Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
    29
  • Last visited

Everything posted by אקיטה

1. אני חייב לציין שאני גאה בפורום שלמד, הפנים, ונכנס חזק בקטע של להקשיב לרדיו הכי להיט בישראל. אתם לא מבינים כמה אני שמח לראות את הנושא הזה.
  2. אנחני קבוצה טובה יותר נקודה.לא אומר לזלזל, לא אומר לשחק בנינוחות. לעשות את מה שאנחנו עושים בזמן האחרון ויהיה בסדר.
  3. אנשים מתבלבלים מכל התיאורים המפוצצים על משחק גדול. מדובר במשחק מול קבוצה בינונית עם קהל, מצפה ממכבי שרוצה לזכות באליפות לבוא ולנצח. לא בקטע מזלזל באף אחד, אבל מקצועית אנחנו פשוט טובים יותר ואתאכזב אם לא ננצח. ניצחנו את בית״ר המנחוסים בטדי, נעבור גם את סמי.
  4. ניצחון מחר ועולים למקום השני, אותן נקודות כמו ב״ש במקום הראשון.
  5. יפת יא בן שרמיט אפילו קווי מסירה סוגר להם
  6. והנה אדום למליקסון שהיה צריך להיות
  7. מליקסון הרגע קבע שיפת צריך לשרוק ויפת שרק
  8. כמובן שהתפאורה היא מהתרומות שלכם שנכנסו ישר לכיס של ראש הארגון שלנו
  9. לא היה כבר כוח לרןץ עוד ספרינט לעבר ההתקפה אז שרק
  10. איינבינדר לא ישים פה גול גם אם השוער יפול
  11. אני חושב שעושים לו רוטציה בגלל עומסים כמו שעשו לגולסה.
  12. ריינשרייבר יושעה מסתבר מהמחזורים הקרובים. איך שהד תקשורתי גורם לאיגוד המושחתים להתיישר.. הכי מצחיק שאומרים שיעשו לו שיחת בירור כדי לראות מה עובר עליו (מחלה) ולמה הוא מציג יכולת ירודה, כאילו לפני זה הוא הוא היה איזה שופט דגול.
  13. גם השחקנים מלא פעמים לא קולטים שהוא שורק.ריינשרייבר אני שונא, אבל יפת הכי שנוא עליי. הוא שופט פח עם המון יח״צ, מתנשא וחושב שהשמש זורחת לו מהתחת, מקווה שהיא תשרוף אותו למוות. אם יש משהו שהוא בכייה לדורות זה שלא תפסו את הבן זונה כשרדפו אחריו באותו משחק גביע באשדוד.
  14. לא הבנתי מה העו״ד הטמבל הזה של הפועל מנסה לעשות, לא הבנתי הוא קורא לרגב פנאן פרובוקטור כי הוא אשכרה עושה את העבודה שלו? בנאדם ומועדון הזייה, העו״ד הזה גם מייצג מחבלים.
  15. קיבלנו מתנה אתמול, כשצריך להודות אני מודה. בשיפוט השוטף במהלך המשחק הרג אותנו. תתכוננו לעוד רצף ארוך ומייגע של טעויות שיפוט נגד מכבי למה את המינון של הטעויות לטובת מכבי לסיבוב זה סיימנו לאור הבכי בתשקורת.
  16. במקרה שלנו זה פעם טועים לטובתנו ו700 פעם לרעתנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.