Jump to content

Simba

משתמשים רשומים
  • Content Count

274
  • Last visited

4 Followers

Contact Methods

• Website URL
    http://

Recent Profile Visitors

5,116 profile views
  1. אני דווקא שומע שירת "תשתחוו" , אבל אולי זה רק אני.
  2. הרגע הכי מרגש מהתקופה הזאת היה שירת "אוגו משוגע" אחרי ה4-0 בטרנר.
  3. יש כמה אופציות כמו שאני רואה את המצב ברמות סבירות שונות (לא חושב שהעונה תחודש) : 1. הליגה מתחדשת ואנחנו לוקחים אליפות 2. הליגה מתחדשת ואנחנו לא לוקחים אליפות 3. הליגה לא מתחדשת ומכריזים עלינו כאלופים. 4. הליגה לא מתחדשת .לא מכריזים עלינו כאלופים , מכבי מכריזה על עצמה אלופה בפעם ה24. 5. הליגה לא מתחדשת . לא מכריזים עלינו כאלופים , מכבי עצמה יוצאת מביכה ברמות הכי גבוהות ולא מכריזה על עצמה כאלופה, אבל אנחנו כקהל כן סופרים אליפות 24.
  4. חושב שהיו רק 2 עונות בהסטוריה ששיחקנו נגדם 4 פעמים בליגה : 2013 - הפסד ו3 ניצחונות 2014 - 2 ניצחונות הפסד ותיקו
  5. מבחינתו זה בסדר הכוונה לזה שיגיע בהמוניו (גם אם הוא כועס על המחיר). הבנתי את הקטע שלא היה מספיק זמן להתארגן ואוהדים כבר קנו כרטיסים. אתה מסיים את ההודעה במשפט שהתייחסתי אליו כבר. יש כאלה שלא יגיעו כי אין להם כוח להגיע ויש כאלה שלא יגיעו כי מבחינתם המחיר לא מוצדק (אני בקבוצה השניה ואם היו מוכרים כרטיס ב60 שח הייתי מגיע). בכל מקרה שיהיה לנו בהצלחה . משחק חשוב מאוד כמו שרשמתי כבר.
  6. משחק חשוב מאוד, אין ספק. לא מבין מה באת להגיד בשורה השניה , שדרבי יותר אטרקטיבי ממשחק נגד נתניה? שיש משחקים שיש להם מחירים יותר גבוהים ממשחקים אחרים? אם ניקח משחק בחול לדוגמא ,נראה לי לגיטימי שכרטיס למשחק של יובנטוס נגד מילאן יהיה יותר יקר מכרטיס למשחק של יובנטוס נגד ספאל. אני חושב שאם אנחנו משחקים נגד נתניה וכרטיס עם עמלה עולה 93 ש"ח והקהל מגיע בכמות גבוהה למשחק ומבחינתו זה בסדר, אז אנחנו נקבל מחירים כאלה גם במשחקים נגד קבוצות פלייאוף תחתון אחרות בעתיד.
  7. מי שלא רוצה להגיע בגלל שזה בנתניה , פשוט לא יגיע הוא לא צריך לתרץ את זה לאף אחד. מי ישמע אוהדים רצים לתואר "אוהד העונה" ומעבירים דף נוכחות מי מגיע ומי לא. אני לא מגיע , רק בגלל מחיר. מי שהולך למשחק אחרי שקנה כרטיס ב93 ש"ח - וולקאם.
  8. אני לא מגיע רק בגלל המחיר , גם עוד כמה חברים. מקווה שיגיעו כמה שפחות ושהנהלות של קבוצות יבינו שזה לא משתלם להם כלכלית לקחת מאיתנו מחיר כזה.
  9. יונתן כהן ואלמוג באגף ובאמצע. הבעיה שאין אופציות התקפיות מהספסל חוץ מבלקמן ובמקרה שעוד שחקן התקפה יפצע בכלל אין רוטציה/אופציות לחילוף. מקווה שנצליח לסחוב עד האליפות
  10. שמדובר במכבי 1000 אוהדים זה מעט והקבוצה שתיקח מחיר כזה כנראה תרוויח פחות ממה שהייתה יכולה להרוויח (גם אם מכרה כרטיסים ב100 ש"ח). היה משחק באשדוד שהוחרם בתחילת עונת 16-17 (שהייתה צפיה באיזה חוף בתל אביב על מסכים) , גם למשחק באו אוהדים אבל כמות יותר קטנה וזה כן היה אפקטיבי. מבין מה אתה אומר לגבי זה שצריכה לצאת הודעה לפני שמכרו כרטיסים , אבל הבעייתיות זה שהמחירים מתפרסמים מתי שכבר מתחילים למכור כרטיסים לא ?
  11. איזה משחק הוא כן משחק להחרים ? ברור שזה משחק חשוב , אז במשחק חשוב למכבי לגיטימי לקחת מאיתנו מחיר כזה? לגבי המחיר שילמנו גם יותר מ100 בחלק מהמשחקים , לא זכור לי שנגד קבוצות שהמשחק נגדן קצת פחות אטרקטיבי ממשחקים נגד הפועל , חיפה , ביתר ובש.
  12. מסכים לגמרי עם השורה האחרונה , אבל אם מקשרים את זה להשפעה של קהל , באותה עונה עשינו 4 בתיקו ברציפות בפלייאוף עם הרבה קהל, לעומת זאת שהבנו שאין אליפות אחרי התיקו הרביעי הגיעו מעט אוהדים לטדי וניצחנו 2-0. יותר נחמד משחק עם הרבה קהל , אבל לא צריך להפריז בחשיבות של כמות הקהל. או במילים פשוטות : אפשר וצריך לנצח גם אם יבואו 500 ולא 3000. המחאות האלה עובדות. ולא צריך לצאת פראיירים ולקנות כרטיס בכל מחיר. זה מסר גם לקבוצות אחרות, שיחשבו אם הם רוצים 4000 אוהדים שקנו כרטיס ב60 ש"ח או 1000 אוהדים שקנו כרטיס ב90 ש"ח.
  13. 8 ו13 יותר קרובים ל11 מ2 ו7 , שהם עצמם קרובים יותר לשער 5 , אז במשחקים ששער 5 מלא עם אוהדי היריבה קשה לשמוע בחלק גדול מהזמן.
  14. "יומיים וחצי" כאילו לפני שאר המשחקים המחירים מפורסמים חודשיים לפני.
  15. ביציע עידוד הרבה יותר קל לעודד מאשר בשער 2 או 7 . בחלק מהזמן לא שומעים אפילו מה השיר ששרים ב11.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.