Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by אקיטה

1. בדעה שיביאו את זובאס, מכבי צריכה לסגור את ההגנה עם מהלכים מוקדמים ושחקנים שיודעים שהם אמינים, על כל המשתמע מכך בכל מה שקשור למצב המלחמה פה (כלומר לא נרצה שוער שפתאום יקבל פיק ברכיים מהבעיות פה ושעלול למרוח את המו"מ/לברוח באמצע העונה). משפתי שוער שני, שוער שלישי לא באמת כזה משנה שפשוט ייתנו למישהו מהנוער.
  2. ערן הקילר הכי גדול בכדורגל הישראלי החמיץ מצבים לא פחות קורצים משל תורג'מן בשנתיים האחרונות. חוסר ביטחון ולחץ גם ישפיעו על איכות הסיומת וקבלת ההחלטות, אנחנו בסוף מדברים על ילד שעוד לא נאפה במלואו. בשורה התחתונה, נותן עונה טובה עם תכל'ס, וברור שהוא עוד יכול להשתפר. עם זאת, למכור בקיץ ולהמשיך להניע את הגלגל, ככה זה צריך להיות כל עוד יש תחליפים מוכנים ובמקרה הזה יש.
  3. אתה ודומיך עם העליהום הלא מוצדק על תורג'מן (ורביבו) לאחרונה מאוסים לחלוטין עם אפס הבנה בכדורגל.
  4. המון המון תודה, חרגו פה מגבול הטעם הטוב בנושא הביקורות וההזיות ממזמן. אוי לקהל אם הגישה שיבוא אליה בשני היא "רק שהשחקנים לא ישלשלו".
  5. !!!! יום שני מבחן של הקהל גם, יש לנו קבוצה שלשלנית, בואו ניתן להם אקסטרא עידוד וביטחון שיצליחו להחזיק אותו, עד שיתפוצצו להם המעיים לאחר מכן.
  6. יצחקי שילשל פה את הקבוצה הכי דומיננטית שהייתה פה אבר בערך, במשך 3 שנים. מנספורד כרגע ממש לא מושלם, אפילו מאכזב, אבל בוא לא נגזים.
  7. קארצב הכי איכזב אותי היום ביי פאר, מפתיע ממש ממש לרעה, ממש. נכנס טוב במשחקים אחרונים שנכנס כמחליף ונראה שזה מתחיל להיות סביר לרוטציה, אבל היום זה נראה רע מאוד.
  8. אני חושב שרוב האנטי מגיע בעיקר מהמחסור בהפקת לקחים. רובי ואנחנו עושים עונה מעולה עד כה, כמובן עם תפילה שלא נשלשל את זה. אבל מרגיש שהישארות שלו תהיה סוג של סטגנציה עבורו ועבורנו שסופה להירקב על סמך מה שהוא והצוות הנוכחי שלו הציגו, אי הפקת הלקחים לאורך העונה זה הבעיה הגדולה.
  9. לא מסוגל לזנק ולא לרדת נמוך. משוכנע שיש משהו עדיין בגב, שלום ולהתראות.
  10. לא צחוק, אני חושב שיש שם משהו מעבר בגב. הבנאדם לא מסוגל באמת לזנק או להתכופף כראוי לקבל תנופה.
  11. סכנין פשוט קהל של פרובוקציות פוליטיות ולאומניות ואז הצגות של דובוני אכפת לי כשהם עוד כן נענשים במקרים הנדירים.
  12. רק חסר שסעיד בסול יתראיין לפני המשחק מולנו ויגיד: "אנחנו באים לחגוג עם מכבי אליפות" וזו תהיה סגירת מעגל מרגשת.
  13. מספיק לראות את חיפה מתפרקת מפאקינג החלטות בית דין ושופט שלא קשורים אליה בכלל ולהיזכר שמקרים כאלה קרו לנו איזה מספר דו ספרתי של פעמים בשנים האחרונות ופתטיות כזאת מעולם לא יצאה מהמועדון שלנו. הם פשוט מועדון אומלל, לא משנה כמה גדולים הם ישחקו אותה הם יודעים מעולה שהם שקולים לאדם עם פייק ביטחון עצמי, הבלוף נחשף מהר. כמה פעמים בשנים האחרונות היו החלטות לרעתנו רגע לפני משחק שלנו בבית הדין? כמה פעמים חיפה נהנתה מהשיפוט רגע לפני משחק שלנו? מספר דו ספרתי גבוה של פעמים, כאמור, שינקרו לעצמם את העיניים.
  14. לרשום את הילד לאקדמיה עם הבן של זהבי
  15. ואני מתלונן על השחקנים שלנו עם להפסיק לשחק כי הייתה להם הזייה על אופסייד. גולדברג וקורנו על תקן ים סוף חחחחחחח
  16. אוסמן של ריינה אחד השחקנים הכי מוזרים שראיתי, מכדרר לרוחב לכיוון החוץ כשיש לו דרך פנויה כל הדרך לרחבה כמעט.
  17. בקצב הזה הממשלה תעזוב את עיסוקי המלחמה ותתפנה לדיון דחוף על אירועי יום כיפור ה3 של הכדורגל הישראלי אתמול. שיעקרו את העיניים בני זונות מושחתים, חבל באמת שאין פה שום טעות שיפוט דוגרי התבאסתי אחרי שראיתי שכן הייתה נגיעה ברגל של גבי. מקווה לתיקון עם גול לטובתנו מפנדל ואדום שלא היו במשחק נגד חיפה.
  18. עונה טובה מאוד שלו עד כה ומייצר מספרים מספקים בהחלט ביחס לתפקוד ומספר הדקות. לא ברורה לי האובר ביקורת עליו.
  19. יהיה בסדר בהתקפה עם הכשרונות ששייכים לנו בעתיד הקרוב, זה מסוג המכירות שצריכות להתבצע לדעתי הקיץ ולהמשיך לתת לגלגל של ההכנסות מגידול שחקנים להסתובב.
  20. תורג'מן צריך להימכר. עונת מספרים טובה שלו ולמכבי יש את התחליף מוכן. ככה צריך להתנהל.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.