Jump to content

spurs

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by spurs

1. אתה יכול לבקר את ג'ורדי כמה שתרצה, אבל מה עשה הילד?
  2. אם אוהדי הפועל כל כך כועסים על הסכום אז כנראה יש שם משהו בכל זאת. בהצלחה!
  3. בחלקים נרחבים של היציע אנשים יושבים על הכיסאות רוב המשחק במזרחי העליון. נכון ש11 לא היה יציע עם עידוד מושלם אבל עמידה 90 דקות זה דבר לגיטימי ביציע עידוד.
  4. אני חושב (או לפחות רוצה לקוות) שהסיבה לכמות האוהדים היחסית גדולה היא הסיבה שהמחאה לא התפרסמה מספיק.. הסבירות שמי שלא חבר בפורום ולא פעיל בפייסבוק שמע על המחאה היא די נמוכה. צריך להבא למצוא איזו פלטפורמה משותפת לכלל אוהדי מכבי. רק להדגיש שאין לי שום טענות לארגון ואחים לסמל אלא אני באמת מאמין שמי שבמגרש לא שמע על ההתארגנות.
  5. לגמרי, קבאיי ומחרז ביחד הביאו לי מינוס נקודה
  6. אייל גולסה, ששוב לא הרשים, הוסיף: "היה לנו חשוב מאוד לנצח את הדרבי ואני שמח שניצחנו. היה קשה לנצח ואני בטוח שתהיה יריבות טובה בין הקבוצות. עדיין מוזר לי לחזור לארץ, אבל זה תמיד כיף להיות עם המשפחה. אני מצפה מעצמי לעזור לקבוצה ולשחק כמה שיותר". וואלה ספורט, עמית גולדשטיין
  7. יוסי שיבחון בן זונה,אוכל בתחת הלוואי תמות בתאונה,אתה בוגד שירצחו לך את ההורים מול העניים ושתסבול כל החיים ותתאבד או בקיצור, שירים כביכול קיצוניים תמיד היו ותמיד יהיו, אם אתם מחפשים הזדמנות להתנגח בארגון פשוט תגידו ישירות
  8. לא יודע אם לצחוק או לבכות ההרכב: פרדראג ראיקוביץ' איגור פיליפנקה יובל שפונגין טל בן חיים (המגן) יוסי בניון אבי ריקן אליאל פרץ אייל גולסה ברק יצחקי (ק) עדן בן בסט אורלנדו סה
  9. spurs

ריו 2016

כן, בגברים איוון אוחוב מדליסט הזהב מלונדון מושעה. בנשים, צ'יצ'רובה גם היא מדליסטית זהב מלונדון מושעית
  10. spurs

ריו 2016

בקפיצה לגובה אמור להיות פייט מעניין בין בראשים הקטארי לבין בונדרנקו האוקראיני. שניהם התקרבו מאוד לשבירת שיא העולם המיתולוגי של סוטומאיור ולכו תדעו אולי הפעם..
  11. אני עדיין לא נרגע שבתור נוער אני צריך לשלם 100 ש"ח יותר.. פשוט מרתיח
  12. אין נוער?! מה נסגר? בלי מחיר נוער המנוי שלי אשכרה התייקר ב100 שח למה שהיה שער 11
  13. שמח- ה2-2 והנגיחה של זהבי. פשוט הרגיש לי כמו רגע שמסמל את שיא האירופאיות שהונחלה במועדון. כואב- אתמול בגמר ללא ספק. עצבני- כל השבוע מחצי הגמר נגד סכנין והעליהום המטורף מרגש- הנסיעה שלי ללונדון והפעם הראשונה שחוויתי מכבי בחו"ל.
  14. אם זהבי היה ביום רגיל מבחינת יכולת כבר הייתה פה חמישייה עד דקה 25
  15. זה צריך להתפרסם יותר מאשר נושא בפורום מצומצם. צריך לארגן קמפיין של ממש. יש ליצור מודעות בקרב כל האוהדים שלנו במשחקי הבית הקרובים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.