Jump to content

אני חלש אתם חזק

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אני חלש אתם חזק

1. אם מישהו ירצח מישהו בגלל שגנבו לו דגל יש פה בעיה מלכתחילה. עשו להם פאדיחה, סגרו תארגון ולכו לפינה לחשוב מה עשו לכם.
  2. הם כבר עם תירוצים שבקלן זה היה בתוך היציע פנים מול פנים. הם היו מעדיפים שזה יהיה אחד מהארגונים הגדולים בארץ יקח להם את זה בפנים עם מכות מאשר ארגון של 3 אוהדים שיקח את כל הציוד של 3 ארגונים, הם קיבלו פה פאדיחה שהם לא ישכחו בחיים.
  3. צחוק צחוק אם הוא לא מתפזר במשכורת אני מחזיר אותו בכיף , חלוץ שלישי שיודע שלא יראה יותר מדי דשא וכשיראה יתן את התחת שלו על המגרש. הייתה טעות לאבד אותו מלכתחילה.
  4. חיפה לא הגיעה לליגה השנה, גנבו נקודות גם נגד סכנין וגם נגד בש. הפער היה יכול/צריך להיות גבוה יותר גם עם התיקו שלנו באשדוד, יש להם הרכב טוב+ וספסל של בני ריינה(באמת זה מה שאני חושב) זה חייב להיות שלנו השנה.
  5. היה כסף על הרצפה הפועל ים חבל קריית שמונה הרסו אחלה טופס
  6. אם לא היינו מצליחים לעלות ליתרון במחצית הראשונה הצהוב הזה היה מעצבן אותכם עוד יותר כי אדום הוא לא היה רואה. אין מה להוסיף על הזונה האדומה הזאת .
  7. לא חייב כלום, כמה שפחות מכבי בנבחרת יותר טוב. אמן הרכב של הנבחרת כל ה11 מאוזרחים של חיפה .
  8. לא ממש אכפת לי שהם החזירו עליו את הכסף ואפילו הרוויחו עליו. בסוף לא באמת אכפת לי מה הם יעשו באלופות ,אכפת לי מהליגה ואני חושב שאפילו לליגה אם לא יצליחו להדביק לו כדורים על הראש הוא לא מסיים עם 10 שערים העונה. לבן אדם יש משחק רגל מהגרועים שראיתי.
  9. אולי עוד מוקדם להגיד אבל סק נראה כמו חתול בשק ואני עדיין בדעה שפיירו זה עקיצה
  10. אמרתי לא מזמן מנסה את מזלי שוב אם אין מחר שני פושים זה בוז חיפה כרגע רמה מעל
  11. ברור, אם הסיפור על יונתן זה לוותר על התשלום השני +כמה שקלים תפאורה לדרבי מביא את שניהם קל .
  12. אם הסיפור על יוני זה באמת 250 אלף יורו ולוותר על התשלום השני מביא את שניהם אנחנו בדרך לעונה קשה צריך להחזיר את הצלחת הביתה
  13. וואלה ,האמת שהוא היה כנה מהתחלה ואמר בתקשורת בנבחרת שהוא לא רוצה לחזור לארץ וזה ממש לא הכיוון ממש הבהיר את זה . אני חושב שהתקשורת ניפחה משהו שלא כל כך היה על הפרק(אולי היו כמה ניסיונות ככה ואז להיפטר מג׳ראלדש בתור זר ולא מעבר ואיביץ חי סלאמתק עם מה שיש) ברוך השם שלפחות עכשיו סופית הסאגה הסתיימה הלאה נקסט
  14. אצל איזי שבירו יעלה לנו יותר מלהביא זר אכזר אבל במידה וזה היה באמת רלוונטי מביא קל
  15. לא יודע אם אמין במיוחד ישבתי עם חבר רחוק שמכיר טוב אחד מהחברים של יוני שטען שמחר בלילה הוא נוחת
  16. לא הגיוני שבשביל לרכוש כרטיס למשחק שיש עליו טיפה לחץ צריך להיכנס מ3 טלפונים ו10 דפדפנים כדי שלא תקרה פאדיחה כמו שקרתה לרובכם פה
  17. רשמו שנפתח ב12 וחצי לפוראבר שזה גם היה חרטה 12:07 רכשתי כרטיס על הפוראבר שלי (59 ניקוד על המנוי)
  18. מעניין למה ? יש לך הסבר ? אולי זה בגלל שפתחו ב12 לפוראבר ? כמו שכבר ציינתי שונא את המסחרה אבל לא נשארה לי ברירה אז עשיתי גם וקניתי למאחורי השער באחד המנויים שהיה לי 59 ניקוד. רק הצדקת אותי שהכל זה עניין של לשמור כרטיסים למי שיש כסף.
  19. הטענה היא שבגלל הפוראבר פלוס הרף הופך גבוה מידי בגלל הכפלת הנקודות + שלמשחק כמו אשדוד צריך לקבל ניקוד ולא להיות הגבלת ניקוד יש בשפע אבל הכל זה היצע וביקוש חחחחחח
  20. ביתר - נקודה נתניה -2 נקודות מושבה - 2 נקודות (מכבי פת עונה בלאומית ?) הפועל חיפה -2 נקודות רוב הקבוצות פה אולי מלבד נתניה אתה פוגש פעם בעונה אני כמעט ולא מפספס משחק לא בית לא חוץ וגם לא חול מלבד טיול אחרי צבא(חודשיים) בלי פוראבר זה לא מספיק לך חד משמעית ובגלל זה השנה החלטתי לעשות למרות שכבר הבנתם את דעתי לגבי זה
  21. כי זה התחיל להיות מסחרה פוראבר פלוס מעלים לך את הניקוד במשחקים גדולים(נסכים שלא להסכים שזאת הייתה המטרה מלכתחילה-משחקים שהביקוש יותר גדול מההיצע זה בדיוק זה ולא אשדוד בי״א שיהיה בסופו של דבר מלא כי מכבי טובים אז כולם מצטרפים) וגם שומרים להם כרטיסים מוכן להתערב עם כולכם שעד מחר ב12 וחצי שנפתח לפוראבר נשארים כרטיסים ותראו שלא היה ביקוש ולא היצע ולא נעליים.
  22. הכל בשביל הניקוד לעולם לא תצעד לבד זה שיש ניקוד למשחק כמו אשדוד זה אך ורק בגלל הפוראבר ופה הבעיה שלי
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.