Jump to content

ZeberDee

משתמשים רשומים
    176
  • Last visited

About ZeberDee

• Birthday 26/08/1986

Profile Information

Recent Profile Visitors

1,554 profile views
  1. לאחר מחקר קטן, אלו היריבות האפשריות שלנו בסיבוב המוקדמות השני בליגת האלופות: רקייאויק (איסלנד) סטרומגודסט (נורווגיה) מאלמו (שוודיה) ניו סיינטס (ווילס) סט. פטריק אתלטיק (אירלנד) סקנדרבו קורצ'ה (אלבניה) רבוטניצקי סקופיה (מקדוניה) ואלטה (מלטה) זריניסקי מוסטר (בוסניה) קליפטונוויל (צפון אירלנד) ז'לגיריס וילנה (ליטא) אלופת לוקסמבורג - פולה אש או דודלאנג', יקבע ביום ראשון הקרוב. אלופת מונטנגרו - סוטייסטקה או לובצ'ן, יש עוד שלושה מחזורים במונטנגרו. דינמו טביליסי (גאורגיה) / אלופת הונגריה - אם דברצן תזכה באליפות אז טביליסי לא תהיה מדורגת ותהיה אחת היריבות האפשריות שלנו. אם גיורי תזכה באליפות אז היא תהיה לא מדורגת ותהיה אחת היריבות האפשריות שלנו. שלוש יריבות אפשריות מסיבוב המוקדמות הראשון שם יתמודדו הקבוצות הבאות - לבאדיה טאלין (אסטוניה), טורשבאן (איי פארו), סנטה קולומה (אנדורה), בנאנטס ירבאן (ארמניה), לינקולן רד אימפס (גיברלטר) ואלופת סן מרינו שטרם נקבעה והיא די מ בסך הכל. אם אני זוכר נכון מחלקים את כל הקבוצות האלה לכמה בתים לפי איזור גיאוגרפי ככה שאנחנו אמורים לפגוש את אחת הקבוצות המזרח אירופאיות, מה שמונע מאיתנו לקבל קבוצות יחסית חזקות כמו מאלמו וסטרומגודסטס. נקווה להימנע מדינמו טביליסי במקרה הזה.
  2. יש אנשים שהתרגלו להיות ב-11 והם באים נטו כדי להיראות ולהגיד שיש להם מנוי ל-11, הם ממזמן לא באים כדי לתת גרון והם תופסים מקום של ילד/נער/ מבוגר שיושב בשערים האחרים ומתים להיות ב-11. כיום לאוהד שמתחיל להגיע למשחקים ורואה מרחוק את השער של ה"שרופים" אין שום סיכוי להיות שם.
  3. כל הנושא הזה הוא מ אחד גדול כי רוב משתמשי הפורום יודעים רק לזיין את המוח. חוץ מהגוש, שער 11 עייף לגמרי וחייב לעבור רוטציה. יש עוד הרבה אספקטים אחרים שחייבים שינוי. הקהל הרחב תמיד יישאר נרגן ולא רלוונטי לעידוד אז אין מה לחשוב על לשנות אותו. השינוי חייב להתחיל בשער 11.
  4. אלה אנשים שלא מכירים משהו אחר, אם לא טוב הם שורקים בוז. אנחנו מנסים להתמודד עם זה בשתי דרכים: 1. לעודד יותר חזק. 2. לנסות להסביר להם שזה לא חכמה לעודד ב3-0 אלא לעודד במשחקים כמו היום. אין מה לצעוק על אנשים כאלה או לקלל אותם, זה פשוט לא יעזור וזה יוצר סתם אנטגוניזם. הניצחון היום מוקדש לכל מי שתמך ועודד עד הגול.
  5. http://www.youtube.com/watch?v=FhnhCsx3y_0 קיצור, נראה כמו רדיוס.
  6. אני אגיע עם אל על לציריך ואז רכבת לבאזל. כשאמא שלך עובדת אל על אתה לא צריך לשבור את הראש עם טיסות
  7. אני 99% מגיע, הבעייה היחידה היא שאנחנו עדיין לא יודעים באיזה יום המשחק. למישהו יש מושג מתי יפרסמו את יום המשחק ?
  8. מכבי תל אביב עברה מהפכה השנה אחרי תהליך ארוך ואינטנסיבי, מבחינה מקצועית מה שנעשה יהווה דוגמא לכלל הכדורגל הישראלי לרבות הנבחרות הלאומיות השונות. אבל הפן המקצועי לא רלוונטי לרשימה זו. מבחינתי, השדרוג הגדול ביותר שנעשה הוא בפן הניהולי, השנה מועדון הכדורגל הזה שמאגד סביבו קהילת אנשים עצומה לקח על עצמו להפוך את איצטדיון בלומפילד למקום אליו משפחות יכולות להגיע עם ילדיהן ללא חשש, למקום ידידותי ונעים למרות כל הרוע שפוקד את מגרשי הכדורגל השונים ברחבי הארץ בכל סופ?ש (כל המגרשים: ליגת העל, לאומית, ארצית, ליגות נמוכות ואפילו ליגות ילדים). בכל משחק בית של מכבי יש הפנינג ענק לילדים ומשפחות ברחבי האיצטדיון, יש אווירה שונה בתוך האיצטדיון, אווירה שאני לא חוויתי ב16 השנים בהן רדפתי אחרי הקבוצה לכל חור בארץ ללא תלות במיקומה בטבלה, ככל שהשנים עברו והמועדון הלך וקרס לתוך עצמו כך גם האווירה ביציעי בלומפילד הפכה לעצבנית, אלימה ולא ידידותית בלשון המעטה לרבות גילויי גזענות מכוערים וקשים. השנה משהו השתנה, מתחילת העונה, ראשי המועדון עשו ועושים בכל יום פעולות רבות למיגור התופעה. כמות הפעמים שנזרקים חפצים למגרש ירדה משמעותית, בכל פעם שנשמעות קללות גזעניות כלפי שחקנים ערבים רוב האיצטדיון קם ומשמיע בוז צורם שבולע לתוכו את הקריאות המכוערות, אפשר לראות יותר ויותר ילדים ונשים ביציעי בלומפילד, עמוד הפייסבוק ואתר האינטרנט שודרגו ומייצרים קשר ישיר ובלתי אמצעי בין קהל האוהדים למועדון, כמעט ואין תקריות אלימות במהלך המשחקים. זה תהליך שלוקח זמן בעיקר מכיוון שכמו בפן המקצועי גם בנושא זה מכבי לא לוקחת קיצורי דרך כבעבר, אלא מנסה לייצר מציאות שונה בכל מה שקשור לחווית אוהד הכדורגל שרוצה להגיע בשבת, לאהוד ולראות את קבוצתו ולחזור הביתה בשלום ועם חיוך על הפנים ( ואיזה חיוך זה! ). עוד לא נמצאה הדרך, גם על ידכם, ההתאחדות הישראלית בכדורגל, להצליח לעצור בן אדם בודד שרוצה לזרוק מצית בגודל של זרת או ארטיק קרח חצי אכול שעלה 10 שקלים!!! מתוך תסכול לעבר תחומי המגרש, נחשו מה פקידי התאחדות יקרים? הערב בחגיגת הכדורגל האולטימטיבית בדורטמונד, בחצי גמר ליגת האלופות, בליגה שמנוהלת בצורה המקצועית ביותר ברחבי העולם, באיצטדיון מסודר בצורה מופתית ולעיני כל העולם כולו וכנראה לעיניי יושב ראש ההתאחדות של הליגה השישית בטיבה, נזרקו חפצים לעבר רונאלדו לאחר כיבוש השער, אולי כדאי לסגור יציע בוומבלי כאשר אוהדי דורטמונד יגיעו לראות את הקבוצה המרגשת שלהם מפרקת את באיירן לחתיכות בגמר. אין מועדון במדינת ישראל כיום שעושה יותר כדי למנוע את המקרים האלימים במגרשי הכדורגל כמו מכבי תל אביב של השנה האחרונה ולראייה מוחצת אפשר לשאול את אותו יושב הראש כאשר הוא יחזור מחול איך היה לראות 35,000 אוהדים צהובים מכל הגילאים, ערבים ויהודים, נשים וגברים, חדשים שרוכבים על גל ההצלחה ואוהדים ותיקים שקשרו את חייהם בגורל קבוצת הכדורגל אותה הם בחרו לאהוד לפני הרבה מאוד שנים, ברע ובטוב, בכל מזג אוויר ובכל פח זבל ברחבי הארץ שאתם, בעזות מצח בלתי נסבלת וברשלנות פושעת, חושבים שככה נראה איצטדיון כדורגל וכך הענף הכל כך יקר הזה לכל כך הרבה אנשים אמור להיות מנוהל, תשאלו את מר לוזון אם הוא ראה מקרה אלימות? אם הרגיש האדון עוינות או רוע? אם ראה אוהד פורץ לכר הדשא או מדליק אבוקה (חס ושלום)? לא זוכר חגיגות אליפות שעברו כל כך חלק כמו זו שהיה לי את העונג העצום לקחת בה חלק ביום שני וכנראה שאותה לא אשכח כל חיי ואספר עליה לילדים שלי. נותרו שני משחקי בית לקבוצה הכי מרגשת וטובה, לא מקצועית, טובה באווירה ובקהילה שהיא מייצרת סביבה, שאני פגשתי בכל שנותיי כאוהד מכבי ואוהד כדורגל ישראלי (התופעה הולכת ונעלמת באשמתכם הישירה), תעזרו למועדון הזה בדרכו, תמצאו דרכים חדשות ויצירתיות לטפל במקרי האלימות הספציפיים ותפסיקו לייאש ולהבריח את כל האנשים הטובים שמבקשים לייצר מציאות חדשה ובעיקר, תנו לאלפי האוהדים שסבלו כל כך הרבה שנים ועדיין המשיכו להגיע במספרים לא הגיוניים למגרשים כל שנה ושנה ובכך הזרימו רייטינג וכסף למערכת שמשלמת את המשכורות הלא הגיוניות של כל אחד ואחד מכם, תנו לנו להגיע בהרכב מלא ובלבוש חגיגי לשני משחקי הבית שנותרו העונה כדי להודות לחבורת המופלאים שלובשת צהוב העונה ובעיקר להודות לאנשים שמאפשרים לכל התהליך המדהים הזה בכלל לקרות. תבטלו את העונש, צאו לדרך חדשה. נ.ב אין צילום, אין וידאו ואין אף שוטר או איש בטחון שמוכן להעיד שהמצית המטופשת הזו נזרקה משער 11, להיפך, יש המון אנשים שמוכנים להישבע שהמצית נזרקה מכיוון שער 13 שאוכלס ע?י אוהדי בני יהודה, יציע שנמצא מאחורי גבו של הקוון.
  9. עכשיו את סוף סוף כאן אז ננצל ת'זמן ויאללה בלאגן - אתונה 2012 ! שיחקת אותה יובל
  10. כמו שכתבו לפני, הלוואי וכמות האנשים הלא רלוונטיים שמגיבים פה היו מעודדים במקום לבלבל ת'מוח. דבר שני - שיתפרקו כבר המזיקים האלה משער 10, לא מועילים לשום דבר.
  11. אלירן אח שלי היקר, אנחנו מכירים יותר מדי שנים כדי לנהל את הדיון הזה, שהוא דיון הכרחי מאוד, בפורום. שער 11 בעבר, בהווה ובעתיד יהיה השער שמוביל את העידוד של מכבי. כל, ואני מדגיש עוד פעם, כל מה שאנחנו עושים בשער 13 וגם בתקופה שלנו בשער 11 זה אך ורק מאהבת מכבי וברצון לעזור לקבוצה ולשחקנים שלנו במהלך המשחק. אין לנו שום סיבה אחרת שאנשים מחפשים. אנחנו לא מנסים להראות לאף אחד למי יש יותר גדול, רק רוצים שהעידוד יראה כמו איך שהקבוצה שלנו נראית העונה. יש לנו משחקים חשובים מדי מכדי לא לפתור את הבעיות בינינו. לדעתי, איך שזה נראה כרגע יבואו הקופים ויעשו לנו בית ספר בעידוד, וגם הפועל אם לא יחטפו עוד פעם 4 יעשו לנו בית ספר. בקיצור, יש לך את הטלפון שלי, של אחי או של עופר.
  12. בשנים עברו הייתי אומר שלא מגיע לקבוצה הזו קהל כזה, היום אני טוען שלא מגיע לקהל הזה קבוצה כזאת. עצוב רצח
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.