Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Posts פורסם על ידי אקיטה

1. 19 דקות לפני, בראון said:

אולי העמדה שרובי המציא לו וזה ממש כמו סקנד סטרייקר. אסרס עם הכדור איכותי ב20 רמות בכל מה שקשור לטיפול בכדור והוא יכול לעשות עמדת הכנף

עזוב רובי.

אסרס בעמדה שלו זה קשר אחורי ו50/50, אין שום קשר לזועבי, שהוא שחקן אגף.

אם מכבי רואה לנכון לרכוש את זועבי, סבבה ושיהיה בהצלחה  אבל מקווה שזה לא בא על חשבון שחקני אגף מוכשרים ממנו שגדלים אצלנו.

2. 7 דקות לפני, בראון said:

אסרס הוסב לשם. הטיקט שלו זה לחדור לאמצע מהקו עם הכוח והטכניקה שלו. 

זועבי בן 17 שמשחק בליגת העל, כל השמות נערים א האלה הכל טוב ויפה, אבל אין להם דקת בוגרים אחת.

לא יודע על סמך מה אתה אומר את זה.

אסרס זה העמדה של דור פרץ, עוד מאשדוד.

שמע, ראיתי את משחקי הנבחרת בנוער כולם, זועבי ביי פאר היה הכי חלש שם מבין שחקני האגף. עזו ובלאי פשוט נראו טוב ממנו.

גם בוא, זועבי כולה עם איזה 600 דק בליגה מצטבר ב2 עונות, זה לא שיש פה איזה פער משמעותי של ותק וניסיון בליגה.

3. 34 דקות לפני, בראון said:

אולי רק אסרס מהנערים א יושב על אותה עמדה כמו שלו, אבל ייקח לו שנתיים- שלוש להגיע לבוגרים.

מה? אסרס זה 50/50 או קשר אחורי.

זועבי בכלל שחקן אגף, בנבחרת נוער עזו, בלאי ופוראת עיאש מסכנין נראו טוב משמעותית מזועבי. בנערים א' יש סביץ' שגם הוא נראה שחקן מוכשר ממנו וכבר הספיק לקבל דקות מעטול בנוער.

4. 1 hour ago, yello said:

מנספורד רוצה את כרם זועבי מהפועל ירושלים, ילד בן 18 עם 3 שערים בליגה העונה.

מה הוא משחק ? אין לנו בנוער כאלה ?

מיליון יורו סעיף רכישה.

יש לנו לפחות 3 שחקנים בנוער/נערים שהם רמה מעליו מבחינת כישרון לדעתי.

הזייה אם הוא נרכש בסכום כזה, מדובר בהגדרה לבינוני.

5. 6 דקות לפני, itanar said:

חוצפנים. שיודו בטעות וזהו.

הזווית שקיבלו מראה בבירור שהרגל של ויטור על קו ה5 וזה נבדל.

הואר היה צריך לפסול על סמך זה או לפחות לקרוא לשופט להתייעצות ולתת לו להחליט.

מי היה שופט הואר?

זיו אדלר

6. 1 hour ago, Elirandani said:

"לא הייתה כוונת זדון" זוכרים ? 

ליצן

אין יד מכוונת אחי, הכל במקרה נגדנו למעט איזה 2 מקרים של 50-50 שמוכיחים שהכל אכן מקרי לעומת מספר דו ספרתי של מקרים אחרים.

כמו בשנה שעברה שבי"א פסלו לנו גול ניצחון של לוקאסן ופתאום במשחק של חיפה לא היה אפשר לקבוע באצטדיון הזה שבכלל יש אופסייד לאותו שער, מקריות.

איזה חיים מקריים ורנדומליים.

7. כמו שמשחק לא נפתח למשל שהרשת של השער קרועה, ככה גם מצלמות ואר שלא מתפקדות כראוי/זכיין שידור שלא עושה עבודתו כראוי בכל מה שקשור לזוויות, למשחק אסור להיפתח. ואם זה חזר על עצמו יותר מפעם אחת, מישהו צריך לשלם בעבודה שלו.

8. 6 דקות לפני, Brandon Roy said:

החשש שלי שזה בעקבות המצב (הקושי להביא זרים) מכבי יכנסו לפאניקה ויאריכו חוזים לכל מיני דן ביטון וכו'. 

הייתי אומר שיש לנו את מנספורד ולא יצחקי, אבל מנספורד הנוכחי זה לא מנספורד של הקדנציה הקודמת ; הקודם לא היה נופל לפאניקה בסוף ינואר ומביא לכאן כל מיני בלטקסה, אדו ועוד שחקנים, סתם בכדי להגיד שהביא. 

אוי לנו אם זה יקרה.

את הסגל הישראלי הנוכחי אפשר לשדרג ועוד לחסוך בו זמנית בכסף עם מושאלים ונוער במקום הדן ביטונים.

בנוגע לזרים, מנספורד חייב להסתכל על השוק המקומי בנוגע לאיזה 2-3 עמדות, את השאר אפשר "להמר" על מציאות סטייל מילסון שמצאו באיזה גולאג בסיביר.

9. 24 דקות לפני, Cosmic said:

אין דנים אדם בשעת כעסו. 

לגבי זווית השידור - לדעתי זה פשוט יצא ממש חרא, שהמצלמה שמכסה את הרחבה מהזווית של הקוון עשתה תנועה לכיוון מרכז המגרש כמה שניות לפני שהכדור חזר ל 16. 

אין קשר לזהות הגוף המשדר אחי, הצוות שמביים את תנועת המצלמות וזוויות השידור הוא לא קשור לגוף המשדר. 

בתחושה, יש שם אופסייד. אפשר לראות גם משפת הגוף של פריד שהוא נראה לא בנוח עם מה שקרה שם (פרשנות אישית שלי). אבל אם אין זווית, אין זווית. 

הלכה נקודה חשובה, זה מבאס מאוד, מעצבן אחושרמוטה, אבל חייבים להתקדם. אין פה שום דבר מכור או יד מכוונת. 

לגבי ה״מתי זה ייתקזז״ - אני אומר שוב פעם. אם היית חוטף מינוס שתי נקודות על אבוקות כנראה שהיית מרגיש נשדד. כרגע המצב הוא שגם אוהדי מכבי מתבכיינים, וגם אוהדי חיפה מתבכיינים. 

החיים לימדו אותי שאם שני הצדדים מתלוננים, כנראה שהאמת נמצאת איפשהו באמצע, ושאין הטייה ברורה. 

שמע הבנתי שלא נסכים, אבל אתה מבין מה הבעיה שלי עם הטיעונים שלך? שאתה אומר למשל שלחיפה הורידו 2 נקודות בגלל אבוקות, שזה אחד לאחד השוד דעת שהם מכרו שהוא באופן מכוון מחוץ לקונטקסט של מה שקרה בפועל.

בסדר, מיצינו, לילה טוב ונקווה שכל זה לא ישפיע על התוצאה הסופית בעונה הזו, הלוואי ואתה צודק.

10. 38 דקות לפני, Cosmic said:

סבבה אז אמרת. 

לפני שבועיים פסלו נגדך  גול קריטי שאיך נאמר... הוא לא מובהק בלשון המעטה. 

גם שבוע לפני זה הפאול על גולסה היה מצו-מצו. בוא לא נשכח שחתכו לחיפה 2 נקודות על אבוקות אה ? 

העיניים הזקנות שלי ראו כבר כל כך הרבה כדורגל, שאני מספיק שפוי/מצולק כדי להבין שפעם ככה ופעם ככה. 

וויכוח מיותר אח שלי, כל אחד יישאר בעמדתו. לילה טוב. 

קוסמיק, קודם כל סליחה על ההתלהמות, אתה שומר על שיח מכבד למרות שאני מדבר מעצבים, מעריך מאוד. (אני כמובן רציני, שלא יהיה פה ספק)

עכשיו תקשיב למה שהשופט אומר בנוגע לזוויות הואר ומי מספק אותן, שים לב באיזה ערוץ משודר המשחק, ותגיד לי שאין יד מכוונת כלשהי, שופט, הערוץ, כולם, לא יודע של מי, יש פה משהו מסריח, ככה פשוט, והסירחון נהיה חריף יותר כמו גופה שאף אחד לא מפנה.

תוסיף לזה מקרים כמו השנה (ושנים שעברו גם) שמשחקים שלנו ושל חיפה במקביל מתקבלות בהן החלטות שונות עם פרשנויות שונות למקרים דומים מאותם אנשים (מעניין לטובת מי), בחייאת קוסמיק, אין מצב שאתה כזה תמים, אין מצב כזה.

אני לא יודע מה היו בשנים שעברו שאתה מדבר עליהן (אני די צעיר ואוהד מכבי רק 15 שנה בערך), אבל יש ריח מסריח אחושרמוטה כבר כמה שנים, מתי זה יתקזז, כמו שמבטיחים לנו כבר לא מעט זמן?

11. 4 דקות לפני, Cosmic said:

ברור שלא.

מצב טוב שגם היה אופסייד.

ההבדל היחיד ביני ובינך זה שאתה משוכנע מעל לכל ספק שיש ״יד מכוונת״ שנמצאת מאחורי האירוע, עם מזימה זדונית לזיין את מכבי.

ואני לא.

זה הכל, אפשר לסכם את הדיון. 

אם משהו חוזר על עצמו כל כך הרבה פעמים כנראה שהוא לא מקרי.

מה שקורה השנה מנוגד לכל סטטיסטיקה שאמורה להתקזז והיגיון. חביבי, תתעורר.

12. 4 דקות לפני, כהן said:

אחי, אתה התייחסת לקבוצה ופטרת אותה מכל ביקורת, אני הגבתי על זה. מקווה מאוד שמחר באימון בבוקר השחקנים לא יתייחסו לשיפוט אלה לאיך שנראו על המגרש, כי אחרת כל העונה הזו תרד לטימיון.. 

אתה צריך להבין.

אם זה השיפוט שמצפה לנו, לא משנה איך אתה תיראה, גם אם יש פה מסי רונאלדו ניימאר ואמבפה בהתקפה, אין לך סיכוי.

13. 5 דקות לפני, כהן said:

אני הכי אנטי שיפוט בעולם, ברמת הבכיינות ממש. אבל, זה שאתה משלשל פעם אחר פעם זה עליך. ללא הפנדל שלהם היית מגרד היום במקסימום איזה תיקו אפס מסריח. זה לא או זה או זה, כן אכן נאנסנו היום בהוראה מגבוה, ולצד זה חייב לבוא ולהסתכל גם על עצמך.. 

שוב, אין קשר בין הדברים. זה גם וגם. להוריד כל אחריות מהקבוצה זה לא רציני. נראינו כמו קבוצת מתנ"ס רעה. אגב אתה תראה שאף אחד בקבוצה לא יגיב על אירועי היום, אז מה נלין על התקשורת והשיפוט אם את ההנהלה שלנו זה לא מעניין.. 

אוקי יש בעיות בקבוצה, סבבה, הבנו ריבונו של עולם.

אפשר שהפעם נדבר רק על השיפוט המכור במקום להיות פלצנים?

מכור מכור מכור.

14. 6 דקות לפני, car.garsia said:

איך לאנשים יש כוח לנתח את החרא הזה מקצועית יאללה? אשכרה שדדו לנו נקודה (לפחות).

התאהבו יותר מדי בניחוחות חור תחת של עצמם עם הניתוחים והדרישות המקצועיות שהם מסוגלים לטעון שעכשיו אור יום למען האובר אובייקטיביות.

אין בושה כמו האובר אובייקטיבים, אין, זה אפילו כבר לא אובר אובייקטיבים, זה כבר סובייקטיבים לכל דבר ועניין מרוב שהם עיוורים.

15. 5 דקות לפני, כהן said:

אפס טענות לקבוצה? אתה מסומם או משהו????  המשחק הכי עלוב ונרפה מזה שנים ארוכות מאוד. אל תהיה כמו הכרותי אונה מהכרמל.. 

ללא השיפוט המכור של השנה, אתה לפחות 15 נקודות מעליהם בטבלה, לפחות.

תמשיכו להתעלם.

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.