Jump to content

הקרנות של בוזגלו

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. תשמעו, זה מדהים מה שהולך בהפועל. אצל פרוספר הייתה פחות שכונה.. לפי דעתי תהיה נטישה המונית בחודשים הקרובים, גם של שחקנים וגם של הצוות ״המקצועי״. ברקו עוזב עד ספטמבר. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. מישהו יודע אם אמורה להיות בעיה עם שידור המשחק מחו״ל? Sent from my iPhone using Tapatalk
  3. סליחה אם שאלו קודם. לא אמור להיות לנו ספונסר על החולצה, אם מכבי ימצאו חסות? לא קצת מבאס לקנות בלי זה? Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. אני יוצא עכשיו ללאן מהעבודה, אעדכן.. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. לא להאמין, פעם ראשונה, אחרי שנרשמתי לכל הגרלה עם שישה מנויים, אחד זכה. מי היה מאמין... Sent from my iPhone using Tapatalk
  6. נוראי.. אשכרה תרם לבזבוז זמן, הרדים את המשחק. לפני אחד החילופים של מכבי, אשכרה לא שיחקו כדורגל משהו כמו שתי דקות, באיזה עוד ליגה בעולם אפשר לראות דבר כזה. הוא פורש מתישהו? Sent from my iPhone using Tapatalk
  7. כוס אמק!! 0 כרטיסים משישה מנויים.. כל פעם אני נרשם לפחות מארבעה מנויים, לא זכיתי פעם אחת. אי אפשר ככה! Sent from my iPhone using Tapatalk
  8. קהל שבע. געגועיי לבלומפילד... Sent from my iPhone using Tapatalk
  9. אני מאמין שמי שיש לו קומבינות כבר הבטיח את מקומו ביציע.. כל ההגרלה היא בערך 1000 כרטיסים לדעתי. Sent from my iPhone using Tapatalk
  10. יהיה קשה מאוד לסיים בין שלוש הראשונות. ווילס (בייל וראמזי), בוסניה (דז׳קו) ובלגיה (קורטואה, קומפני, פלייאני, האזרד, לוקאקו ועוד) פשוט נבחרות יותר טובות.
  11. הוא לא היה כחול בהיר כמו הרצל, תקן אותי אם אני טועה. נראה יותר שחור מכחול. Sent from my iPhone using Tapatalk
  12. הדגל של הפנאטיקס היה אדיר! אם הם יוציאו את הקפוצ׳ון של הרצל אנשים לא יפסיקו לקנות..
  13. שמעו, הם קבוצה אדירה לעומתנו. לא לספוג במשחק הזה יהיה קשה מאוד. הכי חשוב מבחינתי, זה ניצול המצבים. אני מאמין שאפשר לנצח 2-1 ככה. Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.