Jump to content

אקיטה

משתמשים רשומים
  • Content Count

29
  • Last visited

2 Followers

Recent Profile Visitors

1,124 profile views
  1. תודה לאל עוד מישהו אומר את זה. הסגל הנוכחי טוב מספיק כדי לעבור את סודובה (ולדעתי גם את קלוז') , ואם לא אז אפשר להתחיל לבנות את העונה הבאה. כל כך הרבה שחקנים הציגו יכולת שהיא שפל מקצועי מבחינתם. מי אשם? יש שיאמרו הצוות המקצועי, כמובן שבעיניי לא נקי, אבל איפה בדיוק האחריות של שחקנים מקצוענים להיות בכושר נורמלי, לא כושר שיא, אלא כושר נורמלי ותקין לשחקן כדרגל מקצועני שאמור לפתוח עונה ועוד להילחם על שלב בתים אירופי? דור מיכה ביכולת מבישה, דור פרץ ביכולת עוד יותר מבישה, שכטר גם, עטר גם (ואל תגידו לא קיבל הזדמנות, כל שנייה שהיה העונה על המגרש ראו מצוין למה הוא לא משותף). הבודדים מבין הישראלים שבאמת הופיעו לעונה הזו בכושר נורמלי הם פיבן ויוני, לדעתי גם גלזר. לגבי בלקמן וצ'יקו שיורדים עליהם פה, בסוף הם אלו שהביאו את המספרים. יורדים גם על הנעת הכדור של ז'איר, כן לוקה בנושא הזה, אבל בולט עוד יותר כשהקישור שלך שאמור להיות אחראי על זה כמעט כולו ביכולת מזעזעת. יותר מהכל, הקישור זועק לדם חדש, וקיים כזה בסגל לטווח הקרוב, נקווה שגם לטווח הרחוק (או במילים אחרות שהצוות הרפואי יידע למנוע את ריבוי הפציעות של גולסה וניקוליץ', וכמובן שהאחרון יצדיק את הבאתו). כשהקישור יתפקד, הכל יראה הרבה יותר טוב.
  2. אז לפטר את איביץ' לפטררררר העיקר שמישהו יפוטר, ככה יירגעו כל הטמפונים.
  3. צחקתי בקול כשראיתי שזה באמת נכון. עצום, הלוואי והיה ככה גם בכדורגל.
  4. אז לפטר את מנספורד. אוקיי. אנשים פה חיים בסרט קשה.
  5. רק העונה הוחלף הצוות הרפואי, בגלל שאיביץ' אכל סיבוב על כל הפציעות של עונה שעברה, דיבר על זה גם באחת ממסיבות עיתונאים לקראת סוף עונה וכמובן שהיה על זה כתבת טינופים נגדו לא מזמן. גולסה, ניקוליץ' ואצילי כולם פציעות של שנה שעברה שנמרחו לטענת הצוות המקצועי במכבי בגלל שלא טופלו נכון. למעשה היחידי שלא פצוע משנה שעברה אם אני לא טועה זה ייני.
  6. אם אני זוכר נכון חוץ משרן כל שאר הפצועים זה עוד מעונה שעברה, בגלל זה איביץ' למעשה התהפך עליהם.
  7. זיוני המוח על עזיבה היא פרי דמיונם של כמה יוזרים בפורום כן? תנוחו כבר.
  8. המאמן שלהם חטף הלם קרב מאיביץ'
  9. יצא מהפאסון, לא נורא. אכפת לו מאוד, הלוואי שיבוא במוד פושע מלחמה לליגה.
  10. לפני שבוע היית זוועה. גם נגד קלוז' לא היית טוב.. היום שיחקת טוב, ייצרת את המצבים שהיית צריך, יצאת נאיבי עם החמצה כמו של שכטר, או כמו ה 3 רצופות 2 מטר מהקו שער ממש אחרי שקיבלת את הגול חארטה. חבל ומבאס מאוד, אחרי ההדחה הקודמת מאירופה יצאנו לעונה של אליפות ב30 הפרש, פרופורציות, נצא גם מזה, לאחרות יש צרות הרבה יותר גדולות.
  11. אני מתייחס לזה ברצינות כשאני שומע אנשים מסביבי ביציע חוזרים על אותן מנטרות 1 ל1 כמו אותם אויבים/כשאני רואה אנשים שמצדיקים את התקשורת בטינופים על מכבי כי "נתנו להם סיבות", לשם כיוונתי בהודעה המקורית שלי.
  12. יש הבדל בין קלוז', שם מאוד התקשית להגיע למצבים, לבין מה שהיה היום, זכורים לי לפחות 4 מצבים מול שוער בתוך הרחבה. לצורך העניין, ההחמצה של בלקמן בסוף לא נחשבת לבעיטה למסגרת..הזדמנות ענק. זו דוגמה שמראה מה שהלך במשחק הזה טוב יותר מכולם. וברור שיש על מה לעבוד, מצבים נייחים בעיה גדולה של מכבי, יציאה להתקפות מעבר גם, 2 אלמנטים שהיו בעוכרנו בעיניי יותר מכולם בקמפיין הזה.
  13. עם הפנים קדימה, תתייאשו תתמרמרו כמה שבא לכם, יש טרבל לקחת, יש ליגה שלמה שמרשה לעצמה לפתוח עלינו פה למעוך, אין תירוצים, אפילו את הבית קיבלנו בחזרה.
  14. מקצועית, שיחקנו טוב היום. שליטה מוחלטת, חשפנו אותם בקלות, הגענו למספיק מצבים כדי לתת גם 5 גולים. אין מה לעשות, 2 בעיטות שפוגעות בשחקן שלנו ומטעות את השוער, מצד שני יוני מפציץ חופשית שפוגעת בקורה ונוחתת לשוער שלהם בין הידיים בלי שהוא זז אפילו, וזו רק דוגמה אחת מאיזה 6-7 מצבים טובים מאוד שהיו לנו. מומנטום/מזל/עמה של הילד קקי שצעק שם כל הזמן, איך שלא תקראו לזה. עם הפנים קדימה, תתייאשו תתמרמרו כמה שבא לכם, יש טרבל לקחת, יש ליגה שלמה שמרשה לעצמה לפתוח עלינו פה למעוך, אין תירוצים, אפילו את הבית קיבלנו בחזרה.
  15. אני לא צריך הסבר או הצדקה בנושא הזה. בשורה התחתונה, עכבר אחד יצא מהמחילה ואמר משהו על מכבי? מבחינתי אויב, ולא אחפש למה הוא "צודק" בשם הפאסון והאובייקטיביות המזויפת, לאויבים שלי אני רוצה להיות רע. לשמוע את הwishfull thinking של אדון קרחת אוזן בשידור היום עם הקריסתה של אימפריה, מי ישמע, גם לשם הוא יקבל יריקה.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.