Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
  • Content Count

29
  • Last visited

• Days Won

5

1 Follower

Recent Profile Visitors

1,782 profile views
  1. ניקוליץ' כבר עכשיו לא ממש רשום בהתאחדות לדעתי...ובכל מקרה מהלך כזה כבר נעשה בינואר שעבר. צריך שחקן כנף קודם כל, צ'יבוטה הבן זונה די תפור עלינו.
  2. בתור התחלה, לרוץ 1 על 1 מול השוער. ובכל מקרה, כמו שאמרתי עוד לפני הפיטורים, מי שעשה סבוטאז' בתקופה של דוניס שיעוף ביחד איתו, על אחת כמה וכמה שהוא מפעיל את התקשורת.
  3. אין מה להשאיל את גררו, לא יבואן 2 זרים, אולי 1. שכטר צריך לסיים את דרכו במכבי, הוא שחקן גמור, וגררו השנה שאמנם לא הרשים אבל עדיין הצליח לעשות יותר ממנו. כמו שעשינו בשנה שעברה עם גויאגון, ניקוליץ' הרי לא רשום ויש מקום לזר, צריך שחקן כנף. מקווה גם לחיזוק ישראלי במקום בלקמן שגם הוא גמור, עם כל השנאה לצ'יבוטה שיבוא יתנצל ונתקדם הלאה, אני חושב גם שזה יוכל לעורר את אדון איילון כשיראה את עצמו פתאום נלחם על משבצת החלוץ הרביעי במקום בלקמן.
  4. זה לא יהירות שחצנות או סולחה, מיטש מצפה משחקנים של המועדון הגדול בארת לא להיות טיפשים ברשתות החברתיות, לא ללכת לכל מיני מסיבות לשתות אלכוהול להיות מצולמים ולהסתמרטט ביחד עם בנות טיפשות, במיוחד לא בזמן מאבק אליפות. גם אני חושב שאלו דרישות יומרניות מאוד, אפילו מדי, מאנשים הגיל ה 20 לחייהם, התעשרו והתפרסמו בגיל צעיר, אבל הרציונל דיד ברור.
  5. מה הציטוט? כי כל הטענה, שמכבי לא רצתה לשלם לספורטינג 700 אלף יורו.
  6. לא מבין את האוהדים של חיפה, קודם אמרו שיטפלו בטוואטחה שעזב בטונים צורמים וזריקת משענות.
  7. עזוב שטויות, בנתיים בספורט 5 דואגים למחזר כתבת לכלוך על ז'ראלדש על התקופה באפואל אחרי ששבועיים לפני זה היה כתבות של גונבים למכבי את תותחי האליפות ההיסטורית.
  8. גם אנחנו לא מסוגלים להמשיך עם חלוצים שבקושי מצליחים לרוץ את האחד על אחד. חוץ מפשיץ, כל העמדה הזאת גמורה, העמדה הראשונה בה צריך לבצע רענונים. לא אבכה על שכטר, כמו שלא אבכה על בלקמן. ביטון בלקמן ושכטר ביי, ניקוליץ' למחזורית, וינגר זר. מעדיף דקות של גררו ואלמוג כחלוצי 9.
  9. אני חייב לציין שללא כל קשר לזה שלדעתי שום דבר לא גמור בליגה מה שמדאיג אותי במקרה של כישלון עם וואן לוון (כלומר להמשיך ביכולת מהמשחק האחרון ולא להשתפר משמעותית) מה זה אומר שהוא "ילך הביתה"? הוא המנהל נוער שלנו.
  10. יש להם שבועיים לחשוב טוב על הגישה שלהם במשחק הזה. ככה זה לא יילך, אולי עייפות או כל דבר אחר, ככה או ככה השבועיים האלה באו בזמן, גם במקרה של ניצחון. מקווה שנראה את ז'ראלדש פה כבר בימים הקרובים, יוסיף המון לאגף ימין. שני המשחקים הבאים יקבעו סופית אם יש פה מאבק אליפות או לא, שום דבר עוד לא גמור, אבל לצערי אנחנו עוד מעט בנקודת האל-חזור. לעומת זאת 2 נצחונות והכל נפתח, בין היתר הרקטום של חיפה שאין לי ספק שיתחילו לאבד נקודות בסיטואציה כזו.
  11. אני לא חושב. שחקנים היום בדקה 90 הלכו והתמסרו מאחורה, אף אחד לא עשה תנועה. הגישה למשחק היום הייתה מבישה, סיבה מרכזית מאוד ליכולת היום. מבחינת התקפה, ז'ראלדש יוסיף המון אבל לא פחות מזה הקישור שלנו בקושי מייצר משהו, צריך להקים את דן ביטון לתחייה.
  12. משחק מביש, יכלו להרים את העונה במקום זה קיבלנו חוסר רעב בצורה הכי בוטה שיש, הפעם אין דוניס. שיתביישו בעצמם. למאבק האליפות המשחק הזה יכל לתת לנו מומנטום גדול אבל הסטטוס קוו המעיק נשמר למזלנו, הכל מתנקז לשני המשחקים הבאים, לא מאוחר מדי, אבל ככה זה לא יילך, יש להם שבועיים.
  13. אני חושב שבסוף הוא יגיע, גם אם לא בימים הקרובים. לפחות הוא לא בחיפה, ועדיין יש לנו יתרון בעמדה הזאת ובצד שמאל. אם היה מגיע לחיפה היינו מקבלים על הראש את הגול הקבוע שהיינו נותנים להם מהצד הזה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.