Jump to content

אני חלש אתם חזק

משתמשים רשומים
    0
  • Last visited

Everything posted by אני חלש אתם חזק

1. תוספת לפיקנטריה שוטרים ויס״מ מחפשים אבוקות בתיקים של העובדים ובתוך הנקניקיות במזנונים של שער 11 יש לי סרטונים ותמונות אבל משום מה לא נותן להעלות פה.
  2. אם היינו מנצחים אותם היה נגמר להם הסוס בליגה, עכשיו הם בתמונה עד הסוף. זה שזה הולך להם קשה זה לא מספיק.
  3. על סמך זה שהוא הגיע למכבי תל אביב. אם הוא בא כדי לחמם את הספסל יש לי אחלה טוסיק אני מוכן לקבל כסף ממכבי ככה סתם. הבן אדם היה מושאל של איינדהובן שלא שחררה אותו ככה סתם ואפילו קיבל שוב ושוב הזדמנויות אז בטח שהוא יכול לקחת כדור לאיהב גנאים,הבן אדם צריך לקבל הזדמנות. פיבן וייני אמנם יציבים אבל אנחנו צריכים את הרמה מעל ואולי הוא יכול לעשות את זה.
  4. אני גם לא חושב שהוא לקרדה, חושב שיש לו הרבה מה להציע במיוחד ביחד עם ביטון הגנה חזקה וגבוהה.
  5. אין מה לזכור מהמשחק הזה זה היה נראה נורא,אלה סוג המשחקים שמביאים אליפות חשוב מאוד יאללה מכבי .
  6. הסביח של עובד בגבעתיים, כל השפה שלו שם בנוגע להכנת המנה זה כדורגל. הוא שואל כמה כמה בדרבי : עמבה - מכבי חריף- הפועל לפי זה שם כמות כפיות. בגלל זה גם השלט הפועל לא שמים חריף
  7. פיקנטריה: אוהד של לך פוזנן הגיע בפתיחת שערים לשער 11 התחיל לקלל את באר שבע וניסה להיכנס בלי כרטיס
  8. היו מפסידים ,יש להם 11 טובים וספסל שלא שווה ליגה לאומית. גם את הניצחונות שהם עשו הם גנבו,הם לא מראים כדורגל מתחילת שנה. אנחנו לא באנו לשחק כדורגל מולם אפילו לא לרגע בגלל זה המשחק היה קל בשבילם.
  9. כן אבל אני גם מכניס פה ריינה והפועל ירושלים ואם זה ניצחון שלנו אז זה 3 הפסדי ליגה(ברצף)ו3 הפסדי אלופות עם אפשרות לעשות 7 פער אחרי חצי סיבוב,הם הפסידו לשתי יריבות שלא האמנת שיאבדו נקודות גם עם האלופות אז זה איבוד נקודות קריטי מאוד שמשאיר אותם עדיין בתמונה למרות האלופות. ברור שזה לא רלוונטי כי זה עבר אבל לא מצליח לשחרר את הבאסה מהחרא הזה ,מקווה שמחר זה יצליח להעביר את זה.
  10. אם היינו משחקים עם ה11 הכי טובים שלנו מול ה11 הכי טובים שלהם אני סמוך ובטוח שהיינו מנצחים את המשחק הזה. חבל מאוד, זה אמנם עוד מוקדם אבל זה היה שובר אותם. ובאמת עכשיו בלי קשר לאלופות אתם חייבים להפסיק להאדיר אותם ככה הם עם פאקינג 5 הפסדים מ7 האחרונים(כמה חבל שלא 6) קיבלו 3 מהפועל ים היה צריך להיגמר 6 קיבלו 1 מריינה היה צריך להיגמר 8. אין בהם כלום ואם לא החוסר היגיון במה שקרה לאיביץ במשחק מולם הסיפור היה גמור.
  11. איזה טעות הייתה לא לרצות לנצח אותם , היינו מכניסים אותם לבור אחושרמוטה 4 הפסדים ברצף שבתוכם אנחנו ריינה והפועל ירושלים. זה היה שובר אותם +זה שאם מנצחים בדרבי זה היה פער 7, היינו לוקחים אליפות לפני הגשם הראשון . מתסכל מאוד.
  12. הבעיה במה שקרה אתמול זה פחות איך שפתחנו, אלה יותר באיך עלינו למחצית השנייה אחרי שמה שהוא ניסה לעשות לא צלח וזה קצת מלחיץ אותי(כי זה אומר שהוא בא לשחק פה על תיקו וזה לא מכבי). תחושות קשות מאוד מאתמול נקווה שנשכח מזה כבר בשני הבא בדרבי.
  13. פרץ סאבוריט לוקאסן ביטון זאדה קנדיל גלזר פרץ אוסקר ערן יובא שם את יוני בסגל מעלה אותו להשתשע ב4-0
  14. על הזין כמה יביאו או לא יביאו להם איך אפשר לגרום למכבי להשתחרר מלאן הבני זונות האלה זה יותר חשוב
  15. זה פשוט לא אמיתי ולא יאמן, יש גם למכבי חלק בדבר הזה אנשים משקיעים זמן וכסף על פוראבר ובסוף מקבלים זין לפנים . כמו שאפשר להרים חרם על מזנונים אפשר להרים חרם על לאן !
  16. לא חושב שיש קשר למכבי, הוא בעצמו גם סוכן שחקנים אם אני לא טועה אני מהאלה שמצפים אבל הפעם לדעתי אין מה לפתח ציפיות.
  17. בסדר בכדורגל יש הרבה דברים שהם נגד חוקי המדינה ושלרגע לא תבין לא נכון אני הכי נגד הדברים האלה אני בא לכדורגל כדי לעודד את הקבוצה שלי ולהתרגש, אבל זה מה יש ואמנם הסצנה בארץ היא לא כמו בחול אבל אם לוקחים לך(לא משנה בפנים או במחסן)ציוד עידוד זה פאדיחה. במיוחד שבמקרה הזה זה אולטראס של חמישה אנשים שהשאירו מחסן ריק ל3 ארגונים.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.