Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by אקיטה

1. קטע אצל חיפה שתמיד יגידו שאנחנו חלשים אבל מזלנו שהם יותר
  2. אולה אולה אולה אולה אולה... יניב קטן! הוא המוקצה! הוא יורק על הקהללללל
  3. לא דיברת אלי אבל אדחף ואדבר בשם עצמי אבל זה תקופה שהטינופים עם כל מיני יוזרים הזייה שלא רואים פה עכשיו כמו קסם, המאיסו על הרבה מאוד אנשים את הפורום.איזה שתי אוטיסטים השכילו גם לאיים עליי בפרטי (מיותר לציין שההצעה שלי אליהם לבוא לומר שלום ביציע מעולם לא נענתה...אפילו אמרתי להם איפה אני בד״כ), אחד הרגעים שאני מפנטז עליהם זה להשתין עליהם אם וכאשר ניקח אליפות. זה טרולים/**** מבית. אין כל קשר לביקורת לגיטימית, זה אנשים שהם נגע רע בכל מה שקשור למכבי (מאמין שחלקם אפילו לא אוהדי מכבי).
  4. אתה מדבר עם מישהו שכבר הרבה זמן מפנטז על אליפות כדי להראות לכל אותם אנשים שלא מגיע להם לשמוח.אני מאופק מאוד עכשיו, נקווה שבמאי אשחרר את הנצרה ;-)
  5. איזה מפגרת אחת בדרך לאוטו צועקת לנו אתם קבוצה חלשה וב״ש יקחו אליפות אתם עוד תראו. איזה כיף זה לענות לה סבבה כפרה עכשיו רדי ליגה וד״ש להפועל. הלוואי שזה יקרה.
  6. קמחי אני חושב שאתה מבין את ההבדל בין לא לרצות שג׳ורדי ימשיך (מת עליו אבל גם אני במהלך התקופה הרעה השנה עברה בי המחשבה שאולי עדיף להתקדם הלאה כידידים וכששמו של ג׳ורדי חרוט בספרי ההיסטוריה של המועדון).אבל, כשאתה רואה פה תגובות שלא מביישות את שונאי מכבי הגדולים בתקשורת, תגובות סתלבט ושמחה לאיד נגד ג׳ורדי כאילו היה אויב המועדוח, הם הנגע הרע. רצוי מאוד לשים להם מראה מול הפרצוף.
  7. משחק פחות טוב שלו, בעיניי צריך לתת להתחשל עוד כשחקן רוטציה. מקווה שמכבי תביא עוד קשר אחורי.
  8. אני חייב לציין שאני גאה בפורום שלמד, הפנים, ונכנס חזק בקטע של להקשיב לרדיו הכי להיט בישראל. אתם לא מבינים כמה אני שמח לראות את הנושא הזה.
  9. אנחני קבוצה טובה יותר נקודה.לא אומר לזלזל, לא אומר לשחק בנינוחות. לעשות את מה שאנחנו עושים בזמן האחרון ויהיה בסדר.
  10. אנשים מתבלבלים מכל התיאורים המפוצצים על משחק גדול. מדובר במשחק מול קבוצה בינונית עם קהל, מצפה ממכבי שרוצה לזכות באליפות לבוא ולנצח. לא בקטע מזלזל באף אחד, אבל מקצועית אנחנו פשוט טובים יותר ואתאכזב אם לא ננצח. ניצחנו את בית״ר המנחוסים בטדי, נעבור גם את סמי.
  11. ניצחון מחר ועולים למקום השני, אותן נקודות כמו ב״ש במקום הראשון.
  12. יפת יא בן שרמיט אפילו קווי מסירה סוגר להם
  13. והנה אדום למליקסון שהיה צריך להיות
  14. מליקסון הרגע קבע שיפת צריך לשרוק ויפת שרק
  15. כמובן שהתפאורה היא מהתרומות שלכם שנכנסו ישר לכיס של ראש הארגון שלנו
  16. לא היה כבר כוח לרןץ עוד ספרינט לעבר ההתקפה אז שרק
  17. איינבינדר לא ישים פה גול גם אם השוער יפול
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.