Jump to content

אני חלש אתם חזק

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אני חלש אתם חזק

1. לא זאת לא בעיה שלי כי לא אני בחרתי את השיטה לחלק כרטיסים . יש עוד מיליון שיטות וזאת השיטה שהקבוצה שלי בחרה, יהיה שנים שמכבי ימלאו כל איצטדיון בארץ ויהיה שנים שלא,המטרה שלשמה השיטה הזאת נועדה היא כדי להבטיח שאוהד שמגיע למגרשים הכי מסריחים בארץ(ניקוד לפי מרחק) יוכל לקבל קדימות למשחקים שבהם יהיה קשה להשיג כרטיס חוץ רוב הזמן בין אם הקבוצה טובה או לא(דרבי,חיפה,בש,ביתר?) ואם הם מחליטים פתאום שאשדוד(אחד המשחקים שאמורים לקבל עליהם ניקוד גבוה) שווה ערך לדרבי(לדעתי היה גם 60 ניקוד) אז השיטה הזאת מסריחה.
  2. זה אחד מהמשחקי חוץ שמקבלים עליהם הכי הרבה ניקוד. בתור אחד שהיה חסר לו נקודה לדרבי שנה שעברה ונקודה לסמי אושר לפני שנתיים לא מוכן לקבל שום הסבר, מצידי שיפתחו לכולם ומי שקנה קנה זה לא מסוג המשחקים שאמורים להבטיח לך כניסה בגלל שיש לך ניקוד גבוה זה צריך להיות אך ורק למשחקים גדולים.
  3. מרתיח שעל משחק כזה לא מקבלים ניקוד
  4. איזה כיף שגררו לא איתנו פשוט מסריח את הדשא
  5. ברור שאני לא רוצה שעכשיו שכל יוזר פה יתחיל לזרוק שמות בלי סוף. אבל קח לדוגמא את זה שחשף פה על פריצה, עד שכף רגלו של סטיפה לא נחתה בבלגיה הוא לא אמר מי אמר לו וגם אחרי זה אמר בעלים של בית קפה. אם באמת יש לך מישהו שיודע משהו במכבי אתה לא תחשוף אותו.
  6. אומר לך אורגינל מצידי אחותו חלמה בלילה על הקשר של גראנדה ואמרה לו מיץ הולך לשחרר חבילה. בסוף יש פה 400+ עמודים על כל כך הרבה שטויות, אז וואלה גם אם הוא ממציא(ואני מאמין שהוא באמת שמע ממישהו) כדי לעשות לנו קצת עניין אני איתו עד המוות.
  7. אני חושב שיותר קשה לשכנע שחקנים להגיע לישראל בגלל המדינה עצמה לגבי הליגה אני פחות מסכים,כן הייתי שמח אם היו פה עוד 2-3 קבוצות ברמת מכבי וחיפה ואולי אולי באר שבע ואז הליגה כליגה גם הייתה מעניינת מישהו. המובילות של הליגה שלנו חד משמעית עשו שידרוג משמעותי בשנים האחרונות ורואים את זה באירופה לקבל קבוצה מישראל בהגרלה(לא מדבר על קבוצות כמו פריז וכ׳ו) זה כבר לא טרף קל.
  8. לא יודע אם ברונו הזה מטריל או לא אבל אתם חייבים לשחרר מהבן אדם . שאין פה כלום אתם בוכים, שמישהו זורק עצם אפילו סתם בשביל הפאן אתם בוכים , שמישהו חותם אז הוא חלש והאף נבדל של חיפה טוב בסוף לא אנחנו אלה שעושים את הרכש ובשביל זה נועד הפורום.
  9. אצל איביץ גם אני אהיה בלם טוב אם איביץ רצה אותו (והוא רצה) אני סומך עליו ברוך הבא ובהצלחה
  10. מאכזב כי זה מהמשחקים שאתה מצפה שהם יאבדו את הנקודות אבל זה עוד לא הזמן להתחיל לחשב ולהסתכל על היריבה אנחנו צריכים להתרכז בעצמנו וברוך השם אנחנו נראים מעולה לחזק איפה שצריך אמן זה שלנו השנה בכל הכוח
  11. בבקשה תיהיו כנים,מפרסמים עכשיו הרכב של ה11 שלהם מולנו אתם מעדיפים שבאגף ישחק מולנו סוף פודגרנו או אצילי/חזיזה?
  12. חוץ מזה שמשגע אותי איך הם הביאו 2 בלמים בזמן שאנחנו לא הבאנו אני לא מתרגש מזה יותר מידי,נראה שבהצלחות של אנטוורפן שניהם היו על הספסל/פצועים וסומך על זהבי וג׳ורג׳ה
  13. באמת שזה על גבול המחדל בעיניי. אין לי מושג מה מתרחש מאחוריי הקלעים ואני גם באמת משתדל להאמין שעושים מאמצים להביא משהו(כבר לא מדבר על זר או ישראלי) עזבו אותנו 2 זרים בשבוע האחרון(אחד עזב על דעת עצמו) את קוובאס שיחררו לא מצליח להבין איך משחררים בלי להביא משהו. משגע אותי שאת חיפה עזב בלם(הם היו מביאים אחד לפחות בלי קשר לעזיבה של פלאניץ׳) והם מחתימים תוך יומיים 2 בלמים שרצו ביחד(טובים או לא נדע בהמשך)
  14. מסכים איתו אין לנו סיכוי מול פפ ברדה שמשחק אצלו רמזי דה בריינה ויוג׳ין אמבפה ואין לנו בכלל סיכוי מול ברק מוריניו שניצח בכל מאבק את איביץ בשנים שלו בבאר שבע עם שחקנים כמו ליונל אצילי וכריסטיאנו פיירו תהנו מכתבות כאלה ומטורי דעה של כל הקניאסים האליפות השנה הולכת להיות כל כך מתוקה תזכרו מה אמרתי
  15. אנחנו בשלב של העונה שאין לנו מה להתעסק בקבוצה אחרת צריכים לעשות את העבודה שלנו ויהיה בסדר
  16. שיביאו עוד 10 בלמים עם אף שובר נבדל ועדיין אנחנו נזיין את אמא שלהם גם עם עידן נחמיאס
  17. הכי חשוב זה איצטדיון מלא,אנחנו נעשה את העבודה שלנו מכבי כבר תדאג לשמח אותנו. לבוא בצהוב,לעודד 90 דקות משחק אחרי משחק מחזירים את הצלחת הביתה !
  18. נתנו לנשיא לעשות את העבודה השחורה עכשיו עושים עליהם סתלבט בהצלחה עם גולדברג,ארד ופידלף החדש
  19. קצת מבאס שהם עם 6/6 עם משחקים קצת יוצר קשים על הנייר אבל אני מבסוט שזה ההרכב שלהם לליגה בזמן הקרוב זה לא יעבוד לאורך זמן
  20. גם אם הם ינצחו בסוף (והם ינצחו) אפשר לראות את פערי העומק של הסגל אני באמת לא רואה אותם מחזיקים את הזמן של האלופות שהם משחקים עם ינון אליהו ומאוויס צ׳יבוטה. נקודה נוספת זה לגבי הקהל שלהם וההייפ סביבו, מאמין שרובכם ראיתם את הכתבות עליהם לפני המשחק כאילו הולכים לשפץ בשבילם את דוחא והם יביאו 400 אלף איש ויקנו כרטיסים ליציע של סכנין בסוף לא מילאו את היציע של עצמם.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.