Jump to content

spurs

משתמשים רשומים
    1
  • Last visited

Everything posted by spurs

1. ועם זאת, במשחק האחרון עיכבו אוהדים על "שיר האונס" מה שנותן פה פתח לאפשרות שיעכבו אוהדים על קריאות כאלו ואחרות שהן לאו דווקא על בסיס " גזע, דת או לאום."
  2. שמע, אם אני קורא לאיזה אוהד הפועל מעבר לחציצה "הלוואי שתמות" ומאבטח מכוון עלי באותה השנייה איזו מצלמה הוא יכול לעכב אותי ולדרוש ממני ת.ז. אז כן זה בעייתי ואל תתיפייף
  3. יחס ההנהלה לכל אוהד ממוצע כחצי עבריין מרגע כניסתו לאצטדיון לא חדש ורואים את זה כל העונה. למה לעזאזל כשאני נכנס למשחק חוץ (ק"ש כדוגמא) אני צריך לעמוד מול איזה מאבטח מסריח שידחוף לי גו פרו לפרצוף
  4. יודע מה ראיתי. במשחקים האחרונים הם פשוט עומדים במעברים עם המבטים הזחוחים שלהם ובבגדים סמויים ומצלמים
  5. בנימה פחות חיובית מאבטחים של ההנהלה עם מצלמות ביציע בלי בושה. ביקשו ת.ז מבחור שהיה לידי,שלא נראה מקורב לארגון, אחרי שצילמו אותו שר את "שיר האונס".
  6. היחיד בסגל שלא אפאטי למצב ומגיעה לו הערכה על זה
  7. אמנם צירבס לא אשם בדיוק בהפסד (בעיקר כי הוא לא נכח בהתקפות האחרונות) אבל איך לעזאזל מסנטר יורוליג לגיטימי הוא נהפך לרכיכה בשני צידי המגרש?! זה יהיה מביש מאוד אם הוא יסיים את העונה במדי מכבי ולא יעוף מפה על טיל בחודש הקרוב..
  8. נהדרים! כיף לראות קבוצת שחקנים שכל כך מחוברת לסמל
  9. יש איזו אופציה של רדיו לשידור המשחק?
  10. ניסו לשיר לפני שניים-שלושה משחקים בנתניה. לא צלח מי יודע מה..
  11. תתעלו על עצמכם ותבואו, חייבים למלא לפחות את המזרחי התחתון
  12. הכי חשוב להתרכז בעצמנו ועד כמה שאפשר להתעלם מב"ש על כל הצלחותיה. לא להיגרר ללחץ ופרובוקציות וזה שלנו.
  13. spurs

Deep Web

יש לך את הויקיפדיה של הdeep web שאתה יכול למצוא קישור אליה באינטרנט הרגיל (כתובת מיוחדת של דפדפן הtor) ורוב מה שתמצא שם זה הזמנת סמים ודברים הזויים באמת. למי שבאמת משתמש ב deep web למטרה מסוימת יש את הכתובת מראש למה שהוא חפץ. כל מיני דברים שניתן למצוא : מדריכים לפצצות, חומרים פדופילים, סרטונים סטייל דאע"ש ועוד ..
  14. אתה יכול לבקר את ג'ורדי כמה שתרצה, אבל מה עשה הילד?
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.