Jump to content

משה12

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

1 Follower

About משה12

• Birthday 15/06/1991
  1. זוג כרטיסים למשחק נגד פורטו בפחות מהמחיר עלות שלמתי 220 לכרטיס שני הכרטיסים 400 שקל מי שמעוניין שילח הודעה
  2. לפי דעתי מרגוליס לא נתן שום דבר למכבי מאז שעלה מהנוער להשאיל לקבוצה גדולה בארץ שיחזור מנוסה עם דקות משחק אחרת הוא יהיה פספוס לנו ולעצמו ממש לא התלהבתי ממנו כשכנס כמחליף לא מספיק טוב כרגע למכבי
  3. זה חשוב ביותר כשאנשים מנסים לעשות אותך מפגר כאילו אתה לא מבין אז זה חשוב מאוד אני מאוד אשמח עם יהיה משהו שיראה לשנת 2014 חרשתי תאינטרנט לא מוצא
  4. אני חייב אבל חייב כתבה או כל דבר שיראה במפורש שנכון לשננת 2014 יש כמות גדולה יותר של אנדרואיד מאייפון תודה רבה לעוזרים אתם תעזרו לי מאוד מאוד תודדה.
  5. האם יש לוז מסודר לקראת הערב??
  6. איתן טיבי פנה לסוכן גרמני, פרנקפורט תנסה להחתימו בלם מכבי ת"א העביר ייפוי כוח, על מנת שיוכל למצוא מועדון בגרמניה. הצהובים כבר קיבלו מסר כי טיבי, שמחזיק בסעיף יציאה לחו"ל עבור מיליון דולר, נמצא בתוכניות של פרנקפורט לקראת הקיץ. האלופה תנסה להשאירו עם חוזה משודרג מוטי פשכצקי | ספורט 5 | פורסם 29/12/13 13:18 בדרך לגרמניה? איתן טיבי איינטרכט פרנקפורט, שפגשה את מכבי תל אביב בשלב הבתים של הליגה האירופית, מעוניינת לצרף בקיץ את בלם הצהובים המצוין איתן טיבי. זה המסר שהועבר לג'ורדי קרויף ואנשי מכבי מסוכן גרמני בכיר, אשר קיבל לפני מספר שבועות ייפוי כוח מהשחקן כדי למצוא לו קבוצה בגרמניה. טיבי, ששיחק נהדר בניצחון 2:4 על פרנקפורט בבלומפילד, קיבל, כך מסתבר, מעקב צמוד מצד הקבוצה הגרמנית. לכן, טיבי עצמו פנה לאותו סוכן המצוי בקשרים טובים עם נשיא פרנקפורט. במכבי יודעים שקבוצה בסדר גודל כזה לא תתקשה לשלם מיליון דולרים עבור הבלם, בהתאם לסעיף היציאה בחוזהו. הבלם הישראלי בן ה-26 נחשב, יחד עם ערן זהבי וקרלוס גארסיה, לאחד השחקנים היציבים בסגל של פאולו סוזה. יש לציין שגם זהבי מחזיק בסעיף שחרור לחו"ל. במכבי מנסים לתאם פגישה עם נציגיו של טיבי כדי לפתות אותו בחוזה חדש תמורת שכר גבוה יותר, אך נכון לעכשיו הפגישה מתעכבת. "טיבי רוצה להגשים את עצמו באירופה ואנחנו מבינים את זה", אמר גורם במכבי תל אביב לאתר ערוץ הספורט, "עם זאת, אנחנו עושים ונעשה הכל כדי לדאוג שהוא יישאר אצלנו גם בעונות הבאות, אבל זה תלוי בעיקר בו ופחות בנו. מה שהוא יחליט יהיה מקובל עלינו. לא נמנע משחקנים להגשים את חלומם המקצועי, כפי שלא עצרנו את אלירן עטר, לפני שעבר לריימס".
  7. לא משנה אפשר למחוק
  8. חלק 1 אתניקס חלק 2 אתניקס חלק 1 ליאור נרקיס חלק 2 ליאור נרקיס היה אששששש תודה לכולם על ערב קטלני ביותר
  9. מי נוסע מחר מאור יהודה ויש לו מקום אחד פנוי בשבילי ? שיצור איתי קשר בפרטי. בבקשה אני תקוע..
  10. מחפש ניקוב/כרטיס לדרבי בשביל חבר .. אם יש משהו שרוצה למכור שישלח בפרטי. תודה והמשך יום טוב
  11. מחפש ניקוב לשער 7 בשביל חבר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.