ורק בגלל זה, כואב לי בחזה שאני רואה אותך אני הים, ואת האש אני הולך ברחוב ורק עלייך מדובר אני היום, ואת מחר לנצח כמו אל החיים, אלייך מחובר מרוב ההפכים, אנחנו נמשכים וזה אולי מה שמחזיק אותנו יחד ורק בגלל זה אני אוהב אותך..
  15. מישהו פה פרסם עמוד שפתחו לו בפייסבוק http://www.facebook.com/pages/%D7%A8%D7%90%D7%93%D7%94-%D7%A4%D7%A8%D7%99%D7%A6%D7%94-%D7%93%D7%A3-%D7%94%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%94-%D7%95%D7%90%D7%94%D7%91%D7%94/163134640509128?notif_t=page_new_likes
  16. מבוסס על השיר של צביקה פיק,הסבון בכה מאוד. אבוקסיס בכה מאוד חיים לא רוצה בו עוד ולפתע העיניים דומעות לשעתיים ואומר לו השופט אל תבכה אך היא בוכה והמניאק כעסן הוא כועס מאוד על דן (מי זה דן?) והמים, מים, מים צר להם על האוזניים הם שרים,שרים , שרים, שרים שורום זורום זורום רים שורום זורום זורום רים שורום זורום זורום רים הם שרים, הם שרים, הם שרים יוסי, יוסי מלוכלך מלוכלך כל כך בוא נזרוק הכל לפח אם יבוא היום לוולפסון ניתן בשפיץ נזרוק חזיז כל אחד ישאל מי זה מלוכלך כזה כזה וגורדנה שלא אח יתבייש כל כך כל כך לא תכיר אותו בכלל אחרי הארבע הוא הושפל והמים, מים, מים... רק חבל שהוא לא מאמן כבר.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.