Jump to content

Maccabi96

משתמשים רשומים
    19
  • Last visited

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

7,157 profile views
  1. מזל טוב לשני האנשים הכי חשובים במכבי של השנים האחרונות, אנשים שכותבים את ההיסטוריה שלנו מחדש. 25.7 תאריך מכביסטי!
  2. ביוון פירסמו 2.8 , אם זה באמת היה הסכום שמכבי סירבה אליו אז כנראה נסכים ל 4 מיליון. בתאכלס כבר לא מעניין כמה שיזדיין מפה יש לי הרגשה שהוא הולך להכשל שם. אין לי בעיה עם שחקן שרוצה להתקדם מבחינת שכר וכו׳ אבל ההתנהגות שלו מסריחה לא ראוי ללבוש את החולצה צהובה, לא מעניין אותי כמה הוא שחקן טוב. אמן יקרע את הצולבת הזבל הזה.
  3. להביא את עדי יונה ועוד זר מחליף למילסון בכסף שנקבל על העסקה ויהיה בסדר. (מילסון בן זונה)
  4. יכל להתנהל בצורה יותר מכבדת מול המועדון והאוהדים. שיזדיין מפה ושייכשל בכל מקום שישחק, אפס.
  5. בשנה שלא יודעים מה יהיה מבחינה בטחונית במדינה הכי חשוב להחזיק בסגל הישראלי הכי איכותי שיש. יחזקאל זאת אחת ההחתמות החשובות שלנו, גם מגן ימני גם שחקן כנף. שיהיה לו המון בהצלחה
  6. שאלה טובה, לא מדברים על זה בכלל אבל זכור לי ששנה שעברה כשחיפה היו בצמפיונס ואז באירופית שידרו אותם בערוץ פתוח בטענה שההסכם של שידורים פתוחים זה בתוקף רק לצמפיונס ואירופית (ולא תקף לקונפרס!) משום מה עכשיו צרצרים.. לשדר את חיפה כל שבוע כמשחק מרכזי או לשים את המשחקים האירופים שלהם בערוץ פתוח זה הנדסת תודעה נטו.. מנסים לשווק את המועדון המצחין והחסר ערכים הזה. באופן כללי זה ביזיון לשדר קבוצות ישראליות באירופה בערוץ סגור שאין אפשרות ללכת למשחקים לאור המצב. הגיע הזמן שיפסיקו עם החזירות הזאת.
  7. בוואן כתבו היום שנמכרו מעל 19 אלף, כש-4 אלף מהם בשלושת הימים האחרונים
  8. וואו נמני ב 2 נשמע כמו משהו ליפול איתו לשנ״צ טוב כזה. מרדים מהר
  9. נראה שמילסון מאוד נפגע מהבוז הוא גם פחד להתקרב לקהל.. אם היה בא כמו גבר לקהל בלי פחד היה מקבל פחות בוז.. כל הסיטואציה הזאת של להתקרב להתרחק סתם הייתה מיותרת. בכל מקרה אפשר להבין את האנשים בקהל שכועסים עליו, אבל אנחנו צריכים אותו ואין לנו את הפריבלגיה לוותר עליו
  10. חיפה יכולים להציע לו מה שהם רוצים, מכבי יתנו לו מה שהם יציעו והוא יהיה אצלנו לדעתי.. רק שתגמר כבר הסאגה הזאת איך מורחים אותו באופא כבר חצי שנה זה לא הגיוני.. אנטישמים מסריחים
  11. הוא גם יכול ללכת להפועל ב״ש ולהגיד שהגיע למועדון הגדול בארץ זה לא אומר שזה נכון
  12. במבט ראשוני זה מזעזע במבט חמישי, שישי בערך זה לא כזה נורא צריך להתרגל ולעבור מפילה כבר.
  13. לא ראיתי מה היה ביציע העיתונות כי כבר מחליא אותי לשמוע איך שהם מדברים על מכבי. אבל הגיע הזמן שנתבע אותם ושהערוץ המסריח הזה ילך לעזאזל זה לא הגיוני שערוץ ״ספורט״ מכפיש ומלכלך על המועדון שלנו בצורה אגרסיבית כבר הרבה שנים ואנחנו בסדר עם זה.
  14. לא בר גישור ולא כלום. שחקן שקיבל פה אהבה מטורפת שאני בספק שיקבל במקום אחר, נטש את המועדון לפני מחנה אימונים ומשחקים חשובים בצמפיונס שאנחנו בלי חצי קבוצה. אסור לנו לתת יד לבית זונות הזה, שלא נפתלא שעוד שנה זה יקרה עם שחקן אחר שלא רוצה לכבד חוזה מבחינתי הוא מחוק. שישב ביציע או שיעיפו אותו לכל המרבה במחיר
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.