Jump to content

spurs

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Posts פורסם על ידי spurs

1. 43 דקות לפני, elad5050 said:

הייתם מביאים את גנדלמן למכבי?

אישית אני חושב שהוא מעולה וצריך אחד כזה. חניכה של ייני ויש פה פוטנציאל לרכש לטווח ארוך סטייל טיבי.

רק שיהיה מחיר שפוי.

מניח שמחיר זאת אכן הבעיה, הוא פרוספקט רציני, מגוון ועם פיזיות לא קלאסית לשחקן הישראלי,

כנראה שיצא לאירופה בעונה-שתיים הקרובות

2. 3 דקות לפני, Sawyer said:

אני פנה מכאן לפאנטיקס. תדליקו כל משחק אולי נצליח להפוך את כל הרדיוסים לנקודות בפועל, גם ככה העונה הזאת לפח לפחות לא נצטרך לסוע רחוק או לעבור יציעים.

מדויק,

מה גם שעם כמויות האוהדים שיגיעו עד סוף העונה אפשר כבר להעביר הכל למושבה- יותר ביתי והגעה יותר נוחה

3. אם זה בגלל " טועמה מחבל", מפחיד מאוד איך שהמועדון מתרפס ומרכין ראש מול בית הדין והמשטרה

במקום לצאת ולהילחם במוסדות המעוותים הוא נאבק בבעלי הבית האמיתיים שלו, אלו שבלעדיהם אין לו זכות קיום.  קל וחומר שהאוהדים שהיו שם הם בעלי ניקוד חוץ גבוה/ פוראבר שמוכנים לשים עוד כמה מאות שקלים.

4. 7 דקות לפני, הילד בן 30 said:

חלון ההעברות נגמר, איליה (ואלמוג?) הצטרפו. אוסקר עזב אותנו ל15 שנים הקרובות. אלה הכלים שיהיו לנו עד סוף העונה.

אנחנו בהחלט בפער סגיר, בטח לאור גמגומה של חיפה, אבל זאת העונה הכי פחות יציבה של מכבי שאני זוכר, מ3-0 מוחץ על חיפה ל0-0 בלי בעיטה למסגרת.

בחודש האחרון דיברנו הרבה על רכש. לדעתי מה שנקבל מאיליה זה בונוס.

בעיני המפתח להצלחה של מכבי הוא היכולת להכניס עוד שחקן-שניים לעניינים. גבי, פארפה, יוריס, דן ביטון, יונתן כהן, תורג'מן הם כולם שחקנים שיכולים לתרום יותר ממה שקיבלנו מהם בתחילת העונה.

יהיה קשה להמשיך לרוץ תוך כדי שמנסים לשלב כל כך הרבה שחקנים, אבל נראה לי שזה תנאי הכרחי להמשיך במאבק וזאת העבודה המרכזית של קראנקה.

יאללה מכבי

שו אלמוג?

• Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.