Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by אקיטה

1. אני חושב שעושים לו רוטציה בגלל עומסים כמו שעשו לגולסה.
  2. ריינשרייבר יושעה מסתבר מהמחזורים הקרובים. איך שהד תקשורתי גורם לאיגוד המושחתים להתיישר.. הכי מצחיק שאומרים שיעשו לו שיחת בירור כדי לראות מה עובר עליו (מחלה) ולמה הוא מציג יכולת ירודה, כאילו לפני זה הוא הוא היה איזה שופט דגול.
  3. גם השחקנים מלא פעמים לא קולטים שהוא שורק.ריינשרייבר אני שונא, אבל יפת הכי שנוא עליי. הוא שופט פח עם המון יח״צ, מתנשא וחושב שהשמש זורחת לו מהתחת, מקווה שהיא תשרוף אותו למוות. אם יש משהו שהוא בכייה לדורות זה שלא תפסו את הבן זונה כשרדפו אחריו באותו משחק גביע באשדוד.
  4. לא הבנתי מה העו״ד הטמבל הזה של הפועל מנסה לעשות, לא הבנתי הוא קורא לרגב פנאן פרובוקטור כי הוא אשכרה עושה את העבודה שלו? בנאדם ומועדון הזייה, העו״ד הזה גם מייצג מחבלים.
  5. קיבלנו מתנה אתמול, כשצריך להודות אני מודה. בשיפוט השוטף במהלך המשחק הרג אותנו. תתכוננו לעוד רצף ארוך ומייגע של טעויות שיפוט נגד מכבי למה את המינון של הטעויות לטובת מכבי לסיבוב זה סיימנו לאור הבכי בתשקורת.
  6. במקרה שלנו זה פעם טועים לטובתנו ו700 פעם לרעתנו
  7. הקטע עם הערבים חרטא. הסיפור הוא בעיקר סביב ההנהגה של הקופים. חייב לציין שזה פשוט בידור אחד שלם מה שהולך ושאף אחד יגיד לי לא מעניין, לכו ותהנו, פותחים שמה פייסבוק פקטיבי ועושים אאוטינג/שיימינג אחד לשני. איזה כיף הולך להיות ביום שני.
  8. רוב הקהל יזרום עם כל דבר.היום בשער השני במיוחד נשברתי בגלל זה, שרו את רגאטון, הזדמנות לגרום לשיר הזה לתפוס וזה אשכרה התחיל להעיף יציע שלם בום! מוזיקה מהרמקולים מוריד לי את כל הטירוף. נורא ואיום, גם לפני משחק לא היה אפשר לשיר נורמלי למכבי.
  9. טוב אתם לא מבינים כמה החרא שם צף ביציע. יום שני חגיגה מול הבני שרמוטות האלה.
  10. חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אני מת אינפרנו/אולטרא בויז דפקו לקופים שלט ???
  11. די. אני מתחנן לכל כוח ביקום הזה, די. מצאתי את עצמי היום מקלל בגולים של מכבי בגלל החרא הזה, פשוט מוריד את כל האטרף ככה פשוט.
  12. הלוואי שניקח אליפות, וכל גול שניתן מפה עד סוף העונה יהיה לא חוקי. רק אז אפשר לומר שזה מתקזז עם הטרור שעברנו מי יודע כמה משחקים ברצף. שילכו להזדיין אלף פעם.
  13. הלחן חזק והמילים זורמות. האמת שלחיפה יש שיר על הלחן הזה (מ׳ גדול) ומדהים כמה שהם חירבו אותו.
  14. יאללה יאללה נתניה קופחו (למרות שאח״כ זיין אותנו השופט) ושמים על כולם אלף זין ו2000 ביצים. אחרי שנדפקנו כל כך הרבה על פנדלים שלא נשרקו ועוד הרבה החלטות הזויות הגיע הזמן שנהנה מזה קצת.
  15. מוריו איך שכחת את ״דקל הולך לישון עם פיג׳מה של מכבי חיפה״
  16. אהה ושכחתי את ״קטן ב2״, זה ה-דבר. תוכנית התעמולה של הסמל היורק בשעה 2 כל יום ברדיו חיפה. מעביר לי שעה במשמרת צהריים כמו שניות. הפתיח בכלל הצגה: ״מספר עשרייייםםםם ושתיייייםםםם ינייייבבבב קטטטןןןןן״ וברקע רמיקס של השיר אוהדים שלו.
  17. אין לי קישור להביא אבל יש פוסטים במיליון דפי אולטראס שיש לחיפה שמדברים שם על ההנהגה של הקופים.איש הגדר של הקופים גם העלה פוסט תגובה לפי מה שאני זוכר. בכלל משעשע שמה העסק.
  18. אני לא יודע אם הוא רציני או לא כי לא הקשבתי לשידור ברדיו אבל לא אופתע בכלל אם זה נכון.מי שלא חווה שידור משחק של חיפה ברדיו חיפה לא יודע בידור מה הוא.
  19. הסיפור בחיפה מצחיק. האולטרא בויז/אינפרנו נגד הקופים ובראשם האיש גדר שלהם שלפי הסיפורים הפך לעסקן על חשבון היציע שלו עם חנות לציוד אולטראס ומכר גם ציוד לקבוצות בליגה, די דפוק המצב לאור זה שהקופים אוספים תרומות ואז קונים ציוד מאותה חנות שבבעלות האיש גדר. להסתכל מהצד ולאכול פופקורן, המצחיק שהם גם רבים בפייסבוק.
  20. די שישאר ילך מרטיט לי את הביצה. גם איתו הם חלשים השנה, שאנחנו נמשיך להשתפר ונפתח לאהבלים את הצורה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.