Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by אקיטה

1. הלוך חזור מחיפה מי שצריך טרמפ מרכבת או משהו כזה.. הראה לי אצא בסביבות 7 וחצי.
  2. שימו לב מי שופט רחבה ביום שני...ריינשרייבר.
  3. צנצימ׳ חסר מושג, מישהו אשכרה עוד מאמין לו? למסיבות עיתונאים ומשחקים הוא מגיע? קשקשן אפס, ככל הנראה עיתונאי הספורט הכי שפל שיש בארץ, זה מזכיר את האפס המושפל הזה מהעונה האחרונה של הסמויה. שיקבל אבולה, מוות לו.
  4. אני באמת מנסה להתאמץ ולמצוא את הסיבה שבגללה אנשים שונאים אותו פה. מישהו יכול לשפוך אור? או שזה מתחבר לטרנד החדש של לטנף על כולם?
  5. אני ״מתבייש״ לומר שבא לי שהפועל יצאו פעם גברים ויממשו את האיום רק כדי לראות את התגובה של הערוץ המביך הזה.
  6. עלי מוחמד לא חתם על חוזה חדש בנתניה עם סעיף 2 מיליון יורו ורק בקיץ?
  7. אגב חייב לציין שמצחיק מאוד לראות את כל אוהדי ב״ש מתגוננים בכל מקום. כל פעם שרושמים עליהם משהו שלילי, מתחיל פסטיבל ברשתות החברתיות של אוהדי ב״ש, ממש גרים שם, מנסים בכוח לשכנע בעזרת הרבה מאוד שטויות מנותקות מהמציאות. בעיניי כל הדיבור באינטרנט מראה על רגשי נחיתות, שחס וחלילה שאוהדי קבוצות אחרות לא יחשבו עליהם משהו רע. אחד הדברים שאני מעריך בקהל שלנו בכללי שבכל האולטראס ישראל האלה יש נציגות יחסית נמוכה לאוהדי מכבי ביחס לחיפה/ב״ש. הם נלחמים במלחמה לא מעניינת, מה שקובע זה מה שקורה במציאות ואוהדי הטרנדר הם מ׳ גדול. (זה גם מתחבר לזה שהארגון המפחיד שלהם אוהב כל הזמן להצטלם)
  8. קללת בוזגלו איז און חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
  9. מדהים איך ממשיכים עם השקר שב״ש מעולם לא הפסידו בטרנר. הם לא הפסידו בליגה זה נכון, אבל בכל מפעל אחר קיבלו בראש לפחות פעם אחת. כן אצטדיון ביתי מאוד, אבל להשוות לרצף שמכבי בבלומפילד עשתה *בכל המפעלים* זה לגנוב דעת ברמת הברדה שחקן העונה.
  10. לשים חומה על קו השער, ואז אין לשחקן ברירה אלא להפציץ שחקן מהחומה או למסור, אם מוסר מתפזרים כולם ויוצרים כאוס אחד גדול.
  11. מחדל שלא משחק חוץ בנחף (למרות שכנראה זה היה מתקיים בעכו)
  12. בואנה עכשיו אני מסתכל על הרשימה הלוואי נקבל איזה עפולה ככה בקטע אירוני כשאנחנו שרים על הפועל אם נצא מגד ממבע/כאוכב/שפרעם נשחק בעכו בדוק.
  13. מאיפה אתה?בתנועה זורמת כרמיאל ונחף זה איזה 20 דקות מעכו או חצי שעה מחיפה. מה שכן אם ישלחו אותנו באיזה חמישי משחק בשעה 8 וחצי הפקקים שם זה גהנום במיוחד איפה שירכא וכפר יאסיף. אני חושב שאם נצא נגדם נשחק בעכו.
  14. אה בואנה הנחף הזה אני מכירקל״ב יחסית (בשבילי) הלוואי איזה מגרש מעפן כזה של כדורגל שפל
  15. איפה זה ממבע בטח נקבל איזה משחק חוץ גנרי כזה נגד אשדוד/אשקלון או אפילו רעננה בנתניה.. הבנתם.
  16. לא הבנתי את מי הוציאו אוהדי הצלחות? צא קצת מהפייסבוק ותפסיק עם המנטרות של הכרומוזומים החסרים באולטראס ישראל.הארגון הגיע ועודד, לא נטש, לא הפסיק לבוא למשחקים, היו שם בכל משחק, או שעכשיו הקריטריונים להוד רוממתו כדי לא להיקרא אוהדי הצלחות זה שהם חייבים לעשות תפאורות ולהביא דגלים? את זה אתה עושה? כי אתה כנראה לא עומד בקריטריונים של עצמך.
  17. לא הבנתי מה הקשר ואיך הגעת למסקנה שאני אומר שזה בסדר.העובדות הן שהאנשים שטובים בלהנהיג עידוד וצבע ביציע חזרו להוביל. מה זה אומר על האלה שמאיימים? לא יודע. את יחסי הפנים בתוך הארגון אני לא מכיר.
  18. שהם לא אלה שמהיגים את היציע והעידוד
  19. צריך לזכור ששנה הבאה לא ידוע אם 5 או 6 זרים.קשר אחורי זר במקום סושיץ׳ זה קודם כל אבל.
  20. גולסה לא פצוע אלא הרגיש קצת עומס אז במכבי לא לקחו סיכון (ככה לפי רז אמיר).מאמין שכבר בשבוע הבא נראה אותו בסגל. בלי קשר מסכים שאי אפשר לבנות עליו וצריך קשר אחורי טוב עם עדיפות לזר כדי להוריד את התלות בגולסה בכל מה שקשור לאגריסיביות וחילוצי כדור בקישור.
  21. לגבי השיפור, יותר מהכל רואים צירופים בהתקפה שמובילים להזדמנויות, או במילים אחרות נראים כמו קבוצה איכותית, עם פוטנציאל להתפוצץ ולהגיע לשיא, מקווה שבמאני טיים. בכללי אבל, זה משחק ראשון העונה שגם כשקיבלנו את השוויון לא היה לי ספק שמנצחים, איזה כיף שחזרה לי התחושה הזו. מה שכן לא אוהב את הרפיון הקבוע בדקה 70 בערך כשמובילים, שימו את השלישי ויאללה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.