Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by אקיטה

1. תגדיר הדור הנוכחי. קורדובה למשל אאל"ט זה עוד מהשנתון של אוסקר ורביבו, חושב שאפשר לומר שהשנתון הזה הוא הצלחה (ולדעתי לא סיימנו את הפירות שם, מאמין למשל ששחקן כמו בר לין ישתלב בעתיד במכבי). מי שעלו השנה לנוער שיחקו מדהים כקבוצה בשנה שעברה תחת ציון כהן, אפשר לומר ששנת הסתגלות בנוער וכדומה אבל יש שם בעיניי בעיה קשה יותר באימון מאשר שחקנים לא מוכשרים. דניאל טישלר למשל זה שחקן לגיטימי בנוער של נבחרת צ'כיה, קשה לי להאמין שהוא באמת חלש כזה הגנתית, מספיק לראות את הגול הראשון במשחק נוער נגד חיפה להבין שאין שם עבודת אימון ראויה; זה שחקן שהוא בלם שמאל עם רגל שמאל איכשהו מגיע להיות מגן ימני באחד על אחד מול וינגר, מה לעזאזל? שבוע שעבר הובילו 5-0 קיבלו שלישייה תוך כמה דק' ועוד כמעט קיבלו את הרביעי לפני התוספת זמן, אין מצב שהם מאומנים טוב. אני מסכים אגב עם השורה התחתונה, הנוער שעלה השנה ונערים א של השנה (כלומר הנוער של שנה הבאה) קבוצה תפורה על מי שאימן וקידם אותם בהצלחה ומכיר אותם, יהיה ממש ממש מוזר ובזבוז זמן אם מכבי תחפש שם הרפתקאות מבחוץ.
  2. יהיה מוזר אם לא יקדמו את המאמן של נערים א' לנוער עונה הבאה. הוא וגדי ברומר צריכים כבר להכיר מעולה את מה שאמורה להיות קבוצת הנוער של השנה הבאה כי כל השחקנים שיהיו שם עברו תחתם אם זה בנבחרות או במכבי, שני שנתונים עם ארסנל כשרונות יוצאי דופן לדעתי ואסון אם לא יתקדמו כמו שצריך בגלל מאמנים מוזרים וניהול לא נכון (בין היתר בעיות משמעת שאמרו שהיו העונה).
  3. יהיה עונה הבאה קישור והתקפה ממש ממש מוכשרים, גם בהגנה יש ניצוצות לפוטנציאלים. עם זאת מקווה שזנדברג לא ימשיך, שיקדמו את המאמן של נערים א'.
  4. תגידו, היה יותר מ5 דק' במצטבר שאשכרה היו על המשחק שלנו בערוץ הקיבוץ המזדיין הזה? הם באמת חושבים שבנאדם בשבת בצהריים מתעניין בליגת העל לנוער ולא בנוער של הקבוצה שלו? שבע ערוצים יש לכם יא בנים של זונות.
  5. באמת שזה כבר מביך, ממש ממש פתטי. יש פה כמה שחולמים בלילה על משהו ואחרי שמתעוררים קובעים את התחושות כעובדות ומייצרים דיונים ופאניקה על כלום ושום דבר.
  6. השדר במשחקי נוער (אקרמן?), פשוט **** באוזניים.
  7. עוד 20 דק הנוער נגד חיפה, ספורט 5. יואב חוניו, קשר 10 מנערים א' בהרכב, נראה שישחק היום באגף כשבלאי יהיה החלוץ ועזו הוינגר בצד השני. אגב למי שלא שם לב, העונה מדי פעם יש שידורים של נערים א' שההתאחדות עושה, כרגע מובילים 2-0 על קטמון.
  8. אכן. צריך שוער, 2 בלמים חדשים, 2 מגנים ימניים, זה רק להגנה, כולם ברמת הרכב. צריך מהלכים מוקדמים ואמינים, לכל הפחות לסגור את מה שאמור להיות ההרכב בהגנה עד מחנה האימונים. אני יודע שזה כבר חפירה חוזרת, לבנות על מושאלים ונוער לרוטציה בהתקפה (בנוסף לרכש בדמות קשר 10, כמובן). לא תמצא וינגרים מוכשרים יותר מעזו ובלאי בשוק הישראלי, לדעתי. ובוודאי לא לצאת לעוד עונה שיוני אמור להיות שחקן רוטציה משמעותי, מספיק עם חולבי כספים ללא שאיפות מקצועיות. כנ"ל דן ביטון.
  9. זה נשמע כאילו אנשים באמת מצפים שרגע לפני משחק עונה וכמה רגעים לפני זכייה באליפות יתחילו דיונים על רובי קין, כאילו אין דברים חשובים יותר להתפקס עליהם עכשיו.
  10. שם בצד אם כן להביא את בכר או לא, אני לא מבין מה אנשים מצפים פה, שרגע לפני משחק עונה, כמה רגעים לפני שאמורים לזכות באליפות, שמכבי תתחיל פתאום לדבר פומבית על החלפה של רובי קין? תנשמו עמוק ותפסיקו לקבוע תחושות כעובדות ולהאכיל את הסרטים של עצמכם.
  11. זה יהיה סונדגרן הפרובוקטור המלוכלך. צריך לטרלל אותם באגף הזה.
  12. אני לא חושב שתמצא אחד שעשה מתורג'מן את הכוכב שאתה טוען שעשו אותו או אמר "לא היה חלוץ כזה" בוודאי שיש לך את ערן זהבי בקבוצה. לכן הבסיס לטענות שלך הן הנחות מוקצנות שמעולם לא נאמרו מה שמבטל את הטענות שלך עצמך. טענות איש קש. הוא כישרון גדול , צעיר ובוסר שאמור להתפתח לשחקן מעולה, עשה קרקס בנבחרת הנוער והצעירה משחקנים מבלמים שכיום משחקים בליגה גדולה. נותן מספרים נהדרים בעונת בוגרים (אמיתית) ראשונה במכבי שעומדת לזכות באליפות ועלתה לשמינית קונפרנס. הסיבה שמכבי קנתה את מדמון זה לא חולשה של תורג'מן אלא כי מכבי יודעת שתורג'מן הוא כישרון גדול עם פוטנציאל מכירה גבוה ויש לה את האינטרס להמשיך את הסייקל של לפתח שחקנים ולבנות עוד שם לאקדמיה, ככה צריך, לייצר כשרונות, ליהנות מהם כשחקני רוטציה בכירים בדרך לתארים, לדאוג לחלופה, למכור.
  13. זה שמיטש אשכרה פינה זמן ואנרגיות כדי לנסות לשכנע אותו להגיע למכבי זה הזיה מוחלטת.
  14. בדעה שיביאו את זובאס, מכבי צריכה לסגור את ההגנה עם מהלכים מוקדמים ושחקנים שיודעים שהם אמינים, על כל המשתמע מכך בכל מה שקשור למצב המלחמה פה (כלומר לא נרצה שוער שפתאום יקבל פיק ברכיים מהבעיות פה ושעלול למרוח את המו"מ/לברוח באמצע העונה). משפתי שוער שני, שוער שלישי לא באמת כזה משנה שפשוט ייתנו למישהו מהנוער.
  15. ערן הקילר הכי גדול בכדורגל הישראלי החמיץ מצבים לא פחות קורצים משל תורג'מן בשנתיים האחרונות. חוסר ביטחון ולחץ גם ישפיעו על איכות הסיומת וקבלת ההחלטות, אנחנו בסוף מדברים על ילד שעוד לא נאפה במלואו. בשורה התחתונה, נותן עונה טובה עם תכל'ס, וברור שהוא עוד יכול להשתפר. עם זאת, למכור בקיץ ולהמשיך להניע את הגלגל, ככה זה צריך להיות כל עוד יש תחליפים מוכנים ובמקרה הזה יש.
  16. אתה ודומיך עם העליהום הלא מוצדק על תורג'מן (ורביבו) לאחרונה מאוסים לחלוטין עם אפס הבנה בכדורגל.
  17. המון המון תודה, חרגו פה מגבול הטעם הטוב בנושא הביקורות וההזיות ממזמן. אוי לקהל אם הגישה שיבוא אליה בשני היא "רק שהשחקנים לא ישלשלו".
  18. !!!! יום שני מבחן של הקהל גם, יש לנו קבוצה שלשלנית, בואו ניתן להם אקסטרא עידוד וביטחון שיצליחו להחזיק אותו, עד שיתפוצצו להם המעיים לאחר מכן.
  19. יצחקי שילשל פה את הקבוצה הכי דומיננטית שהייתה פה אבר בערך, במשך 3 שנים. מנספורד כרגע ממש לא מושלם, אפילו מאכזב, אבל בוא לא נגזים.
  20. קארצב הכי איכזב אותי היום ביי פאר, מפתיע ממש ממש לרעה, ממש. נכנס טוב במשחקים אחרונים שנכנס כמחליף ונראה שזה מתחיל להיות סביר לרוטציה, אבל היום זה נראה רע מאוד.
  21. אני חושב שרוב האנטי מגיע בעיקר מהמחסור בהפקת לקחים. רובי ואנחנו עושים עונה מעולה עד כה, כמובן עם תפילה שלא נשלשל את זה. אבל מרגיש שהישארות שלו תהיה סוג של סטגנציה עבורו ועבורנו שסופה להירקב על סמך מה שהוא והצוות הנוכחי שלו הציגו, אי הפקת הלקחים לאורך העונה זה הבעיה הגדולה.
  22. לא מסוגל לזנק ולא לרדת נמוך. משוכנע שיש משהו עדיין בגב, שלום ולהתראות.
  23. לא צחוק, אני חושב שיש שם משהו מעבר בגב. הבנאדם לא מסוגל באמת לזנק או להתכופף כראוי לקבל תנופה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.