Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
  • Content Count

29
  • Last visited

• Days Won

4

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,631 profile views
  1. כנראה שישראלים רגילים לחלטורה והגיע לפה מישהו שבא לבנות מערכת משומנת של נוער. סמוך על מיטש שהחליט לגזגז אותם ולהשאיר אותו.
  2. 1.2 מילעארד שקל על מעון ראש ממשלה. סיי נו מור
  3. אני חייב לציין שלי זה יותר מרגיש אופציה לחסוך 2 משכורות כבדות על שחקנים שסביר להניח יעברו עוד חודשים עד שיהיו בכושר משחק מלא, וגם זה בהנחה והתיק הזה נסגר בקרוב ולא יימרח.
  4. כואב הלב ממש. אבל כאמור החלטה של מיטש וצריך לחיות עם זה. מקווה מאוד שיאנסו את הבנות ואת ההורים שלהן בבית משפט.
  5. הדבר שהכי מרתיח אותי זה שברור לי שהנערות וההורים השקרנים שלהם בטח עכשיו מחייכים להם, מקווה מאוד שלא יקבלו אגורה מהשחקנים ושהם ישארו מושא ללעג. תקדים מסוכן בעיניי, הונאה וסחיטה לכאורה נהיה לגיטימי באמתלה של metoo.
  6. אני מהמר על זה שהם יושאלו לאיזה קבוצות בסגנון של ליגה בלגית, כי נראה שבמכבי שבעונה פיננסית לא ממש משתלם להחזיק שחקנים בשכר כזה שברור שלא ישחקו כל עוד הקייס הפלילי לא נסגר. עד לאיזה שנה חתומים?
  7. מלחמה נגד השחיתות זה לבוא לכנסת ולקלל את האמאמא של כל אחד מהסמרטוטים שיושבים שם ולא להתרכז בסמרטוט התורן בבלפור. בנתיים שני צדדים משולהבים על ידי פוליטקאים שמשחקים בהם ממש כמו בשחמט, עדר.
  8. ברור בעיני מי? 10-15 מתוך ארגון שלפני כל משחק מגיע בגוש של כ100 איש, ושלא לדבר על המעטפת שמסביבם. אני גם לא חושב שהם מתיימרים להוציא איזשהו שם, ראית אותם מדברים בשם מישהו? מי שגורם לזה להישמע כאילו זה מייצג משהו זה בדיוק אותם אנשים בתקשורת שמוסיפים שמן למדורה, הפכו קרב אולטראס לאישיו פוליטי סבוך. לא הבנתי גם מה הקשר תגובה ממכבי? כל אוהד מכבי שתוקע נוד מבקשים תגובה ממכבי על מה ולמה? בקצב הזה שדורשים תגובות ממכבי על מה ההפגנות שמיטש יהיה ראש ממשלה וידבר בשם כל העם וזהו, נראה שהתגובה של מכבי נורא בוערת להם בכל נושא.
  9. כל שנה הליצן התורן שמחפש תשומי עם בדיחות לא מצחיקות. לפחות גדל לך הזין באיזה ס"מ או שניים?
  10. שמי שביצע את התקיפות א) הם 10-15 איש מתוך ארגון גדול לכן לא ניתן להכליל ב) שמכבי והפועל רבו, ומשום מה אין פה כתבה על אולטראס הפועל והאלימות שגם הם היו שותפים לה (מי התחיל זה כמו הביצה והתרנוגלת במקרה הזה) אלא עוד ניסיונות לתייג אוהדי מכבי כגזענים; לפני כמה ימים ב"כאן" דיברו כל אוהדי מכבי, והיה להם דחוף ממש לדבר על ראדי, לכתב שם היה דחוף ממש גם לספר שקיללו אותו, ומשום מה דרשו תגובה של מכבי?! זה לזרוק שמן למדורה בכוונת עיצוב דעה, למרות שסביר להניח שכשאנשים עם מרצ'נדייז של מכבי רבים עם אנשים עם מרצ'נדייז של הפועל.. הא כן זה פוליטי זה כי זה השיח כיום אז בואו ננצל את זה בשביל רייטינג. לגבי לה פמיליה הם באופן כללי טיפשים, הז'אנר האהוב עליי מהצד שלהם זה שתמיד יש 3-4 רעולי פנים שלהם שיתראיינו בפריים טיים בחדשות, יזרקו כמה מילים כאילו הם קונור מקרגור והאינטוראז' שלו ואז יסתובבו כאילו לא רוצים לדבר עם התקשורת.
  11. אני רואה את הכתבה בואללה על זה שגם אם אין מישור פלילי, אז יפנו למישור אזרחי כדי לקבל פיצוי, וניכר שהאבא הסמרטוט של אחת מהנערות מסרסר בבת שלו בתקשורת כדי לקבל פיצוי כספי. כלי לנקמה אישית ותו לא, הכל פה רקוב, בכל אופן אם הם מקבלים שקל אחד מקווה שלא ייהנו ממנו וזה יילך לטיפולים רפואיים של ששי גז והאבא. איכס על העולם, אבא סרסור אמא שלא הכינה את הבת שלה לגברים שיינצלו אותה אבל אומרת לה אוקיי על דוגמנות בחצי עירום בסוכנות מזדיינת*. מדהים שעדיין לא חוקרים את זה שאחת מהבנות רשומה כ 16 בסוכנות, זה סרסור קטינות החרא הזה. עולם מגעיל, באמת שאין תגובה שתכסה את כל האיחולים לחבורת מטליות רצפה האלה. *ה-עולם וה-מקצוע בו קיים הכי הרבה ניצול מיני, מדהים שההיתממות הזאת עוברת ככה חלק או שהאמא הבנאדם הכי טיפש שיצא לי לראות אי פעם ברמת האסור לה לצאת מהבית, היא עוד תיסע ברוורס לאין כניסה ותגיד שלא הכינו אותה לזה. אם זה קביל החרא הזה אז פשע יכול להיות מאוד משתלם.
  12. אז מה עשו שם אולטראס הפועל שאחר כך תקפו רכב של אוהדי מכבי לא קשורים?
  13. זה היה חוק חדש שהכניסו באותה עונה שכאשר שחקן עושה עבירה של צהוב ראשון אז השופט רשאי להבנתי לתת למשחק להמשיך אבל השחקן שעשה את העבירה אסור לו להתערב. אבל במידה וזה עבירה שבעקבותה השופט מחליט שהוא שולף אדום הוא צריך לעצור את המהלך. הדביל בפועל העניש אותנו כפול, דסה היה צריך לקבל אדום והמשחק היה מתחדש מאיפה שהוא עשה אותה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.