Jump to content

spurs

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by spurs

1. ומגאפון! סופר קריטי ביציע העצום הזה והגיע הזמן להחזיר את השירי שחקנים בחימום כבר..
  2. כל דבר שתצטרכו, אנחנו מאחוריכם! עם זאת, מעורבות של הקהל לא תספיק, חייבים מעורבות רשמית של המועדון
  3. מובילים 2-0, כרגע 15-11 לנו מערכה שלישית
  4. שנקל שלי בנושא 1. לסידי מגיעות כל הקללות האפשריות, מגלומן אפס שצובר תשומת לב ותהילה על חשבוננו האוהדים. 2. דווקא מזווית הראייה שלי ביציע יש הרבה דם חדש וילדים שמתרוצצים בשורות הארגון שזה אחלה של דבר 3. אבל- אם הם באים עם חולצות ומסיכות שחורות, מה עשינו בזה? איזה ערכים אנחנו מטמיעים בדור העתיד שלנו? 4. אנשי הגדר הותיקים מורידים הילוך (טבעי) אבל הדור החדש חייב להתאים את עצמו לכל היציע- איש גדר הוא לא מוביל של הארגון אלא של שער 11 כולו וצריך להתנהג בהתאם למעמד! 5. לך הפועל 6. טיפשי לשכוח את התפאורות המדהימות של הפנאטיקס בתחילת דרכם, המחאות הפרסונליות לכלפון(היחידים בליגה) ומגמת הפתיחות שראינו מתחילת העונה ברשתות ובפורום. 7. לזרוק סיסמאות סטייל להחזיר את השחקן זה פשוט מיותר. מציק לכם? דברו ברמה הפרקטית. יש המון חברה בפנאטיקס שהם לשעבר מהשחקן ומי שבאמת ביציע לא יתקשה למצוא אותם. בסוף לכולנו מטרה משותפת. 8. אנחנו אולי בעונה הכי קריטית שזכורה לי מאז שאני זוכר את עצמי ביציע. זה בטח לא הזמן לפתוח במלחמות, כולם נגדנו והאויב מאוחד. רק מכבי
  5. קצת כואב לי לראות את כל הילדודס של הארגון מסתובבים בז'קטים ומסכות שחורות ביציע. ממתי להיות חבר בארגון נהיה עניין של ללכת עם הפריט לבוש העאלק ממותג בואו בצהוב ותנו את הגרון
  6. תודה, תרעננו מידי פעם יש כרטיסים ל4 הצלחתי לקנות לפני כמה דקות
  7. כתוב שכרטיסים אינם זמינים, יכול להיות שכבר נגמר?
  8. מאמין שכך או כך הוא יקים קואליציה עם הציונות הדתית. להקים עם גנץ במקום זה מהלך שחלק גדול מאוד מהציבור הימני לא יסלח לו בכזאת קלות
  9. התפאורה והשלטים תוך כדי- נדיר! כמה צחקתי איזה כיף זה התחושת מניה אחרי הדרבי
  10. חבל סתם להשמיץ, מוטי בן 70 ומשדר תמיד בהתלהבות כמו ילד. נכון שלפעמים מתבלבל ומדבר שטויות אבל רואים שבאמת אוהב את המשחק אחת מדמויות הקאלט של הכדורגל הישראלי אי פעם.
  11. תחושה טובה דווקא לוק אכזרי, גיל טוב לבלם ושם של שחקן
  12. מעכשיו רק להסתכל על מה שיש ולא על מה שאין. יש לנו את המאמן הכי טוב בליגה יש לנו קישור רצחני ויש ערן אחד. כולם נגדנו יותר מתמיד, אל תתנו לתקשורת להוריד אותנו למטה. דוהרים קדימה ומחזירים את הצלחת הביתה!
  13. "אני מודה" מיצה את עצמו מאוד בשנים האחרונות, לדעתי יש מקום לגוון ולפתוח עם שירים אחרים. דווקא אם נקרר אותו קצת נוכל לפתוח איתו במשחקים גדולים ולקבל את האנרגיות שלו מפעם
  14. בבלומפילד טרם השיפוץ היו מתחילים ישר שירת "תוריד את החולצה".. תמיד היה עובד אבל עם ההצלחות יבואו הטרמפיסטים וההזויים, זה בלתי נמנע
  15. נכון, התזמון שם היה משמיים
  16. מה שהיה אחרי השער... לא זוכר את בלומפילד המשופץ בפיק כזה משוגע תצוגה ענקית של הקהל, אחוזים גדולים מהניצחון היום זה על שמנו
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.