Jump to content

הקרנות של בוזגלו

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by הקרנות של בוזגלו

1. חשבתי על זה קצת ובהשראת הקהל של פרנקפורט, אפשר להוציא לו שיר על בסיס "I just can't get enough". טו דו טו דו טו דו טו טו טו דו טו דו טו דו טו טו חו-אן פאבלו טו דו טו דו טו דו טו טו טו דו טו דו טו דו טו טו חו-אן פאבלו לא מצאתי את השיר של פרנקפורט, אבל יש לליברפול שיר על סוארז: [media]http://www.youtube.com/watch?v=mflxrf36vDU[/media]
  2. היה בסדר... זה שחקן שחייב להשתפשף בליגה הלאומית, כי לליגת העל הוא עוד לא מתאים. ברמה הפיזית, הוא יותר חלבי מיוגורט עם פצפוצי שוקולד. ברמה הטכנית הוא הראה יכולות טובות דווקא במסירות ובהרמות שהיו טובות מאוד ברובן, מיכולת הכדרור שלו הייתי רחוק מלהתרשם. אם הוא ישכיל להתחזק קצת הוא יכול להיות שחקן לגיטימי, אבל כרגע הוא לא קרוב לרמה ששחקן במכבי צריך להיות בה.
  3. רק וואלה.. וואן אתר נוראי, ספורט 5 דוחפים את התכנים שלהם מהטלוויזיה, רק וואלה אתר שמראה אובייקטיביות עיתונאית. נמאס כבר מהערבוב הזה של סוכנים, מאמנים, בעלים ועיתונאים ביחד. על כל כתבה ישר רואים אג׳נדה ברורה שמוביל הכתב. אין מה לעשות קהל הספורט בארץ ברובו מטומטם ואוהב פרובוקציות והצהוב של וואן. שלא נדבר על תוכניות הרדיו הנוראיות של אופירע וקופמן, פשוט רפש לאוזניים. ובכלל אל תזכירו לי את יציע העיתונות שעם הזמן הופכת להיות תוכנית מאוסה יותר ויותר (את שער השבת לעומת זאת, אני מאוד מחבב). לא סתם שיבק כינה אותנו מדינת יציע העיתונות, שיח הספורט פה מתדרדר מדקה לדקה.
  4. מהארן צריך לרדת לספסל איזה שני משחקים כדי להחזיר לו את הרעב.. מיטרוביץ׳ שחקן מעולה.
  5. אתה צודק, ובשביל זה יש צוות מקצועי שלוקח את העבודה שלו מאוד ברצינות ומסתכל על כל משחק בנפרד. בתור אוהד, התפקיד שלך זה לבוא למגרש ולתת את הגרון, בשאר הזמן מצידי שתגיד שמכבי מנצחת היום את באיירן. אי אפשר להתעלם מהעובדה שמכבי היום הקבוצה הכי טובה בארץ בפער עם כל הצניעות. השחקנים נראים רעבים, וממשחק למשחק אנחנו נראים יותר טוב. וכן, אם לא ניקח אליפות זאת תהיה הפתעה מאוד לא נעימה.
  6. שיחק טוב, עשה הרבה לחץ על ההגנה של ק״ש והרוויח את הגול. חשוב שיצבור ביטחון, אנחנו צריכים שני חלוצים בכושר בסגל.
  7. מבאס, אין מה לעשות. להרים את הראש ולחכות לדרבי..
  8. מחצית אחת גדולה, מזכיר לי את ארסנל הגדולה (02-04) שנותנת 2-3 בחצי שעה ונחה שאר המשחק. משהו לגבי טב״ח. אני היחיד שרואה שהוא זקוק למסיכת חמצן אחרי חצי שעה? אני יודע שהוא שם היום גול לפני המחצית ועדיין מתחילת העונה הוא לא מצליח לסחוב 90 דקות. מה הקטע?
  9. לא מאמין מה שאנשים פה אומרים על שגיא כהן. פרשן רע מאוד שבכלל לא מדבר על המשחק, אלא על כל מיני הקשרים שלא קשורים לכדורגל (״קאקה ברזילאי, ובתור ברזילאי הוא לא יודע לחתוך מצד שמאל לאמצע״ הציטוט לא אמיתי, אבל הוא אומר דברים לא פחות מגוכחים). הכי חרטטן שיש. הכי מרגשים איינשטיין, שכנר ווייץ.
  10. הם צריכים לשכב, מרגישים את המתח המיני ביניהם מהיציע..
  11. הזכרת לי כמה אני פוחד מהיום שג׳ורדי יעזוב.. אדיר ביסטר!
  12. מנש עלה פה על נקודה חשובה מאוד. אתמול מאנה וייני כמעט ולא הגיעו לשליש של אפועל, ואם יש משהו שכל בנאדם שמבין קצת בכדורגל יודע, זה ששוברים בונקר דרך האגפים. לא יודע אם זאת הייתה הוראה של פאולו, או שמאנה יודע שאם הוא נותן ספרינטים באגף הוא יגמור את הכוח אחרי חצי שעה, אבל זה פשוט שבר אותנו אתמול. הצפיפות באמצע הייתה מטורפת. בכל אירופה משחקים אם אחד או שני מגנים תוקפים, ואם אין לנו את זה, צריך לשנות את המערך במשחקים שלא הולך לנו מול קבוצות בונקרסטיות (ע״ע 3-4-3 מול בני יהודה ובאזל של המחצית השנייה). פאולו לא השכיל לעשות את זה במשחק מול אפועל.
  13. יום שבת 18:00 הפועל באר שבע - הפועל תל אביב 1 19:00 הפועל חיפה - הפועל רעננה x 19:00 עירוני קרית שמונה - הפועל רמת השרון 1 19:00 בני סכנין - הפועל עכו x 20:15 מכבי פתח תקווה - בית"ר ירושלים 1 יום ראשון 20:00 מ.ס אשדוד - מכבי חיפה 2 שאלת בונוס (שווה גם נקודה אחת , לבחור אחת מבין האפשרויות. השאלה מתייחסת לכל המשחקים חוץ מהמשחק של מכבי) ב. לפחות שחקן אחד יכבוש צמד או יותר שאלת בונוס 2 - מה הייתה הדקה : על המשתמש להמר על משחק מסויים מתוך השישה(כל המשחק פרט למשחק של מכבי) ועל טווח של 10 דקות שבו יובקע גול. ניחוש נכון יזכה את המשתמש ב2 נקודות. אשדוד - חיפה בין הדקות 80-90
  14. יום שבת 19:00 הפועל רמת השרון - הפועל חיפה 2 19:00 הפועל רעננה - מכבי פתח תקווה X 19:00 בני יהודה - מ.ס. אשדוד 1 20:15 בית"ר ירושלים - הפועל באר שבע X יום ראשון 20:00 הפועל ת"א - בני סכנין 1 21:00 מכבי חיפה - עירוני קרית שמונה 1
  15. 1. האלופה בסיום העונה מכבי תל-אביב 2. מחזיקת הגביע מכבי תל אביב 3. מלך שערים ראדה פריצה 4. שתי היורדות לליגה הלאומית הפועל רעננה, רמה?ש 5. שתי העולות לליגת העל (מהליגה הלאומית) הפועל ירושלים, הפועל אשקלון 6. המאמן הראשון שנפרד מקבוצתו והולך הביתה אלי כהן ביתר ירושלים 7. טבלת הליגה בסיום העונה מכבי ת"א מכבי חיפה הפועל ת"א הפועל ב?ש עירוני קרית שמונה בני יהודה בית"ר ירושלים בני סכנין הפועל חיפה מ.ס. אשדוד מכבי פ"ת עירוני ניר רמת השרון הפועל עכו הפועל רעננה
  16. צריך להישאר עם המערך הקיים, ההצטרפות מהקישור להתקפה חייבת להיות הרבה יותר משמועותית והלחץ צריך להיות מאוד גבוה וזה דורש: א. כושר גופני - בלחץ על כל המגרש סטייל באזל, צריך להיות עם כושר טוב+, בשלב הזה של העונה אנחנו עוד לא שם. מקווה שנאצ?ו יאנוס את השחקנים בשבועיים הקרובים. ב. ארגון ואחריות אישית - אתמול ראינו את באזל לוחצת את מכבי ופוגעת בנו בדיוק בנקודות הכי קריטיות, ראדי ואלברמן. לא היה לקישור שלנו זמן לקבל כדור, כי אחרי שנייה היה שם שחקן שלחץ את מקבל הכדור. ככה גם אנחנו צריכים לשחק, לעשות לחץ, אבל מאורגן כאשר כל שחקן יודע את מי הוא לוקח ובאיזה חלקים של המגרש הוא לוחץ. בנוסף, כשקו ההגנה גבוה, המגנים נדרשים לראיית משחק מצוינת וקריאת מהלכי היריב, משהו שלא ראינו אתמול בחצי השעה הראשונה במיוחד מזיו (וגם ייני שיצא לגמרי מהעמדה שלו בפנדל). אחריות אישית של השחקנים לא ליצור חורים, ולא לתת ליריבה את ההזדמנות לעבור את קו ההגנה מהאגף. ג. מתפרצות - כמו באזל גם מכבי צריכה לחשוב על הרגע בו היא זוכה בכדור כתוצאה מהלחץ שהיא מפעילה על היריבה. אתמול עד דקה 60 ראינו את באזל בהיכון מתמיד למתפרצת של 3-4 שחקנים. כל איבוד כדור במצב כזה זה חצי גול. מכבי, במשחקים בהם הקבוצה השנייה לא מתבנקרת יכולה לשחק ככה. ד. הצטרפות להתקפה - סוזה אתמול עשה מהלך מדהים. עצם שינוי המערך שלנו אנס את השחקנים לצאת קדימה. פתאום ראינו את זהבי ויצחקי קרובים מאוד לראדה, וראינו איך אפשר להלחיץ גם קבוצה חזקה כמו באזל. אם החוליה ההגנתית נותנת לנו שקט, אין שום סיבה לא להכניס יותר שחקנים לאיזור הרחבה. סוזה נראה לי מאמן חכם מאוד ואני מאמין שעם הזמן הוא יכיר יותר טוב את השחקנים, ויידע להעמיד את מכבי בצורה מצוינת. אני מאמין שמכבי תהיה קבוצה טובה יותר מבעונה הקודמת ושבעוד כמה שנים אנחנו נהיה קבוצה סטייל באזל.
  17. באזל קבוצה מאוד מיוחדת. היא לא קבוצה עם שחקנים מטורפים ביחס ליריבות שלה בדרג ב? באירופה, ועדיין הם משחקים כדורגל חכם מאין כמוהו. המשחק הטבעי של באזל מבוסס על מתפרצות. עד דקה 60 הם לחצו אותנו כשיש להם חמישה שחקנים שמוכנים לצאת בכל הכוח למתפרצת, שרק מחכים שמכבי תעשה טעות קטנה. אחר כך, יאקין פחד ופשוט עשה בונקר מפואר. זה לא קבוצה דורסת, אבל היא ללא ספק אחת מקבוצות הכדורגל החכמות שראיתי. בגלל זה היא מגיעה לשלבים שהיא לא ?אמורה? הגיע אליהם באירופה. יש להם גם מאמן מצוין. אני מאוד גאה במכבי על איך שהצלחנו לעמוד מולם שווים מול שווים.
  18. מקווה שנעוף מאירופה כדי שלא יראו אותו. קבוצת אמצע טבלה בפרמיירליג קל.
  19. מרגוליס יוגורט מהלך, אבל אייבינדר שיחק הכי טוב במכבי מאז שהוא נכנס.
  20. לא מבין איך הוא הוציא אותו עד עכשיו. אין לי בעיה עם מרגוליס, אבל זהבי השחקן עם הביצים הכי גדולות של מכבי. בן זונה באופן הכי חיובי של המילה.
  21. תקשורת הספורט בישראל אמינה בערך כמו התקשורת המצרית
  22. אם יש לכם את הקבלות של ההזמנה עם המספר מנוי, תביאו אותן.
  23. אני מבטיח לך שסלאח לא מכיר את התקווה.. עזבו שטויות, תעודדו את הקבוצה, בוז ליריב, אום אל סלאח שרמוטה וזהו.
  24. אום אל סלאח שרמוטה, אולי הברקת המאה..
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.